Close

Strona 69 z 107 PierwszyPierwszy ... 1959676869707179 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 1063
  1. #681

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    co tu, nikt nie dorzuca do pieca?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    To dorzuć Waść choć trochę!

    Pozdro
    Wiesiek

  2. #682

    Domyślnie

    Witam niestety mój cyrk nadal trwa i nie wiadomo kiedy to się skończy, ale wpadłem bo jednak brakuje mi tego temu.

    Wiesiek wpadł ci ostatnio może jakiś ciekawy projekt? jak tam pracę nad książką idą?

    pozdrawiam

  3. #683

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta

    Wiesiek wpadł ci ostatnio może jakiś ciekawy projekt? jak tam pracę nad książką idą?
    Projekt ciekawy... a i owszem

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180509_111447.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	2,11 MB
ID:	9094

    Tutaj zdjęliśmy narty (około 4100 m npm) dalej już była wspinaczka (prawie 200 m). Było nawet bardziej lufiasto jak to jest na focie.

    A co do fotografii - 360 stronicowy album wszystkim się bardzo podoba (mnie też) - postaram się napisać coś o tym.

    Pozdro
    Wiesiek

  4. #684

    Domyślnie

    @Wujot wygląda jak klata z filmu Everest, co do albumu to chętnie zobaczę ,360 stron to sporo miejsca na dobre prace
    Może mógłbyś coś doradzić mi w tym temacie, to takie gdybanie bo nadal mam problemy, ale czymś głowę zajmować muszę.
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=289256

    Pozdrawiam

  5. #685

    Domyślnie

    Na razie udało mi się na mój blog wrzucić poprzedni temat. Trochę go przeredagowałem ale przede wszystkim wrzuciłem layout gazetowy.

    Co do "Smaków Dolnego Śląska" to cały czas myślę jak to zrobić bo projekt jest olbrzymi i do tego wielowarstwowy. Zanim dojdę do fotografii to zapiszę się na śmierć. Może okroję to jakoś.

    pozdro
    Wiesiek

  6. #686

    Domyślnie

    Przeczytałem jak zawsze z ciekawością. Bardzo słuszna uwaga o świetle wypełniającym. Sam przez długi czas go ignorowałem a ma kluczowe znaczenie w wielu sytuacjach. Dobry temat do rozwinięcia
    Sama praca jak zawsze na świetnym poziomie, a po pokazaniu jak to wygląda z tekstem to już rewelacja. Ze smaczków które wpadły mi w oko to flara na krawędzi aparatu bardzo fajnie się prezentuje. Oraz dobranie koloru rdzy który jest w tej samej grupie co kolory przedmiotów harmonizuje to bogactwo.

  7. #687

    Domyślnie

    Oj długo nie mogłem się zebrać aby napisać o "Smakach Dolnego Śląska". po prostu jest to bardzo rozbudowana całość i z wieloma niuansami. Ale jakoś poukładałem sobie to w głowie i w trzech częściach, o rozsądnej objętości, to zamknę. Pierwsza poświęcona jest w zasadzie rozważaniom koncepcyjno-projektowym. Czyli o tym jak przyjęta koncepcja fotografowania wpływa na możliwości designerskie. A też na ogólny odbiór pracy (nowoczesność, tradycja). To są już takie dość zaawansowane rozważania i nie jestem pewien czy odbiorców zainteresowanych "jak zostało zrobione zdjęcie" zaciekawi odpowiedź na pytanie "dlaczego tak". Ale aby zejść poziom niżej to jakąś bazę trzeba zarysować.

    Aby Was zaktywizować i zaprosić do jakiegoś forumowego życia na końcu tekstu zamieściłem takie obrazki.







    I teraz zakładając, ze już częściowo wiecie (bo jednak zajrzeliście do tekstu) dlaczego przyjąłem taką metodę fotografowania (drugie dno będzie w drugim tekście) to spróbujecie zająć się rozszyfrowaniem metody fotograficznej. Zasadniczo chodzi o oświetlenie. Bo jest to autorski układ, którego chyba nie ma w literaturze. Ale inne uwagi też mile widziane.

    Jak chcecie to mogę jeszcze tu wrzucić kolejnych 30 fot z żarciem. Myślę, że lodóweczki zostaną szybko nadruszone!

    Pozdro
    Wiesiek
    Ostatnio edytowane przez Wujot ; 05-06-2018 o 15:04

  8. #688

    Domyślnie

    Fatalnie, wręcz katastrofa u mnie 21:00 a tu takie zdjęcia że trzeba będzie złamać żelazną zasadę że od 18 już nie jem. Chętnie zobaczę też pozostałe wraz z zaawansowanym opisem. Specjalnie będę wchodził w wcześniejszych godzinach bo nie żartując ślinka leci jak się na te zdjęcia patrzy. Widać też staranność w kompozycji i detalach. Nawet na tych co jest niby bałagan to wygląda on schludnie. Na stronie też sporo ciekawych ujęć wraz z tymi regionalnymi. Kawał dobrej roboty Wiesiek, gratulacje.

  9. #689

    Domyślnie

    Zapraszam Was do kolejnego tekstu. To jest o części kulinarnej albumu ale ruszyłem tam sporo wzajemnie oddziałujących spraw. Jest więc omówione dlaczego taka koncepcja a z tego przejście do stylizacji i jednocześnie oświetlenia. Jest trochę "psychotechniki" i organizacji sesji, jest o wygodnictwie fotografa, który jest jednocześnie projektantem albo lepiej projektanta co fotografuje. Dalej rozważania metodologiczne - jak kolejność pracy na planie wpływa na efekt. W sumie dość skomplikowane.

    Nie bardzo wiedziałem w jakiej kolejności poruszać zagadnienia i pewnie dałoby się to czytelniej ustrukturyzować ale też nie mam czasu ani parcia na perfekcję. Zapraszam do tekstu i dyskusji.

    Pozdro
    Wiesiek
    Ostatnio edytowane przez Wujot ; 19-06-2018 o 23:14

  10. #690

    Domyślnie

    Bardzo mi sie podoba to przeksztalcanie energii, informacji w materie


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

Strona 69 z 107 PierwszyPierwszy ... 1959676869707179 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Edytorial - Memory Remains (100% krakowski)
    By aboutalithium in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-04-2011, 20:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •