Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: An Teallach...

  1. #1

    Domyślnie An Teallach...

    ...ehhh.... co za dzień! Planowanie długie, już w środku tygodnia, sprawdzanie pogody... ilość opadów, zachmurzenie, mgły, temperatura... a wszystko to w... (no jak w "killerze").
    Szybki telefon do Pawła (niezrzeszony) i decyzja... JEDZIEMY!

    Wspinaczka na 1062 m.n.p.m (wiem, nie ma szału) ale w Szkocji wspina się inaczej, np. z poziomu 4 m.n.p.m...

    Plan był zacny, niestety... (jak zawsze) załamanie pogody i zejście chmur poniżej 900m uniemożliwiło nam dalszą, bezpieczną, wspinaczkę. Polegliśmy na wstępie, dalej już było tylko... lepiej, gorzej, lepiej, gorzej, lepiej, gorzej... i tak co 5 min...


    Zapraszam



    |Pentax K-1|Pentax 15-30@15mm|ISO100|f/14|15mm|4 kadry w poziomie|nieofiltrowany|



    Biję się w pierś, że komuś wypomniałem brudny obiektyw na forum: PRZEPRASZAM! W ferworze walki ze światłem można zapomnieć.
    Druga sprawa... 4 kadry na 15mm... więc proszę zwróćcie uwagę na przestrzeń... Tam w dole jest namiot... naprawdę!

    Pozdrawiam!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  2. #2

    Domyślnie

    Przez Ciebie wpadam w kompleksy Sebastianito. Co ja mam tutaj napisać? Fantastyczne zdjęcie!

  3. #3

    Domyślnie

    Piekne zdjecie i bardzo dobry zestaw (pentax k1 i 15-30- zdjecie wykonane 14-24 byloby chyba jedna wielka flara). Nie tylko, ze gratuluje, ale zazdroszcze. Podobnie planowalem wyjazd do wodospadu w Triberg i Ravennaschlucht- wiatr, temperatura, opady- mialo byc optymalnie- malo wiatru i lekkie zachmurzenie: w Triberg gradu napadalo tyle, ze trzeba bylo plugami snieznymi 8 godzin ukradl mi pan Bog i tego mu nigdy nie wybacze.
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 28-06-2016 o 21:12
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  4. #4

    Domyślnie

    Genialny kadr, światło, kolory, po prostu świetna fota - podziwiam i zazdroszczę, tym bardziej, że ostatnio też mi pogoda spłatała figla
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #5
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Jak to dobrze że wróciłes do foto.
    Jak zwykle-nie ma co pisać-patrzyć jeno i podziwiać.
    Jak zwykle z uporem godnym lepszej sprawy znaczki nam tu zapodajesz.

    P.S. Gdzie ten namiot, bo już mi nawet okulary nie pomagają...

  6. #6

    Domyślnie


    70 megapixeli... czy jakoś tak (nie mówię o twoich dioptriach) robia różnicę...
    Ostatnio edytowane przez Sebastianito ; 28-06-2016 o 22:33
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  7. #7

    Domyślnie

    To znaczy że nie tylko mnie prześladuje brak pogody do focenia ....
    Fota cacuszko.
    Nikon i parę szkiełek

  8. #8

    Domyślnie

    Masz swój styl i się go trzymaj i nie zmieniaj nic, fota jak zwykle pisać nie muszę
    http://www.kubakoziol.pl - moja pasja, fotografia pejzażu

  9. #9

    Domyślnie

    Szkoda że nie Dajesz większego rozmiaru...
    Ciekawa miejscówka.
    Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
    Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
    Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC

  10. #10

    Domyślnie

    Tez sie dolacze do zachwytow, kawal dobrej roboty, kawal prawdziwej fotografii krajobrazowej, jedyne co bym tu dodal to ze dwa centymetry nieba, wiem, ze niebiesko i nuda, ale jakos tak malo oddechu a szkoda wielka IMO.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •