Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez popi Zobacz posta
    Podobają mi się:
    1 - przypomniał mi się ślub kuzynki żony na którym kamerzysta ubrany był w zielony sweterek (takie rzeczy, jak ew.odbicie, powinieneś przewidzieć - w takich przypadkach przydaje się statyw)
    7 - fajne zapatrzenie w dal aczkolwiek tutaj właśnie widziałbym lekko rozmytą PM (wszak stoi tyłem) a ostrość skupioną na odległym pejzażu
    8 - ładne wejście w plan, za PM ścieżka i maleńkie domki nawiązują do początku drogi małżeńskiej (kiecka fragmentami leci w niebieski)
    9 - ładnie rozmyty pierwszy plan, PM osadzeni w środku na tle rysującego się w oddali masywu górskiego (szkoda że Panna patrzy w obiektyw ale bardziej przeszkadzają mi "ubrudzone" dłonie i bark)

    PS. 4 - wystarczyło poprosić PM żeby spojrzeli na siebie i nie ucinać im głów (zwróć też uwagę na rozcapirzone palce Młodej; niby nic a jednak daje do myślenia )
    Dzięki wielkie za komentarz i cenne uwagi

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    4 to jakiś żart chyba W każdym razie nie łapie przekazu.
    Foty tego typu są teraz modne tylko lepiej to wygląda na krótkich (do 50mm), jasnych szkiełkach
    Z6II, Z6, D750; N24-70/2.8ed; N35 1.8S, N50 1.8S, N58 1.4, S135 1.8, S150-600C

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarecky83 Zobacz posta
    Foty tego typu są teraz modne tylko lepiej to wygląda na krótkich (do 50mm), jasnych szkiełkach
    są modne i nawet fajne, ale chyba jednak troszkę inaczej kadrowane tu dość niefortunnie urżnięte głowy

  4. #14

    Domyślnie

    Czy mogę prosić o przykład takiego zdjęcia?
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  5. #15

    Domyślnie

    Rzadko pisuję w ślubnikach, ale tu muszę dwa słowa.
    Set, jako pamiątka ślubu całkiem sympatyczny. Przewijany kółkiem myszy wygląda nawet solidnie... Ale...
    Jak się przyjrzymy poszczególnym kadrom to już tak ciekawie nie jest.
    1. Pomysł fajny, ale ta "sól" w PDR i ciemno-brunatna plama w tle psują odbiór.
    2. Jeden z lepszych kadrów, ale po kiego licha umieściłeś w nim cienie z prawej?
    3. Może i coś w nim jest, ale jak zobaczyłem buty
    4. Przez delikatność nie skomentuję zombi
    5. Przez ten bałagan w kadrze trochę straciło na naturalności.
    6. Buro. A gdyby tak siedli na kamieniu i zadumani spojrzeli w rozświetloną dolinę? Podobny efekt jak na 7, tylko nieco z boku.
    8. i 9. Mało naturalnie i dużo kamieni.
    10. Imho najlepszy kadr. Z drobną wpadką. Panna super, ale przygarbiony żołnierz?

    Niech zgadnę. Młodzi byli zadowoleni. I słusznie, bo mają fajną pamiątkę. Ale pamiętaj, że na forum fotograficznym komentujący widzą inaczej i więcej
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  6. #16
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Sorry, a mi sie jakoś mało podoba

  7. #17

    Domyślnie

    1 - potrójny autoportret w zielonej bluzce.
    3 - wygląda jakby było krzywo (chociaż pewnie nie jest).
    4 - faktycznie wygląda jak niezrozumiały żart.
    Zdjęcia z plecami młodych - nie do końca do mnie przemawiają. Może gdyby rozmyć młodych, jak proponuje popi...
    Poza tym bardzo przyjemnie.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF Zobacz posta
    Rzadko pisuję w ślubnikach, ale tu muszę dwa słowa.
    Set, jako pamiątka ślubu całkiem sympatyczny. Przewijany kółkiem myszy wygląda nawet solidnie... Ale...
    Jak się przyjrzymy poszczególnym kadrom to już tak ciekawie nie jest.
    1. Pomysł fajny, ale ta "sól" w PDR i ciemno-brunatna plama w tle psują odbiór.
    2. Jeden z lepszych kadrów, ale po kiego licha umieściłeś w nim cienie z prawej?
    3. Może i coś w nim jest, ale jak zobaczyłem buty
    4. Przez delikatność nie skomentuję zombi
    5. Przez ten bałagan w kadrze trochę straciło na naturalności.
    6. Buro. A gdyby tak siedli na kamieniu i zadumani spojrzeli w rozświetloną dolinę? Podobny efekt jak na 7, tylko nieco z boku.
    8. i 9. Mało naturalnie i dużo kamieni.
    10. Imho najlepszy kadr. Z drobną wpadką. Panna super, ale przygarbiony żołnierz?

    Niech zgadnę. Młodzi byli zadowoleni. I słusznie, bo mają fajną pamiątkę. Ale pamiętaj, że na forum fotograficznym komentujący widzą inaczej i więcej
    Dzięki wielkie za komentarz, dlatego zamieszczam zdjęcia do oceny, alby ocenili je ludzie po fachu i o taką krytykę mi chodzi! Dzięki również każdemu za komentarz

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    4 to jakiś żart chyba W każdym razie nie łapie przekazu.
    Ja czekałem aż mi się załaduje do końca

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Tatrzański spokój...
    By markes1987 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-03-2013, 19:35
  2. [ Krajobraz ] tatrzanski set
    By vienko in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-03-2013, 20:47
  3. [ Krajobraz ] Tatrzański kwadrat
    By Martix in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-10-2011, 23:52
  4. [ Krajobraz ] Tatrzański...
    By Hoobie in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 19-04-2011, 09:52
  5. [ Krajobraz ] Tatrzański poranek.
    By david in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 06-11-2008, 09:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •