Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Wątek: Kuchnia

  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    to zdjecie jest po prostu skopane technicznie, jest masakrycznie niedoswietlone.
    Cóż...czasem w niskim kluczu jest siła. Według mnie na pewno nie jest tu problemem ekspozycja

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    @kpoczta jak na początki zdjęcia są niezłe, na pewno lepsze niż wielu tutaj od lat fotografów Tutaj się czepiają, to koloru, to światła, to kadrów, to że mrówka w gaciach... to że życie jest złe, to że Ty masz taką modelkę a inni nie mają, to że żeś nie z kółeczka adoracyjnego... argumenty typu to modelka zrobiła robotę na zdjęciu... są bezsensu, bo gdyby sama modelka była bez Ciebie to by to zdjęcie zwyczajnie nie powstało. Wielu pstrykaczy nie stać na taką modelkę, więc tym bardziej nie zrobiliby w połowie tego co Ty to teraz napiszę w przeciwieństwie do kolegów co mi się podoba, podoba mi się bardzo obróbka w BW na tych zdjęciach, dobrze sobie z tym poradziłaś, podobają mi się kadry, bo nie są sztampowe - takie jakie tu wielu by chciało widzieć, czyt. książkowe, a liczy się to że próbujesz robić inaczej niż w książce to zapisano. Podoba się klimat jaki stworzyłaś, jest bardzo tajemniczy, jest seksownie-subtelnie a zarazem bardzo tajemniczo, dzięki czemu bardzo korci żeby zobaczyć tą modelkę w całości, z taką nutką ciekawości. Potrafiłaś pokazać walory modelki, zarazem utrzymać to w takim tajemniczym seksownym klimacie, seksownym bez wulgaryzmów. Mnie się bardzo podoba to drugie zdjęcie, jak modelka "wałkuje" - potrafi ruszyć męską fantazją, jedno co mi przeszkadza, to na tym zdjęciu to duże czarne zapięcie od stanika, chyba to się zwie hatka od biustonosza? Moim zdaniem fajnie wykorzystałaś potencjał modelki!

    Tak z doświadczenia, jeżeli zdjęcia tu na forum są krytykowane, to znaczy że muszą być dobre i jestem pewien że na innych portalach te zdjęcia te zdjęcia dostaną/dostają plusy- tak to tu wygląda, pewnie modelce też się zdjęcia podobają druga sprawa, nie pokazuj zdjęć surowych, bo w sumie bezsensu się tłumaczyć i wszystko pokazywać maruderom pokazuj częściej swoje prace! i nie bierz pod uwagę takiej krytyki, bo robiąc zdjęcia takie idealne jak sobie tutaj wyobrażają byś robiła zdjęcia nudne, takie jak większość ...
    Otóż to.

    kpoczta - właśnie zostałem wielkim fanem Twoich kuchennych prac

  3. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    majtki wystaja.
    ...mi to wygląda na ręcznik kuchenny albo chusteczkę higieniczną...

    Pierwsze zdjęcie z mąką bardzo mi się podoba jako całość nie tylko jako pupa.
    D3200/Nikkor 40mm/f2.8; Panasonic Lumix FZ1000
    Kolejowe Zagłębie

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    ... i nie bierz pod uwagę takiej krytyki, bo robiąc zdjęcia takie idealne jak sobie tutaj wyobrażają byś robiła zdjęcia nudne, takie jak większość ...
    Żyby świadomie łamać zasady, najpierw trzeba je poznać.

    Przed koleżanką jeszcze dużo pracy.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Żyby świadomie łamać zasady, najpierw trzeba je poznać.
    Można je też łamać przypadkowo, podświadomie, intuicyjnie, nawet stylowo...



    Jak dla mnie, ciekawe zdjęcia, po prostu. Jeżeli to początek, to zapowiada się jeszcze ciekawiej
    ['O]

  6. #56
    Oszczędny w słowach Awatar kpoczta
    Dołączył
    06 2016
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    40

    Domyślnie

    kurczeblade, wow dziękuję bardzo za tak obszerny komentarz i do tego aż tak pozytywny! Jest mi strasznie miło, naprawdę każde słowa dotyczące moich zdjęć dużo dla mnie znaczą.
    Powiem szczerze że zawarłeś w swoim komentarzu dużo rzeczy którymi się kierowałam albo o które mi chodziło.
    Sesja miała być subtelna, przynajmniej ta jej "nagość" miała właśnie stworzyć taki dodatkowy "smaczek". Świecenie całkowitą golizną nie jest dla mnie, przynajmniej aktualnie tego nie czuje i nie wiem czy umiałabym to odpowiednio pokazać by nie wyszło wulgarnie.
    Co do drugiego zdjęcia (zapięcie stanika to - haftka :P prawie trafiłeś ) rzeczywiście kijowo wykadrowałam, zapięcie standardowe choć tu wyszło dosyć duże/szerokie. Cieszy mnie to że zdjęcie zatrzymuje męskie spojrzenie, choćby na chwilę.
    Jeśli chodzi o modelkę ona zawsze jest zadowolona cokolwiek bym nie zrobiła akurat w tej kwestii jest to plus i minus.
    Surowe zdjęcie dodałam i nie żałuje, nie mam niczego do ukrycia. Ci co chcą zobaczą moją pracę w to zdjęcie, i tyle. Wszystko biorę na klatę cokolwiek by to nie było.
    Zdjęcia na pewno dodam już jedne czekają w kolejce. Muszę je dopracować. Tak jak wszyscy powtarzają, praca praca, dużo przede mną.
    Jeszcze raz wielkie dzięki za odwiedziny i komentarz!

    Cytat Zamieszczone przez artur0372 Zobacz posta
    Otóż to.

    kpoczta - właśnie zostałem wielkim fanem Twoich kuchennych prac
    Och dziękuję pięknie! Mam coś jeszcze dodania, tak myślę.. Więc zapraszam


    Adam Okuń, dziękuję!


    david555, mam nadzieję że je z czasem poznam praca przynosi efekty, to motywuje więc idę dalej.


    ecml, dziękuję! )
    D610 / s2 pro / 50mm f1.8 / 55-200mm f4-5.6

  7. #57

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kpoczta Zobacz posta
    Och dziękuję pięknie! Mam coś jeszcze dodania, tak myślę.. Więc zapraszam
    Czekam z niecierpliwością

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Podobne wątki

  1. Kuchnia bardzo domowa
    By Adam Okuń in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 04-02-2021, 18:58
  2. Żarówki led do pokoju z kuchnią.
    By foto4deg in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 17-01-2015, 22:28
  3. Podlaska Kuchnia TV - program kulinarny :)
    By neochan in forum Video/film
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-06-2012, 23:50
  4. [ Architektura ] Kuchnia
    By malasana in forum Architektura
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-05-2009, 21:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •