Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Prosba do uzytkownikow D2X lub dobrze poinformowanych

    Otoz w moim aparacie brakuje gumy wizjera (okalajacej go). Nie jest to czesc serwisowa, zatem musze ja zamowic w dz. handlowym Nikon Polska. Pozadany bylby zatem jej symbol. Zakladam ze znajduje sie gdzies na pierscieniu, bylbym zatem wdzieczny za podanie mi go.

    Z gory dzieki!

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o samą gumkę, to mogę ci takową podesłać, bo uznaję tylko muszlę DK-2 i zwykła gumka została mi po wymianie. Samą gumkę można kupić tylko w komplecie z okularem (DK-17) i kosztuje ok. 79pln. Opcjonalnie można ją zastąpić muszlą DK-19 lub identyczną DK-2 (od F3)

    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 24-05-2007 o 11:57

  3. #3

    Domyślnie

    Wlasnie dotarlem do katalogu Marcinie. Oryginal to DK17 ale potrzebuje calej, wraz z pierscieniem mocujacym. bardzo Ci dziekuje za oferte, jesli okaze sie ze zdobycie jest bardzo trudne, poprosze Cie o nia Mysle tez nad DK19, bo widze ze jest nieco bardziej plaska od 17-tki. Na szczescie juz wiem co mam zamawiac.

    DZIEKI!!!

    Update: wlasnie takiego kompletu jak po lewej zaznaczyles (dzieki), potrzebuje

  4. #4

    Domyślnie

    Mogą być z tym problemy - np. w Krakowie tego nie ma. Z akcesoriami do D2 jest generalnie coraz gorzej

  5. #5

    Domyślnie

    Szukalem i w Krakowie (Foto-Plus). Nie maja. Mam nadzieje ze uda mi sie z Nikonie, oby...

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Pogranicze
    Posty
    1 402

    Domyślnie

    Powiadacie, że nigdzie tego nie ma... hm...

    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vadim Zobacz posta
    Powiadacie, że nigdzie tego nie ma...
    Ja tam raczej nie widzę powyżej głosów stwierdzających, że NIGDZIE nie ma
    Natomiast faktem jest, że są kłopoty z takimi elementami - np czekałem już półtora miesiąca na DR6 - czekałem, bo zmieniłem przedwczoraj zamówienie na DG2. I znów się zastanawiam ile przyjdzie czekać. Dystrybucja Nikon Polska oczywiście. Z tejże samej dystrybucji oczekuję na pewnego Nikkora - i szlag mnie trafia, bo w innych miejscach z dystrybucji berlińskiej szkło leży. Tak to niestety bywa.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Szukalem i w Krakowie (Foto-Plus). Nie maja. Mam nadzieje ze uda mi sie z Nikonie, oby...
    Witam
    Jezeli niznajdziesz to daj znac sprawdze w nikon Canada moze maja ,aha i jak bedziesz pisal to napisz dokladnie co potrzebujesz
    D700,D300,N12-24 f4,N24-70 2.8,N28-70 2.8 ,N70-200 VR,AFS N50 1.4,N35 1.8 ,Sb800,sb900 ,manfrotto055d+486RC2

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samek Zobacz posta
    Ja tam raczej nie widzę powyżej głosów stwierdzających, że NIGDZIE nie ma
    Natomiast faktem jest, że są kłopoty z takimi elementami - np czekałem już półtora miesiąca na DR6 - czekałem, bo zmieniłem przedwczoraj zamówienie na DG2. I znów się zastanawiam ile przyjdzie czekać. Dystrybucja Nikon Polska oczywiście. Z tejże samej dystrybucji oczekuję na pewnego Nikkora - i szlag mnie trafia, bo w innych miejscach z dystrybucji berlińskiej szkło leży. Tak to niestety bywa.
    DR6 widziałem w fotoplusie, DG2 nie rzuca się tak w oczy, ale też można tam o to zapytać, a na bank widziałem DK-7 (służy do podłączenia DG2 do D2/F5). Jak czegoś nie mają na magazynie centralnym NP, to można czekać do usranej śmierci.
    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 24-05-2007 o 14:38

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    DR6 widziałem w fotoplusie, DG2 nie rzuca się tak w oczy, ale też można tam o to zapytać, a na bank widziałem DK-7 (służy do podłączenia DG2 do D2/F5). Jak czegoś nie mają na magazynie centralnym NP, to można czekać do usranej śmierci.
    No tak - ale ja właśnie kupuję w FotoPlusie - a Pani Patrycja to już chyba ma mnie powoli dosyć
    A już ją lekko załamałem powiedziawszy, że szkło, za które zapłaciłem półtora miesiąca temu, leży od ręki do wzięcia w FotoTipie (Berlin), a u nich (Nikon Polska) nie.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •