Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Ukryta.....

  1. #1

    Domyślnie Ukryta.....

    .. gdzieś w trawach...
    1.
    Nikon + Nikkor
    https://www.instagram.com/z_nurtem_sanu_i_dunajca/

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2015
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    18

    Domyślnie

    Słabe zdjęcie...
    D3200 + Nikkor 18-55 VRII, Tamron 70-300mm 1:4-5.6 Di LD Makro, Traveler CG3012

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Raffi Zobacz posta
    Słabe zdjęcie...
    Zdjęcie nie jest słabe, tylko źle obrobione.
    Trzeba tę sarnę wyciągnąć(podczas obróbki) z tych krzaków
    Pozdrawiam
    Maciek
    www.m-foto.eu
    | D300+MB-D10 | D750 | N200-500 | N24-70 |

  4. #4

    Domyślnie

    Dobre zdjęcie. Świetnie obrazuje naturę dzikiej przyrody. Sarenka pewnie myśli - "widzi mnie? Nie widzi? Uciekać dalej, czy jestem tu bezpieczna...?

    Drugie skojarzenie to karty z kropkowanym cyferkami do badania daltonizmu np. do prawa jazdy. Widzisz sarnę - OK, możesz jeździć


    pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzybomir Zobacz posta
    Zdjęcie nie jest słabe, tylko źle obrobione.
    Trzeba tę sarnę wyciągnąć(podczas obróbki) z tych krzaków
    Kwestia podejścia do tematu, moim zdaniem usuwanie traw, sztuczne porawianie psuje efekt naturalnego odbioru przyrody. W tym przypadku szczególnie, w końcu tytuł nie bezpowodu to "Ukryta".
    Jak handalarze samochodami, usuwanie rysek, poprawianie kolorystyki lakieru itd. a na miejscu zderzenie zrzeczywistością
    W fotografii portretowej, akt itd. to rozumiem ale w przyrodniczej jestem zwolennikiem pokazania zastanego i uchwyconego momentu, w pełni naturalnego i przyrodniczego w końcu. Ale to moje zdanie.

    Cytat Zamieszczone przez gniady Zobacz posta
    Dobre zdjęcie. Świetnie obrazuje naturę dzikiej przyrody. Sarenka pewnie myśli - "widzi mnie? Nie widzi? Uciekać dalej, czy jestem tu bezpieczna...?
    Drugie skojarzenie to karty z kropkowanym cyferkami do badania daltonizmu np. do prawa jazdy. Widzisz sarnę - OK, możesz jeździć
    pozdrawiam
    Było dokładnie tak jak opisałeś, kilka sekund patrzyła na mnie ruszając głową próbując rozpoznać co to takiego.
    Podeszła na tak bliską odległość z której na 150mm obiektyw nie mógł złapać ostrości więc powoli cofałem korpus by ja ustawić, a jej nie spłoszyć i rzecz jasna w takich trawach tylko MF.
    Pora późna, a w takich trawach była nie mal ciemnica. Prawdę mówiąc siedziałem w jednym miejscu ok 3 godzin czekając na jelenie, słyszalem dziwne krząkanie, coś jak krztuszenie się liczyłem że to borsk się tak skrada a tu proszę.. Tak czy inaczej nie miałem szansy by zmienić pozycję i inaczej ją ująć.
    Ostatnio edytowane przez gatewayfl ; 25-08-2016 o 11:26
    Nikon + Nikkor
    https://www.instagram.com/z_nurtem_sanu_i_dunajca/

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gatewayfl Zobacz posta
    Kwestia podejścia do tematu, moim zdaniem usuwanie traw, sztuczne porawianie psuje efekt naturalnego odbioru przyrody. W tym przypadku szczególnie, w końcu tytuł nie bezpowodu to "Ukryta".
    Źle odbierasz moja wypowiedź.
    Nie miałem na myśli ingerencji w zdjęcie w postaci usuwania traw z pyszczka sarny itp., tylko o przyciemnienie jasnego tła i wyostrzenie zwierzaka, aby był główną postacią tego zdjęcia, a nie częścią tła.
    Padło stwierdzenie, że zdjęcie jest słabe, a takie nie jest.., więc próbuję je wybronić
    Pozdrawiam
    Maciek
    www.m-foto.eu
    | D300+MB-D10 | D750 | N200-500 | N24-70 |

  7. #7

    Domyślnie

    Jestem za , tak jak by się zastanawiała "widzi mnie czy nie widzi" - fajnie wyszło

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] ukryta aglomeracja
    By nothing in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-12-2014, 23:10
  2. [ Przyroda ] Ukryta Modraszka :)
    By raftik in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-01-2013, 22:39
  3. [ Krajobraz ] Ukryta ławka
    By Bartekkw in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-05-2010, 20:02
  4. [ Krajobraz ] Ukryta farma...
    By GUINNESSts in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 19-01-2010, 22:52
  5. Lenovo-ukryta partycja!
    By mmfoto in forum Komputery
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 26-01-2008, 09:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •