Close

Strona 52 z 52 PierwszyPierwszy ... 242505152
Pokaż wyniki od 511 do 513 z 513

Domyślnie

Nic więcej z siebie nie wycisnę na obecnym etapie, zamiast marnować czas skupię się na razie na portrecie i wrócę do tematu jak przeczytam polecane przez Ciebie książki. Brak dobrego pomysłu ciągnie za sobą słabe starania na podłożu technicznym. Efektem końcowym wiadomo co jest.

Domyślnie

Zdjęcia jak zdjęcie - widać chyba ten brak serca do dobrego wykończenia - to gobo mocno niedopracowane. Ale zastanowiło mnie co innego - ten efekt nieprzezroczystości płynu. Trochę to wygląda jakby butelka była wypełniona mlekiem. Zastanawiam się skąd się to wzięło - ustawiłeś ekran za butelką?

Pozdro
    Wiesiek

Domyślnie

@Wujot to piwo ma właśnie taki mętny kolor zieleni dlatego go wybrałem https://www.google.co.uk/search?q=th...pZLYo0iRwA61M: Jest na tyle mętne że nawet tło nie miało wpływu na jego wygląd. Resztę zrobiło boczne oświetlenie.

Co do serca to masz racje, doszło do mnie to o czym piszesz tutaj od dłuższego czasu, po prostu mam braki na poziomie samej idei i planowania, dlatego chce zrobić pauzę bo jak sam widzisz powielam się i zdjęcia robię na jedno kopyto. Mam nadzieje że po przeczytaniu tych książek które mi poleciłeś coś ruszy w mojej głowie na tym poziomie. Ale jest też bardzo pozytywny aspekt rozmów z Tobą i tym tematem, mianowicie przełożyłem sobie sporo Twoich rad na portret i doszedłem do wniosku że są genialne i świetnie będą się sprawdzać w tej dziedzinie. Teraz tylko przekuć to na monetę czyli wdrożyć w życie co za łatwe nie będzie. Ale jak się uda to myślę że moje portrety zyskają bardzo duży zastrzyk którego im brakowało. Zwłaszcza że wskazałeś mi zupełnie nowy kierunek którego do tej pory nie zauważałem.

W między czasie jak sobie produkt pauzuje to jeszcze raz przeczytam cały Twój blog i ten temat, bo to wyjątkowa skarbnica wiedzy.

Pozdrawiam i w kontakcie rzecz jasna

Strona 52 z 52 PierwszyPierwszy ... 242505152