Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Podbeskidzie - warto?

    Nigdy nie mieliśmy okazji być w tym regionie. Warto waszym zdaniem jechać w Podbeskidzie? Znacie może jakieś fajne miejscówki w które można pojechać aby uchwycić jakieś interesujące foto?

  2. #2

    Domyślnie

    Polecam Żywiec jako bazę wypadową w góry. Trudno wytypować jakieś konkretne miejscówki, bo jest ich tak wiele. Zależy co chcesz fotografować. Na pewno góra Żar, gdzie można wyjechać prawie na sam szczyt samochodem, lub kolejką torową, ze szczytu, przy dobrej pogodzie są piękne widoki. Jeszcze coś wyjątkowego, góra Wielka Racza, jest tam schronisko prawie na samym szczycie, który jest nie zadrzewiony, zapierający dech w piersiach widok, przepiękna panorama gór, dookoła widzisz coś jakby ocean gór aż po horyzont, szczerze polecam, tylko trzeba tam się wybrać na podejście, najlepiej dojść tam po południu i focić zachód słońca, przespać się i focić wschód słońca. Jest wiele innych miejsc ale to już dowiecie się na miejscu. Jak coś, to kontakt na priv. Enjoy!!!

  3. #3

    Domyślnie

    Spoko dzięki za info. Zastanawiam się jeszcze nad Wisłą i Bielsko-Białą. Żywiec też biorę pod uwagę.
    Zastanawiam się nad wyjazdem do Bielska-Białej, bo mają tam ten znany Zamek Sułkowskich, w sensie ten tutaj http://hotelnabloniach.pl/blog/zwied...-podbeskidzia/
    Natomiast Wisła też mnie kręci, bo leży ona w Parku Krajobrazowym Beskidu Śląskiego, a z tego co wiem, to tam też jest sporo interesujących miejscówek.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez abdul Zobacz posta
    Spoko dzięki za info. Zastanawiam się jeszcze nad Wisłą i Bielsko-Białą. Żywiec też biorę pod uwagę.
    Zastanawiam się nad wyjazdem do Bielska-Białej, bo mają tam ten znany Zamek Sułkowskich, w sensie ten tutaj http://hotelnabloniach.pl/blog/zwied...-podbeskidzia/
    Natomiast Wisła też mnie kręci, bo leży ona w Parku Krajobrazowym Beskidu Śląskiego, a z tego co wiem, to tam też jest sporo interesujących miejscówek.
    W Beskidach i generalnie w tym regionie Bielsko-Biała, to jeden z lepszych obiektów noclegowych pod względem ceny do jakości. Plusem jest to, że jest dobrze położony i smaczny bufet.
    Noclegi tez są tańsze niż w Wiśle czy innych miejscowościach typowo turystycznych.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-04-2011, 12:51
  2. warto zobaczyć - warto przeczytać
    By bogdi64 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-12-2010, 09:30
  3. [ Sport ] GKS B. - Podbeskidzie
    By di_ in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-01-2010, 17:45
  4. Warto, czy nie warto?
    By Mata_Hari in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 05-03-2007, 13:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •