Close

Strona 49 z 107 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 1063
  1. #481

    Domyślnie

    Reklamowo, to brakuje mi mięty obok jabłek, skoro na butelkach jest.
    Ale tak poza tym to jest fajnie
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  2. #482

    Domyślnie

    Dziękuje za uwagi. Fakt chciałem dać miętę ale mam tylko kocią i nie znalazłem by ktoś sprzedawał świeże liście normalnej. Więc musiałbym wyhodować sobie element do kompozycji Co do podłoża czajnika bo bardziej efekt moich upodobań, lubię takie odbicia w fotografii produktowej. Chociaż po tym co Wiesiek napisał o fotkach na lustrze będę musiał faktycznie zainwestować w jakieś podłoża.

  3. #483

    Domyślnie

    Tym razem będzie coś czego na pewno się nie spodziewacie. Otóż "poszedłem" na zakupy, przy okazji nabyłem składanego BD. Dalej jak to ja, postanowiłem dokładnie sprawdzić co to za ustrojstwo. Próby i wnioski zaś okazały się na tyle ciekawe, że postanowiłem wyskrobać tekst. Wstawiłem go do bloga mimo, że raczej nie zalicza się do advertorialu a nawet studia (no chyba, że wyjazdowego). Zapraszam do lektury i ewentualnej dyskusji.

    http://polandtravel.info/jurewicz/sk...e-na-nazwe-bd/

    Pozdro
    Wiesiek

  4. #484

    Domyślnie

    Dziękuję za artykuł. Przeczytany od dechy do dechy.
    Jakie to ma wymiary rozłożone? Jakie po spakowaniu?
    Fajnie byłoby zobaczyć efekty przy portrecie. Będzie szansa?
    Ps. @90s powinien też tutaj się czymś pochwalić.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  5. #485

    Domyślnie

    Pisz o wszystkim co do głowy ci przyjdzie, ja też jak kolega FelTom czytam Twoje teksty od dechy do dechy. Co do tekstu i wniosków to może chciałbyś mi sprzedać ten duży BD z plastrem miodu?

    ps. @FelTom nie ma czym się tutaj chwalić bo to nie moje osiągniecie ani o tematyce tego tematu, Ale Wiesiek mógłby powysyłać swoje prace bo są niesamowite i nawet nie wiem ile bym dał by taki poziom reprezentować.

  6. #486

    Domyślnie

    Wiem, wyraźnie to zaznaczyłeś, że autorstwo nie było Twoje. Ale to zwyczajnie bardzo pozytywne, ludzkie, szczera radość z sukcesu bliskiej osoby. Radością i dobrymi wiadomościami trzeba się dzielić, bo to wraca.

    Przepraszam, za OT w wątku.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  7. #487

    Domyślnie

    @FelTom jak ma wracać to co innego chociaż teraz się czuje wywołany do tablicy. Tak więc kolego Wiesiek chciałem Ciebie poinformować że udało się mojej drugiej połówce dostać do finału konkursu Hasselblad Masters w kategorii portret. W następnym roku z Bożą i Twoją pomocą będzie też z produktowej jeżeli nie wystartujesz oczywiście

  8. #488

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    @FelTom jak ma wracać to co innego chociaż teraz się czuje wywołany do tablicy. Tak więc kolego Wiesiek chciałem Ciebie poinformować że udało się mojej drugiej połówce dostać do finału konkursu Hasselblad Masters w kategorii portret. W następnym roku z Bożą i Twoją pomocą będzie też z produktowej jeżeli nie wystartujesz oczywiście
    1. Gratulacje - gdzie można zobaczyć tę pracę?

    2. Etap konkursów raczej mam za sobą (no chyba, że super płacą). Nie startuję bo mogłoby się zdarzyć, że nie wygram i mógłbym z tego powodu strasznie cierpieć. Ale kiedyś wygrywałem taśmowo - miałem wskaźnik 50%. Będę trzymał więc kciuki za Ciebie.

    3. Rozbudowałem tekst o BD o składanie i koniecznie tam zajrzyjcie bo bardzo może Wam się to przydać.

    Pozdro
    Wiesiek

  9. #489

    Domyślnie

    My nigdy nie startowaliśmy w żadnych konkursach bo jednak nie czuliśmy się na siłach i by to sens miało. Więc duża radość i zaskoczenie.
    Nagrody w tym konkursie są bardzo konkretne bo każdy zwycięzca dostanie aparat hasselblad obstawiam że to będzie 1DX więc tak około 43.000pln.

    Szczegóły tutaj opisałem chociaż tak galopowałem że ortografia i stylistyka woła o pomstę do nieba. Za co przepraszam.
    http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...70#post3891670

    Co do Twojego tematu to już zabieram się za czytanie.

  10. #490

    Domyślnie

    No jestem na półmetku - udało mi się przenieść kolejny tekst. Wychodzi mi, że na blogu jest już około 30, tyleż samo zostało mi do przeniesienia z tego wątku. A ponieważ często coś tam dodaję to jest co robić. Jak już będę na czysto to troszkę odetchnę. Pomysłów i materiałów do napisania kolejnych, zupełnie nowych, pewnie jest z 50. Czarno to widzę...

    http://polandtravel.info/jurewicz/ro...-od-lat-18-tu/

    Dodałem tam jak zawsze layout gazety. I znów bardzo widać czym różni się projekt jako całość od gołej foty. Wracam do tego ciągle uparcie bo to jest bardzo ważne. 90s powinien pod tym kątem popatrzeć na swoje ostatnie prace - choćby te z jabłkami. W reklamie, advertorialu czy choćby katalogówce ramka to wróg.

    Pozdro
    Wiesiek

Strona 49 z 107 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Edytorial - Memory Remains (100% krakowski)
    By aboutalithium in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-04-2011, 20:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •