Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Portretowo

  1. #11

    Domyślnie

    Koledzy wcześniej wspomnieli już o aspektach technicznych, które są ważne, ale nie najważniejsze.
    Najważniejsze są dla mnie emocje (patrz cytat w mojej stopce) a na tym zdjęciu ja je czuje i dlatego mi się naprawdę podoba.
    "Emotion is really the only thing about pictures I find interesting. Beyond that it is just a trick" - Christopher Anderson<br>

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joniu85 Zobacz posta
    Koledzy wcześniej wspomnieli już o aspektach technicznych, które są ważne, ale nie najważniejsze.
    Najważniejsze są dla mnie emocje (patrz cytat w mojej stopce) a na tym zdjęciu ja je czuje i dlatego mi się naprawdę podoba.
    Czy możesz je opisać?
    Czy emocje na zdjęciu, czy emocje wywołuje u Ciebie?

  3. #13

    Domyślnie

    Takie przymknięcie oczu i takie ułożenie rąk kojarzy mi się z jedyną emocją... hmm... wiecej jaką...
    Nikon

  4. #14

    Domyślnie

    Witam (wieczorowo).
    Jedno (dawno zrobione) zdjęcie, a tyle słów!
    Dziękuję panom za obecność, wyrażone opinie (wg. mnie dziewczyna na zdjęciu wyraźnie odpływa za sprawą ciepłego światła, które przynosi ukojenie), ale (widzę z perspektywy czasu, że) nie jest to tak widoczne jakbym (do końca) chciał. Przedstawiam kilka klatek z tamtego, dawnego czasu. I proszę o krytykę, bo kilka słów więcej da mi więcej wiedzy.
    Dziękuję i pozdrawiam. Sentire.

    02. Lekka
    03. I jeszcze większa
    04. Pogarda

    ... dla fotografującego za brak(ostrośc)i i nie tylko.

  5. #15

    Domyślnie

    @Sentire

    Miałem już nic nie gadać, ale zapytam jednak, czym popełniłeś te obrazki ?

    Na pierwszym nie byłoby żadnych wątpliwości, gdybyś sfotografował dłonie modelki.

    W B&W leży postprocesing i raczej unikaj publikacji nieostrych zdjęć.

  6. #16

    Domyślnie

    Fafniak żeby nie było wątpliwości jestem całkowitym amatorem, interesującym się fotografią od bardzo niedawna. We mnie to zdjęcie wywołuje pozytywne emocje (a to chyba w zdjęciach jest najważniejsze), ale to podkreślam tylko moje zdanie bardzo subiektywne. Myślę, że to dobrze mieć różne zdania. Nudno byłoby gdybyśmy wszyscy uważali tak samo Specjalnie napisałem ten komentarz, bo jak dla mnie to zdjęcie jest lepsze niż niektóre tutaj umieszczone i wychwalane, w których portret nie mówi kompletnie nic. I te komentarze do zdjęcia "Super bokeh, jakim szkiełkiem..." (jakby to było najważniejsze). A nikt nie napisze nic o emocjach (bo i czasami nie ma o czym). A moim zdaniem to jest najważniejsze. Sam o tym wiesz bo w Twoich zdjęciach jest ich pełno.
    "Emotion is really the only thing about pictures I find interesting. Beyond that it is just a trick" - Christopher Anderson<br>

  7. #17

    Domyślnie

    >> A nikt nie napisze nic o emocjach

    Wyżej napisałem o jednej emocji...

  8. #18

    Domyślnie

    Matko i corko co jej zrobiles z jej lewym okiem. Na ostatniej fotce to juz przesadziles ze wszystkim . Nic nie mowilem ale takie zagrania prosze cie

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Portretowo
    By lambo19 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-09-2011, 16:54
  2. Portretowo
    By g.walas in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29-12-2010, 00:25
  3. [ Portret ] M a r t y n a portretowo
    By agatatoja in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 04-11-2010, 02:26
  4. [ Portret ] P a u l a portretowo
    By agatatoja in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 20-06-2010, 19:01
  5. [ Portret ] portretowo
    By shaddixx in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 24-01-2008, 09:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •