Close

Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 141
  1. #101

    Domyślnie

    Canon najwyraźniej chce równać do najlepszych... jest coraz bliżej nikona

    A tak poważnie to kiepsko to wygląda, ale sądzę że wszyscy jadą na tym samym wózku. Nie tylko nikon tnie koszty.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  2. #102

    Domyślnie

    Jeszcze coś takiego z września tamtego roku:


    Pierwsze dwa komentarze:
    1. I bought Mark IV in April & faced the same issue yesterday
    2. 1 more dead body from me..
    jakiś dalszy:
    Have the exact same problem, brand new right out of the box.

    Dalej już nie czytam. Gdyby Nikonowi coś takiego się przytrafiło, to by było 2000 postów w 5 tematach na ten temat u nas na forum. Opinie, że Nikon się już nie podniesie, że to już koniec, pogrzeb lub przejęcie.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  3. #103

    Domyślnie

    Zawsze tak było. Już dawno wyrobiłem sobie opinię, że naprawdę spora część nikoniarzy ma zdecydowany kompleks canona. W nikonie jest D750, o świetnym AF, znanie lepiej śledzącym niż seria piątek, o bardzo elastycznym obrazku, dobrym i na niskich i na wysokich iso, do tego świetnie obchodzący się z aku, z gibanym LCD i w cenie znacznie niższej niż 5d3. Tymczasem olbrzymia rzesza nikoniarzy cały czas wzdycha do 5d3 jako do "prawdziwego" następcy D700. Teraz tak jeszcze bardziej do 5d4, który jest jeszcze droższy. JA nie twierdzę że te canony są złe, tylko że D750 w 90% nie jest gorszy, w wielu przypadkach jest lepszy, a jest znacznie tańszy. Więc po te lamenty w stosunku do nikona i ślepota wobec potknięć canona ?
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  4. #104

  5. #105

    Domyślnie

    Bardzo fajne!
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

  6. #106

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Zawsze tak było. Już dawno wyrobiłem sobie opinię, że naprawdę spora część nikoniarzy ma zdecydowany kompleks canona. W nikonie jest D750, o świetnym AF, znanie lepiej śledzącym niż seria piątek, o bardzo elastycznym obrazku, dobrym i na niskich i na wysokich iso, do tego świetnie obchodzący się z aku, z gibanym LCD i w cenie znacznie niższej niż 5d3. Tymczasem olbrzymia rzesza nikoniarzy cały czas wzdycha do 5d3 jako do "prawdziwego" następcy D700. Teraz tak jeszcze bardziej do 5d4, który jest jeszcze droższy. JA nie twierdzę że te canony są złe, tylko że D750 w 90% nie jest gorszy, w wielu przypadkach jest lepszy, a jest znacznie tańszy. Więc po te lamenty w stosunku do nikona i ślepota wobec potknięć canona ?
    wystatczy wziąć do reki 5d i d750 i juz wiadomo czemu ludzie dalej wzdychają do d700

    nie słyszałem o żadnych wadach ukrytych 5d3, a w d750 problem z flarą, wadliwa migawka, errory i zawieszki

  7. #107

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Zawsze tak było. Już dawno wyrobiłem sobie opinię, że naprawdę spora część nikoniarzy ma zdecydowany kompleks canona. W nikonie jest D750, o świetnym AF, znanie lepiej śledzącym niż seria piątek, o bardzo elastycznym obrazku, dobrym i na niskich i na wysokich iso, do tego świetnie obchodzący się z aku, z gibanym LCD i w cenie znacznie niższej niż 5d3. Tymczasem olbrzymia rzesza nikoniarzy cały czas wzdycha do 5d3 jako do "prawdziwego" następcy D700. Teraz tak jeszcze bardziej do 5d4, który jest jeszcze droższy. JA nie twierdzę że te canony są złe, tylko że D750 w 90% nie jest gorszy, w wielu przypadkach jest lepszy, a jest znacznie tańszy. Więc po te lamenty w stosunku do nikona i ślepota wobec potknięć canona ?
    posty które czytam na forum dotyczące 750D są wyjatkowo niespójne - tak w skrócie w porównaniu z innymi nikonami jest słaby (prawie nieużywalny), a w porównaniu z canonami prawie doskonały warto by uspójnić ten obraz. 5D4 jest droższy bo to inna półka jest - tak po prostu inna pólka. najbardziej mnie rozbawiło "ja nie twierdzę że te canony są złe"
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

  9. #109

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    wystatczy wziąć do reki 5d i d750 i juz wiadomo czemu ludzie dalej wzdychają do d700

    nie słyszałem o żadnych wadach ukrytych 5d3, a w d750 problem z flarą, wadliwa migawka, errory i zawieszki
    Cała masa użytkowników D750 nie ma problemu z aparatem, jeszcze większej grupie nie przeszkadza to,że D750 to nie w budowie podobny do D700.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  10. #110
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2015
    Miasto
    Dobre pytanie
    Posty
    159

    Domyślnie

    Paweł92 dobrze foty obrabiasz i tyle. Same Rawy są na + dla Nikona , niestety ja nie lubię Nikona.
    A to Pentax K 10D
    I czego to dowodzi?

Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Canon ] Canon 5D Mark IV
    By michasacuer in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 29-02-2016, 22:32
  2. d7000 a 5D mk II
    By Pablo25 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 76
    Ostatni post / autor: 22-09-2014, 12:20
  3. Canon 5d mk III filmuje w RAWach
    By sv in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 17-07-2013, 13:03
  4. Canon 5D mk I - warto??
    By maksu81 in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 581
    Ostatni post / autor: 19-02-2013, 18:03
  5. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •