Close

Strona 71 z 107 PierwszyPierwszy ... 2161697071727381 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 1063
  1. #701

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Ja natomiast informacje o wywieraniu presji potraktowałem czysto informacyjnie jako element tego konkretnego zlecenia. Natomiast sam próbowałem sobie takie zlecenie wyobrazić i jak ja bym od niego podszedł, i wychodzi że bym skomplikował jeszcze bardziej wszystko, jednocześnie podnosząc koszta i utrudniając komponowanie każdej potrawy. Np układałbym to na blatach, deskach z dodatkowymi rekwizytami, młynki butelki noże itd. Za to w rzucie pionowym. Tak więc myślę że Twoje prace to taki złoty środek który bardzo dużo pracy zaoszczędził a jednocześnie cieszy oko i pewnie portfel zleceniodawcy jednocześnie wprowadza spójność i estetykę.
    To jest prawdę powiedziawszy podstawowe - w tak dużym temacie (pewnie z 90 potraw) plus drugie tyle innych zagadnień i na rozpiętość całego województwa...

    Pozdro
    Wiesiek

  2. #702

    Domyślnie

    No właśnie aby coś takiego zrobić na taką skalę to trzeba by było ogromnych nakładów i dobrze to zaplanować.
    Znajomy ostatnio kupił thermomix i dostał dwie książki z przepisami. Muszę przyznać że zdjęcia bardzo dobre i właśnie tak urozmaicone. Każda potrawa ma własną aranżacje, kolory dopasowane tak samo dodatki. Robi to wrażenie dodatkowo widać też spójność pomimo tak zróżnicowanych kompozycji.

  3. #703
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Świetny, profesjonalny wątek. Podziwiam.

  4. #704

    Domyślnie Stolikowy advertorial i edytorial

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    Świetny, profesjonalny wątek. Podziwiam.
    a bana chcesz? co tak malo napisales? Wiesiu dawno mi zryl musk podejsciem do fotografii i warsztatem; lata praktyki i otwartego myslu; czasem poswieci za mocno na zarciu, ale da sie przelknac wiadomo, kazdy fotograf by zrobil lepiej ale wg mnie dopiero po przejsciu szkoly Wujotka


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Carlos_lo ; 02-08-2018 o 00:10
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  5. #705
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Sorry, że mało napisałem. Ten wątek obnaża. Łatwo się pisze o szumach, o nieostrosciach, czy innych technicznych apsektach fotografii. A tu mamy z jednej strony człowieka, który dzieli się warsztatem, bądź co bądź tajnikami. To mój szacunek budzi.
    Z drugiej strony to erudyta i fachowiec. Zna się na większej ilości spraw niż się przyznaje i dlatego ludzie się krępują pisać
    Smaki Dolnego Śląska pobiły mnie całkowicie, bo udowadniają że jedzenie może być sztuką. Co jest bardzo bliskie mojemu sercu.
    O świetle i blyskaniu się nie wypowiadam, bo najzwyczajniej na świecie się nie znam.

  6. #706

    Domyślnie

    Dla mnie też temat Wiesia to jeden z najbardziej wartościowych na całym forum. Przeczytałem go od dechy do dechy a to już całe 71 stron. Tak samo jego bloga. Skarbnica wiedzy i świetnych prac. Jakby się dało to bym wykupił prenumeratę. Tak czy owak czekam na książkę i odkładam szekle na warsztaty.

  7. #707

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Dla mnie też temat Wiesia to jeden z najbardziej wartościowych na całym forum. Przeczytałem go od dechy do dechy a to już całe 71 stron. Tak samo jego bloga. Skarbnica wiedzy i świetnych prac. Jakby się dało to bym wykupił prenumeratę. Tak czy owak czekam na książkę i odkładam szekle na warsztaty.
    Panowie prawie się zapłoniłem. No co prawda była szpilka od Karola (ale wiem za co . Miałem taką nadzieję, że mój produkt tutaj cichutko umarł a tu... jednak pamiętają. Mam parę fajnych zaległych tematów, które mógłbym opisać, no wypadałoby skończyć Smaki (a tu zagwozdka bo nie wiem jak to do końca ugryźć). Jest też sterta takich ciekawostek - prac bez jakiś dogłębnych podtekstów, ale na swój sposób interesujących.

    Mam o tyle problem, że na pisanie dwóch blogów po prostu nie mam czasu, a na tym drugim mam ruch pewnie ze 20 x większy. No i tam pracuję na pozycję eksperta od turystyki co jest celem strategicznym. Dokładając, że moje priorytety są teraz określone następująco:
    - narty (powiedzmy, że 50-60 dni w sezonie w tym 2-3 większe wyprawy)
    - rower (plan to 70 pełnych dni jazdy)
    - jakiś rodzinny treking (no tu 7-10 dni)
    - zarobienie na to (i emeryturę)
    To nawet zastanawiam się czy ciągnąć fotografię studyjną (studio sporo kosztuje a zasadniczo to w nim fot prawie nie robię). Ale jak widzicie chętnie na nikoniarzach bywam. Jest tu parę całkiem fajnych osób (do których oczywiście się zaliczacie), których przyjemnie się czyta. Tak czy tak, jeśli coś będziecie drążyć to ja oczywiście odpiszę.

    Pozdro
    Wiesiek

  8. #708

    Domyślnie Stolikowy advertorial i edytorial

    juz tak nas nie kokietuj; zarzuciles taki poziom ze przez nastepne dekady nie bedziemy mogli zasnac spokojnie; MAO! chcemy wiec Twoich przemyslen i wynaturzen - bo jak nie - to skrzykniemy sie wszyscy we Wrocku i zrobimy Cie latwym za pomoca powszechnie dostepnego srodka a nastepnie wykorzystamy i Ciebie i Twoje studio w zacnych celach, z uzyciem wszystkiego pod reka a jak to nie pomoze, to zlapiemy Cie na stoku jak sie przewracasz i z tego sie nie wywiniesz tak latwo, no


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Carlos_lo ; 03-08-2018 o 22:31
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  9. #709

    Domyślnie

    Ostatni dzień urlopu, a ja wpadłem w ten wątek jak śliwka w kompot. Całą sobotę przesiedziałem czytając.Autorze, ogromny szacun za chęć dzielenia się wiedzą. I podziękowanie. Mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec.

  10. #710

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rlat Zobacz posta
    Ostatni dzień urlopu, a ja wpadłem w ten wątek jak śliwka w kompot. Całą sobotę przesiedziałem czytając.Autorze, ogromny szacun za chęć dzielenia się wiedzą. I podziękowanie. Mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec.
    Cieszę się, że Ci się podoba. A z tym końcem to może różnie być - na razie zdecydowanie większy wzięciem cieszy się mój blog rowerowo-turystyczny - i staram się tam wstawiać teksty. A i tak mam tyły paromiesięczne. Ale jeśli tutaj padną pytania, jakaś dyskusja itp to postaram się odpowiedzieć.

    Pozdro
    Wiesiek

Strona 71 z 107 PierwszyPierwszy ... 2161697071727381 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Edytorial - Memory Remains (100% krakowski)
    By aboutalithium in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-04-2011, 20:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •