Cytat Zamieszczone przez Wujot Zobacz posta
No to widzę, że nie mamy o czym rozmawiać - niczego nie rozumiesz. Np tego, że zamiast statywów można mieć klatkę, płyty zamiast teł, że sam boom zajmuje kupę miejsca i musi mieć miejsce na odstawianie, że kwadratowy/prostokątny soft dubluje funkcje okrągłego, że mając grid do BD nie ma sensu kupować tego do softboxa. Że synchronizacja może być wbudowana po to aby mieć więcej kasy. Studio i wyposażenie to łączny temat. Jak chcesz zamocować tła w tej przestrzeni??? Dostałeś propozycję zagospodarowania dokładnie tej przestrzeni co ją pokazałeś.

Ok szkoda mojego czasu. Głupi jestem, że tu doradzam bo powinienem za to wziąć kasę adekwatną do tej co biorę za foty wtedy byś docenił rady co je dostajesz.

Pozdro
Wiesiek
Wujot - nie obrażaj się, ja po prostu stawiam sprawę tak jak mogę.
Ja sam nie wiem co i jak - ja sam nie wiem co tam można a czego nie.
Zostałem postawiony przed faktem dokonanym i tyle.
Ktoś "poprosił mnie" (tak to nazwijmy) o wycenę sprzętu i tylko sprzętu, wykończeniem mam się nie zajmować (wspomniałem nawet że fajna by była cyklorama).

Od razu powiedziałem, że najlepiej byłoby zrobić system sufitowego zawieszania lamp (czy jak to nazwać) ale nie wiadomo czy tam można takie zmiany wprowadzać (to jest biurowiec bodajże gdzieś na linii metra czy coś).
Ale takie coś kosztuje znacznie więcej niż 3 statywy i nie wiem czy przejdzie.

Co do płyt zamiast teł - zakładamy że chcemy mieć 3 czy 4 tła - i tu nie bardzo wiem jak te płyty miałyby pomóc...

Przykro mi, że marnujesz swój czas odpisując w tym wątku, ale postaw się w mojej sytuacji - mam takie zadanie i tyle.
Składam to tak trochę jakbym ja to robił dla siebie i tym się sugeruje.