Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Sesja Newborn w nieco innej odsłonie

    Jakiś czas temu uznałem, że fotografia dziecka z całymi tymi słodkościami, pozycjami, beanbagami ( czy jak to się tam pisze ) oraz toną niepotrzebnych ubranek, nie jest dla mnie ...
    przejadła mi się ,
    postanowiłem spróbować czegoś pospolitego, a zarazem innego niż u większości fotografów noworodkowych.

    Warunki były trudne, bo ledwie wchodziła jedna lampa studyjna do sypialni rodziców, a światła dziennego jak na lekarstwo ...
    ale udało mi się wymościć coś takiego.

    Zdaje sobie sprawę, że nie każdy lubi widoki dzieci w takich sytuacjach więc proponuje się skupić na zdjęciu a nie dziecku


    1 )

    2)

    3)

    4)

    5)
    Nikon D7000+ Nikor 50 f 1.8 mm +Nikor 35f 1.8 mm = [B]Nikor 85f 1.8 mm[/B+ Sigma 17-50 f 2.8 + Nikon SB-900 + SIGMA Art 35
    www.mimphotography.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Aż tak źle że nikt nic ?

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Nikon D7000+ Nikor 50 f 1.8 mm +Nikor 35f 1.8 mm = [B]Nikor 85f 1.8 mm[/B+ Sigma 17-50 f 2.8 + Nikon SB-900 + SIGMA Art 35
    www.mimphotography.pl

  3. #3

    Domyślnie

    no wiadomo ze slabo , kopiujesz ujecia? poza tym slaba obrobka, dzis niemodna
    Fejsbuk Darek Novak

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SligoDarek Zobacz posta
    no wiadomo ze slabo , kopiujesz ujecia? poza tym slaba obrobka, dzis niemodna
    Sesja była spontaniczna. Kadrów nie kopiowaniem bo nigdy takich ujęć nie oglądałem. Robiłem tak jak bym sam chciał mieć zrobione ... a co do obróbki... nie wiem co teraz jest modne faktycznie

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Nikon D7000+ Nikor 50 f 1.8 mm +Nikor 35f 1.8 mm = [B]Nikor 85f 1.8 mm[/B+ Sigma 17-50 f 2.8 + Nikon SB-900 + SIGMA Art 35
    www.mimphotography.pl

  5. #5
    La
    Gość

    Domyślnie

    Swietne zdjęcia. Dwie małe uwagi: cegły można by delikatnie poprostowac, karmienie zrobilbym tak, aby nie było widać sutka.

    Poza tym dla mnie super. Zwłaszcza w zestawieniu z dziećmi w wiaderkach.

    PS do Darka:
    Jeśli Twój wpis to nie była ironia, to czegoś nie kumam. Pewnie mamy inną dietę. Z tym, że z wysp smakuje mi tylko whisky. I to jednorodna.
    Co do niemodnej obróbki: moda przemija, a te kadry będą się podobać tak samo za 3, 5 i 10 lat.

  6. #6

    Domyślnie

    witam...
    3 dziwnie wygląda...to tak tytułem wstępu...
    wiadomo, na wejście o******* musi być...
    ale...jedynką rozwaliłeś system, więc jest super...
    D3303s/18-55/35/50/105/28/16/85/YN460 II/RF602/SB-700/055XPROB+804RC2

  7. #7

    Domyślnie

    Ty tak serio ????
    Cytat Zamieszczone przez SligoDarek Zobacz posta
    no wiadomo ze slabo , kopiujesz ujecia? poza tym slaba obrobka, dzis niemodna
    Jest ładnie - czysto, jasno - tak jak powinno być - bez tych wszystkich dodatków robiących z maluszka ..... "niewiadomoco"
    2 - ładna - na ścianę idealna - no może prawie idealna bo kadr trochę ciąży w prawo.
    Ogólnie jestem na tak

  8. #8

    Domyślnie

    Mega fajnie.

    Ekspozycja, obróbka i kadry na +
    Jedyna uwaga, to bym tak dziecka tyłka nie pokazywał centralnie, lekko bokiem... ale to już prywatne grymasy

    Chętnie zobaczyłbym resztę...

    Pozdrawiam.
    "Nikon"

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo fajnie.
    Tylko nie lubię sztucznych winiet. Ale zwróciłem na nie uwagę dopiero przy drugim przeglądaniu serii.

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Darek w nowej odsłonie
    By darek_d in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-02-2014, 00:35
  2. [ Krajobraz ] Mirów w nieco innej odsłonie
    By MartinGrey in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-11-2013, 23:48
  3. [ Portret ] Klaudia w innej odsłonie
    By fabick in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-09-2012, 20:22
  4. [ Portret ] Sylwia w innej odsłonie ;)
    By tot1977 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-04-2012, 14:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •