Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Karo

  1. #1

    Domyślnie Karo

    Co myślicie o tym zdjęciu?

    1.

  2. #2

    Domyślnie

    Brakuje mi prawej strony zdjęcia. Przydałby się chyba lekki retusz twarzy dziewczyny (rozjaśnić oczy, usunąć zmarszczkę tu i tam). Ogólnie dla mnie spoko

  3. #3

    Domyślnie

    Kiedy nie ma pomysłu, to lepiej wertykalnie.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  4. #4

    Domyślnie

    faktycznie można było bardziej nad nim popracować, ale ogólnie spoko, bardzo naturalne

  5. #5

    Domyślnie

    ogólnie spoko ? hmmm
    ani tu kadru, ani pomysłu, ani obróbki, ani światła, ani klimatu, ani kolorów. Jak dla mnie to niekoniecznie spoko.
    Nie rzeźbiłbym tu na siłe tylko zwyczajnie wywalił do kosza.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiotrekW Zobacz posta
    Brakuje mi prawej strony zdjęcia.
    Tak to wyglądało oryginalnie. Tylko zastawiałem się czy nie za dużo tego tła

  7. #7

    Domyślnie

    Pierwszy raz widzę, żeby w portrecie przyciemniać twarz modelki zamiast rozjaśniać

    Jest jedna podstawowa (prawie stała) zasada - główny obiekt/temat na zdjęciu powinien być najjaśniejszy, ludzie odruchowo i bezwiednie szukają na obrazku tematu, tutaj tematem jest tło, raczej nie powinno tak być. Modelka wygląda jakby była brudna po prostu

    Popraw
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  8. #8

    Domyślnie

    Na szybko przerobilem w telefonie. Tak bym to widzial. Ale ogolnie tak jak pisano wyzej. Raczej do kosza ze wzgledu na zle kadrowanie. Powinno byc bardziej prostokatne niz kwadratowe


    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
    Nikon D300, Nikon D5100, Nikkor Af-s 18-105 f/3,5-5,6, Nikkor Af-s 35mm f/1,8, Sigma OS 70-200 f/2,8, Canon 6D, Canon 85 f.18, Tamron 28-75 f2.8

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Pierwszy raz widzę, żeby w portrecie przyciemniać twarz modelki zamiast rozjaśniać

    Jest jedna podstawowa (prawie stała) zasada - główny obiekt/temat na zdjęciu powinien być najjaśniejszy, ludzie odruchowo i bezwiednie szukają na obrazku tematu, tutaj tematem jest tło, raczej nie powinno tak być. Modelka wygląda jakby była brudna po prostu

    Popraw
    Raczej jej nie przyciemniałem tylko nie rozjaśniłem Dzięki za porady, będę starał się coś z tym zrobić. Zapisałem się na kurs z podstaw fotografii, mam nadzieję, że jak zacznę tam chodzić i go skończę to moje zdjęcia zaczną wyglądać choć trochę lepiej.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Dzięki za ta propozycję właśnie chciałem prosić żeby ktoś postarał się to zrobić po swojemu żebym wiedział jak Wy to widzicie

  10. #10

    Domyślnie

    Matko co jej zrobiles ze skórą?
    Twarz wcale nie oswietlona wywal to zdjecie i zrob jeszcze raz plus daj odpowiednia obróbkę. Takie moje zdanie skromne.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Karo
    By FunBoy in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 21-03-2011, 13:03
  2. [ Glamour/Beauty ] Karo.lajna : testowo
    By Nattaly in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-11-2009, 15:23
  3. fajansowa dama karo
    By kkk231 in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-09-2009, 00:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •