Close

Strona 70 z 107 PierwszyPierwszy ... 2060686970717280 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 691 do 700 z 1063
  1. #691

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    Bardzo mi sie podoba to przeksztalcanie energii, informacji w materie


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A przeczytałeś ostatni tekst? (pytanie kontrolne)

    Pozdro
    Wiesiek

  2. #692

    Domyślnie Stolikowy advertorial i edytorial

    Przeczytalem z przyjemnoscia i radoscia, malkontenci zawsze sie czegos przyczepia, ale ja nie z takich
    za przyzwoleniem chcialbym te Wyartykuly podzielic tu i owdzie; niestety tlumaczenia nie bedzie - pani tlumaczka robi swoje zdjecia z gory

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Carlos_lo ; 20-06-2018 o 17:52
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  3. #693

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    Przeczytalem z przyjemnoscia i radoscia, malkontenci zawsze sie czegos przyczepia, ale ja nie z takich

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    To napisz co Ci się podobało.

    pozdro
    Wiesiek

  4. #694

    Domyślnie

    Może jestem dziwimy ale bardziej od potraw podobają mi się właśnie te krople i linie sosów .Kapitalnie oświetlone Wiesiek. Poza tym bardzo rozbudowane te aranżacje i mocne kąty pod jakimi patrzy kamera. Dynamicznie i estetycznie to wyszło. Gratulacje

  5. #695

    Domyślnie Stolikowy advertorial i edytorial

    powiem tak, wg mnie tymi fotografiami i opisem Wiesiu tworzy nowy swiatowy standard; pozostaja male kwestie kompozyjno-plastyczno-kolorystyczne - czasami za duzo sie dzieje, ale calosciowo cos innego, rzeczywiscie kreatywnego i samo w sobie intrygujace i dajace do myslenia a przede wszystkim zaskakujace, ze tak mozna zrobic - i to jest Sztuka i to tygrysy lubia najbardziej


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Carlos_lo ; 22-06-2018 o 00:13
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  6. #696

    Domyślnie

    No Panowie gdyby nie to, że jestem skromny do bólu to chyba bym się zaczerwienił!

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Może jestem dziwimy ale bardziej od potraw podobają mi się właśnie te krople i linie sosów .Kapitalnie oświetlone Wiesiek.
    Właśnie płyny uznałem za "tajną broń". Zobaczcie fotę co ją wyrzuciłem z albumu. Dostałem dosłownie gołego grillowanego pstrąga - i pałuj się z tym. Normalnie tragedia a tu po twórczym dodaniu kropel (uznałem, ze rybki pływają więc jest w temacie) nawet wygląda. Gdyby dobrze przygotować cytrynę i jakieś sensowniejsze zioła to byłaby to fota spoko do użycia. Ale wracając do płynów to świetnie tu widać potencjał tego dość pomijanego elementu.


    Ale pociągając Was za język byłem ciekaw czy te opowiastki o stronie organizacyjnej, sposobie wywierania presji na moich partnerów uznacie za warte przedstawiania czy jednak koncentracja na warsztacie foto jest dla Was istotniejsza?

    Pozdro
    Wiesiek

  7. #697

    Domyślnie

    ryby podaje sie smazone najlepiej na oleju.
    grylowane mozna podac z dodatkiem czosnku / masla czosnkowego / oleju czosnkowego

    jesli juz plyn, to ryba smazona/grylowana bardziej kojarzy mi sie z kroplami apetycznego oleju z oliwek niz woda

    Zdjecie Bardziej kojarzy mi sie z rozlana woda mineralna na stole niz srodowiskiem i smakiem usmazonej ryby.

    jedzac schabowego , nie kojarzy mi sie on ze srodowiskiem zycia swini czyli z chlewikiem.

    to sa bardzio luzne asocjacje, co napisales , nie majace wiele wspolnego z odbiorem zdjecia , przynajmnniej w moim wypadku.
    Ostatnio edytowane przez Nican ; 22-06-2018 o 14:06

  8. #698

    Domyślnie Stolikowy advertorial i edytorial

    tak Wiesiu, opis presji i wspolpracy mnie interesuje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  9. #699

    Domyślnie

    @Nican

    Co można było zrobić w temacie przygotowania potrawy to wiem. Dania nie dałem do albumu i to mówi wszystko. Wrzuciłem tutaj tylko jako przykład pod kątem tego co można wyciągnąć z paru kropel wody.

    Pozdro
    Wiesiek

  10. #700

    Domyślnie

    Ja natomiast informacje o wywieraniu presji potraktowałem czysto informacyjnie jako element tego konkretnego zlecenia. Natomiast sam próbowałem sobie takie zlecenie wyobrazić i jak ja bym od niego podszedł, i wychodzi że bym skomplikował jeszcze bardziej wszystko, jednocześnie podnosząc koszta i utrudniając komponowanie każdej potrawy. Np układałbym to na blatach, deskach z dodatkowymi rekwizytami, młynki butelki noże itd. Za to w rzucie pionowym. Tak więc myślę że Twoje prace to taki złoty środek który bardzo dużo pracy zaoszczędził a jednocześnie cieszy oko i pewnie portfel zleceniodawcy jednocześnie wprowadza spójność i estetykę.

Strona 70 z 107 PierwszyPierwszy ... 2060686970717280 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Edytorial - Memory Remains (100% krakowski)
    By aboutalithium in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-04-2011, 20:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •