Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Angela

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Dziewczyna malowała się sama?

  3. #3

    Domyślnie

    Na zdjęciu nr 2 te mazaje nie wyglądają dobrze... Jeśli chciałeś zrobić takie teksturowe tło w stylu Seana Archera, to zdecydowanie za mało tekstury i przez to wygląda jakby to były brudy jakieś... Albo bardziej zdecydowanie pokombinować z teksturą na tle, albo zrezygnować z tego w ogóle i wyczyścić. Na nr 1 chyba troszkę za ciasno, przydałoby się trochę miejsca nad czubkiem głowy. Tak mi się to widzi...

  4. #4

    Domyślnie

    Dziewczyna malowała się sama. Coś nie tak z jej makijażem? Na poprzedniej sesji miałem wizażystkę i... chyba wolę jak dziewczyny same się malują.

    Tekstura dodana, ale bez niej mniej mi się podobało. :P

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Dziewczyna malowała się sama. Coś nie tak z jej makijażem? Na poprzedniej sesji miałem wizażystkę i... chyba wolę jak dziewczyny same się malują.
    Nie jestem żadnym specem od make-upu, ale niemal symetryczna kreska na górnej i dolnej powiece nie wygląda za dobrze Najbardziej kłuje to w oczy na pierwszym zdjęciu.

  6. #6

    Domyślnie

    2 najlepsza. Co do makijażu nie miałbym uwag . Nic mnie w oczy nie kluło
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

  7. #7

    Domyślnie

    3.


    Chciałbym to jakoś inaczej wykadrować, bo podoba mi się zbliżenie, ale nie bardzo mam pomysł jak to zrobić.

    https://gombrowitch.files.wordpress....lina-close.jpg

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukiii Zobacz posta
    Nie jestem żadnym specem od make-upu, ale niemal symetryczna kreska na górnej i dolnej powiece nie wygląda za dobrze Najbardziej kłuje to w oczy na pierwszym zdjęciu.
    Niestety, ale kolega ma rację.
    Niektóre kobitki biorą makijaż zbyt serio i "zaznacz oko" trakują dosłownie - serio sobie "zaznaczają" całe oko dookoła czarną kredką.
    Zakładam, że portret miał być coś a'la w kategorii glamour, ładna główka na jednolitym tle. W sumie nic dziwnego, że koledze rzuciło się to w oczy, mi również.
    Przez ten zabieg niestety, ale koleżanka "posmutniła" sobie oczy, ściągając tym czarnym kąciki w dół. Nie mówiąc o pomniejszeniu ich (w sensie oczu).
    A szkoda, bo spojrzenie ma hipnotyzujące.
    amatorką jest i na dodatek bezczelnie sobie bloguje.

  9. #9

    Domyślnie

    Ona ma bardzo ciekawy kolor oczu. Sesja miała byś w klasycznych klimatach (coś a la Hollywood), ale nie do końca wyszło.

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Angela
    By Pelo in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-03-2015, 14:55
  2. [ Portret ] Angela
    By Niczka90 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-10-2013, 10:59
  3. [ Portret ] Angela
    By c0lin in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-01-2011, 22:49
  4. [ Portret ] Angela
    By MatusP in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-07-2010, 08:40
  5. [ Reportaż ] Angela
    By adamowawa in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 06-11-2006, 23:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •