Close

Strona 29 z 107 PierwszyPierwszy ... 1927282930313979 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 1063
  1. #281

    Domyślnie Stolikowy advertorial i edytorial

    zabralem album do pracy... robi furore, wszyscy chca tam jechac wszedzie


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  2. #282

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    Dziekuje @Wujot za spotkanie i goscine, studio rewelacja, podejscie do tematow poziom master, bedzie szansa zobaczyc jadke finalnie? pozdrawiam C.
    Też dzięki - tak to internetowa "znajomość" przekształciła się w realną. Co do zdjęć z naszej sesji to nie ma specjalnie o czym gadać po prostu zwyczajna robota - szczególnie, że w trakcie straciłem serce (a dokładniej chęć walczenia o lepszy wynik). Ale za to chętnie pochwalę się kolejnymi fotami do Albumu co go widziałeś.

    Pozdro
    Wiesiek

  3. #283

    Domyślnie

    co tu taka cisza, wszyscy zarobieni?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  4. #284

    Domyślnie

    Widzę, że nie dasz mi umrzeć Jest szansa, że za tydzień, dwa trochę się ogarnę i później będzie spokojniej.

    Haruję jak wół nad paroma tematami w tym też ten co go znasz. Mogę pokazać jedną z ostatnich fotek (bo jest już opublikowana). Jak na szarą rybę plus bardzo delikatna tonacja barwna to chyba nie jest źle?


    Dociekliwi znajdą tutaj odpowiedź dlaczego nie lubię i niezbyt używam softboxów. W ogóle to światło jest tutaj ciekawie zrobione - w zasadzie 3 "gołe" lampy i bardzo niewiele więcej.

    pozdro
    Wiesiek
    Ostatnio edytowane przez Wujot ; 04-07-2017 o 20:29

  5. #285

    Domyślnie

    Oczywiście, że nie tylko @Carlos_lo ale i my pozostali, nie damy Tobie umrzeć a nawet odpocząć XD

    Niemniej proszę nie wrzucać takich zdjęć, gdy człowiek głodny czyta Twój wątek
    A poważnie, przed chwilą jadłem, ale na ten widok zgłodnialem i to wcale śmieszne nie jest.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  6. #286

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wujot Zobacz posta
    Widzę, że nie dasz mi umrzeć Jest szansa, że za tydzień, dwa trochę się ogarnę i później będzie spokojniej.

    Haruję jak wół nad paroma tematami w tym też ten co go znasz. Mogę pokazać jedną z ostatnich fotek (bo jest już opublikowana). Jak na szarą rybę plus bardzo delikatna tonacja barwna to chyba nie jest źle?


    Dociekliwi znajdą tutaj odpowiedź dlaczego nie lubię i niezbyt używam softboxów. W ogóle to światło jest tutaj ciekawie zrobione - w zasadzie 3 "gołe" lampy i bardzo niewiele więcej.

    pozdro
    Wiesiek
    no i zaczelo sie, bardzo sie ciesze i proponuje obwiazac szczeke bandazem dookola glowy, to dopiero poczatek uwertury


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  7. #287

    Domyślnie

    @Wujot, mam pytanie - ktoś specjalnie te potrawy do zdjęcia przygotował? Pytanie raczej retoryczne. Ale dlaczego w mojej pracy nikt nie przygotowuje takich potraw? Wygląda rewelacyjnie i tak też najpewniej smakowało. Pomny ostatnich wrażeń, nawet nie próbuję go powiększać. Choć to niewielki rozmiar 5" telefonu.

    To zdjęcie przypominało mi inną anegdotę z dziedziny malarstwa. Dwóch mistrzów malarskich rywalizowało o miano najlepszego. Pierwszy zaprezentował swoje dzieło. Kwiaty. Tak realne, że zleciały się pszczoły. Wówczas rzekł do drugiego. "Dobra. Kolej na Ciebie. Zdjemij zasłonę ze swojego obrazu..." Na co ten drugi rzekł: "Będzie problem mistrzu. To właśnie zasłona została namalowana..."
    Oszukać pszczoły, sztuka. Ale oszukać człowieka, malarza, mistrza...

    Te ryby wyglądają jak żywe chciałoby się rzec. Jak żywo gotowe do spożycia. Jasne jest, dlaczego nie softbox czy namiot bezcieniowy.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  8. #288

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FelTom Zobacz posta
    @Wujot, mam pytanie - ktoś specjalnie te potrawy do zdjęcia przygotował? Pytanie raczej retoryczne. Ale dlaczego w mojej pracy nikt nie przygotowuje takich potraw? Wygląda rewelacyjnie i tak też najpewniej smakowało. Pomny ostatnich wrażeń, nawet nie próbuję go powiększać. Choć to niewielki rozmiar 5" telefonu.
    Pytanie bardzo celne. O całym projekcie napiszę obszernie gdzieś w październiku a jest on na każdym poziomie bardzo ciekawy. Na razie więc krótko. Pracuje z czołówką kucharską Dolnego Śląska i to jest poziom startowy. Ale nie zmienia to postaci rzeczy, że od początku zadbałem o presję na bardzo dobry wynik. Wyobraźcie sobie, że przyjeżdżacie na sesję a szef uznanej kuchni mówi:
    - obejrzałem te zdjęcia i się załamałem, mówię sobie co ja tutaj robię. Dwa dni myślałem co zrobić i jak to podać i mam taką propozycję...

    Ta presja wywołała też troszkę spodziewany niespodziewany skutek - część żarła muszę stylizować sam

    Na sesjach jest pełna mobilizacja i dokładnie o to mi chodziło i jak powiem - trzeba to wszystko wymyć i powtórzyć - to nikt nie dyskutuje.

    Pozdro
    Wiesiek

    Żeby nie było - Basia Jakimowicz-Klein, która jest autorką książki też trzyma mnie mocno za... klejnoty pilnując ostro harmonogramu a jak czasem coś się Jej nie spodoba to poprawiam raczej bez dyskusji. Aha - rybka jest z ręki Grzegorza Pomietły szefa kuchni z Art Hotelu.

  9. #289

    Domyślnie

    Też się bałem że temat umarł a tu miła niespodzianka. @Wujot czy ta niechęć do softboxów polega na płaskim odbiciu się go w kroplach oliwy dlatego w tym przypadku wybrałeś klosze?.
    Ostatnio edytowane przez 90s ; 06-07-2017 o 18:19

  10. #290

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Też się bałem że temat umarł a tu miła niespodzianka. @Wujot czy ta niechęć do softboxów polega na płaskim odbiciu się go w kroplach oliwy dlatego w tym przypadku wybrałeś klosze?.
    Mam propozycję - rozszyfrujcie w tym zdjęciu dokładnie układ reflektorów. Jakkolwiek fota jest składana z paru (ostrość) to pod względem światła nic nie zostało usunięte/dodane. I wszystko dobrze widać.
    Chciałbym usłyszeć gdzie były postawione światła i jakich użyłem modyfikatorów. Jak ktoś się czuje na siłach to może dokonać analizy funkcji każdego światła a jak nie to ja dopiszę później dlaczego jest tak a nie inaczej.

    Pozdro
    Wiesiek

Strona 29 z 107 PierwszyPierwszy ... 1927282930313979 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Edytorial - Memory Remains (100% krakowski)
    By aboutalithium in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-04-2011, 20:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •