Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Iza

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Technicznie plusy za:
    - trafioną ostrość przy tak małej GO
    - obróbka zdjęcia, kontrasty, kolory i światło bardzo przyjemnie to wszystko wygląda.

    Mały minusik, za kadr, szczególnie mało miejsca za pleckami modelki, myślę że modelka w zachowanej symetrii, nawet w tym przypadku w kadrze centralnym dużo lepiej by to wyglądało. Dłonie mi troszeczkę przeszkadzają, widziałbym to zdjęcie bez tych dłoni, to akurat jest moje subiektywne odczucie, bo widzę że nie znalazły się też tam przypadkiem, chociaż może byłoby lepiej jakby więcej ich w kadrze było ?! Spróbuj przyciąć troszkę tej prawej strony i może góry, jeśli chodzi o kadr

    Wizaż, stylizacja, ale chyba nie o to tu chodziło, ale w takiej pozie fajnie jakby Iza miała gołe ramiona, bo biała bluzka bardzo rozprasza. Przy takim zdjęciu można zrobić malutki retusz. Stempel w PS'ie na 20% - tryb "jaśniej" i delikatnie przejechać cienie pod oczami.

    Generalnie dziewczyna pewnie bardzo zadowolona ze zdjęcia Mnie się podoba plastyka... Jakim szkłem robiłeś?

  3. #3

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za konstruktywną opinie,na takich komentarzach wytykających szczegóły mi zależy. Jako autor często mam inne, bardziej sentymentalne spojrzenie na zdjęcie i czasami wypacza to mój pogląd.
    Szkło to N85/1.4G(+D610) przesłony nie pamiętam ale było to gdzieś około f/2
    Dzięki

  4. #4

    Domyślnie

    Myślałem że robione jakąś 105mm-135mm. Ja ciągle się zastanawiam czy wymienić swoją 85mm 1.8G na wersje 1.4G. Miałeś może bezpośrednie porównanie tych szkieł ?

  5. #5

    Domyślnie

    Niestety nie mam porównania 1.8 do 1.4 wersji G. Wcześniej miałem tylko 85/1.4D.
    Wszyscy piszą że nie warto zamieniać, ze względu pewnie na cenę obu szkieł. Ale mi się wydaję że chyba jednak warto.
    P.s Jeżeli jesteś z Wrocławia to najprawdopodobniej we Wrześniu będę we Wro to mogę ci ją podrzucić zrobisz sobie parę klatek i porównasz

  6. #6

    Domyślnie

    Spoko. Bardzo chętnie. Dodaj mnie na FB (imię nazwisko w stopce - link do strony) i napisz jak już będziesz we Wrocławiu. Weźmie się sprzęcior i wyskoczy na jakieś piwko.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Myślałem że robione jakąś 105mm-135mm. Ja ciągle się zastanawiam czy wymienić swoją 85mm 1.8G na wersje 1.4G. Miałeś może bezpośrednie porównanie tych szkieł ?
    Hej, robilem takie testy z 1.8g 1.4d i 1.4g, nie ma wielkiej roznicy miedzy 1.4d i "g" , (nowsza jest cieplejsza , starsza daje chlodniejsze barwy). Jesli chodzi o 1.8g to jest ostra , bardzo i fajne szklo ale 1.4g jest sporo lepsza(i drozsza ).

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    . Weźmie się sprzęcior i wyskoczy na jakieś piwko.
    Choćby ktoś miał wisielczy humor, zawsze może liczyć na nasze forum.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  9. #9

    Domyślnie

    Mnie specjalnie nie trzeba namawiać i skorzystam z gościnności Wrocławia

  10. #10

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Iza
    By aronov in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-11-2012, 10:17
  2. Iza
    By aronov in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-10-2012, 00:09
  3. [ Portret ] Iza
    By damian.dab85 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-10-2011, 03:47
  4. [ Glamour/Beauty ] Iza
    By Andrzej Olender in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-09-2010, 17:10
  5. [ Portret ] Iza
    By Witek "Wisz" in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 06-09-2010, 22:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •