Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Xavier80 Zobacz posta
    Bardzo fajny secik, podoba mi się. Aczkolwiek z aps-c pewnych rzeczy się nie przeskoczy, nawet przy tak genialnym szkle. Przy tej samej ogniskowej szkiełka i świetle to plastyka zdjęć Dawida Gaszyńskiego to jest jednak niebo a ziemia
    taaa, tylko Dawid pokazuje akurat te foty, które mu wyszły i trafił (wolne body 6d) i te akcje, które zdarzyły się blisko (300mm na FX)

    wolałbym robić sport d500 i 300 2.8

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    taaa, tylko Dawid pokazuje akurat te foty, które mu wyszły i trafił (wolne body 6d) i te akcje, które zdarzyły się blisko (300mm na FX)

    wolałbym robić sport d500 i 300 2.8
    Żeby była jasność : 6D do sportu nadaje się tak jak Maluch na rajd Paryż-Dakar, ale nie mogę przejść obojętnie nad stwierdzeniem, że pokazuję tylko te zdjęcia, które wyszły...
    No, chyba trudno, żebym pokazywał te zdjęcia, które mi nie wyszły, co ?

  3. #13

    Domyślnie

    no jasne, tylko, że sprawiasz w ten sposób wrażenie że 6d super się robi sport, a sam wiesz ile rzeczy Ci ucieka

  4. #14

    Domyślnie

    To brzmi trochę jak pretensje do garbatego, że ma dzieci proste Trudno, żebym nie chciał sprawiać wrażenia, że robię przyzwoite zdjęcia. Nie wiem, w ramach walki o obiektywizm mam wstawiać też nietrafione, żeby pokazać jak złym aparatem jest 6D ? Takim aparatem trudno o smaczki w postaci rozgniecionych na głowie piłek, piłek na końcu buta itp. Można to złapać, ale to kwestia szczęścia, a nie umiejętności. Cała resztę można łapać w pewnym, bym powiedział, przyzwoitym zakresie.
    Ja w żadnym wypadku nie chę powiedzieć, że 6D jest idealny. Wolny jest, i ma słabe punkty AF, ale po prostu tak dosyć dziwnie to brzmi, jak rodzaj wyrzutu czy zarzutu, że jestem złym, przebiegłym oszustem, bo zamieszczam trafione, a nie nietrafione zdjęcia...

  5. #15

    Domyślnie

    Moje doświadczenia z FX + 300 2.8 są takie, że jednak dużo zdjęć z meczu trzeba znacznie ciąć. Jeśli akcja jest blisko i autofokus trafi to jakość jest gwarantowana. Z pierwszego meczu DX + 300 2.8 przyniosłem więcej zdjęć trafionych, które wymagały dużo mniejszego cięcia. Duże cięcie to też strata na jakości. Jak w życiu zawsze jakieś kompromisy . Jakość pewno nie ta sama co u Dawida, obróbka tym bardziej, ale też nie mogę się zgodzić z twierdzeniem, że jak napisał Xavier80 stoimy na dwóch brzegach, a między nami.... przepaść

  6. #16

    Domyślnie

    To forum ma to do siebie, a dokładniej duża część użytkowników tutaj woli oglądać i pochlebiac kiepskie zdjęcia swoich forumowych znajomkow/ziomków, a jeśli trafi się jakiś fajny materiał od osoby poza grona maniakalnych forumowiczów to zawsze znajdzie się jakies "ale" także nie martw się Dawid bo zdjęcia są bardzo dobre i dobrze że pokazujesz te właśnie dobre strzały ... fajnie widzieć taki materiał z d500

  7. #17

    Domyślnie

    6,7 moim zdaniem odstają poziomem od reszty w dół.
    6.) to moim zdaniem kosz z powodu pleców, jest też mocno krzywa.
    7.) została zniszczona światłem.
    8.) jest o 0.3-0.5 EV zbyt jasna.
    9.) Zdecydowanie wyróżnia się na plus.
    Reszta trzyma równy, wysoki poziom.

  8. #18
    dawniej hydra.ulik Awatar hydra_ulik
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Wioska obok Szczecina
    Posty
    524

    Domyślnie

    1, 2, 3, 4 to świetna reporterska robota.
    9-ka- tu wszystko zagrało i jest świetna...

    ps:
    Sandacze gryzą...
    Pozdrawiam kolektyw. Grzesiek
    --------------------------------------
    Aparat, obiektywy...

  9. #19
    Davidev88
    Gość

    Domyślnie

    Mnie się bardzo podoba.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Sport ] [Piłka Nożna] Śląsk Wrocław vs Pogoń Szczecin
    By Dawid_Gaszynski in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-01-2014, 14:17
  2. [ Sport ] [PIŁKA NOŻNA] Podbeskidzie BB - Pogoń Szczecin
    By kd78 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-05-2013, 16:32
  3. [ Sport ] [piłka nożna] Lech Poznań - Pogoń Szczecin
    By qooba in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-09-2012, 13:48
  4. [ Sport ] [Piłka Nożna] Olimpia Elbląg - Pogoń Szczecin
    By Beson in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-04-2012, 21:41
  5. [ Sport ] Korona Kielce - Pogoń Szczecin
    By phantomek in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-04-2007, 09:10

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •