Close

Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718
Pokaż wyniki od 171 do 173 z 173
  1. #171
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez janecki Zobacz posta
    Dotacji nie dostałem, ponieważ nie mam kierunkowego wykształcenia, kursów, czy nawet nie miałem jak pokazać ze działam w tym kierunku.
    tak to jest podstawa w p[unktacji wniosku.

    Cytat Zamieszczone przez janecki Zobacz posta
    Teraz są ograniczone środki i dokładnie analizują każdego kto się stara o dotację z UP.
    Nie, procedury sa od dobrych 10 lat takie same, a kwoty na 2016 rok są rekordowe ponieważ przesunięto fundusze "o jeden szczebel niżej" czyli ci co doili dawniej fundusze stracili je, więc nie ma już tak łatwej kasy na robienie barierek przy trasie rowerowej chroniących od ziemniaków

    Cytat Zamieszczone przez janecki Zobacz posta
    Z resztą, kwoty które można było uzyskać były dużo mniejsze niż te kwoty które są opisane w ich ustawach.
    Bo łapiesz się na resztówki, o pełnych kwotach myśli się w styczniu.

    Cytat Zamieszczone przez janecki Zobacz posta
    Każdy urząd w każdym mieście może sobie sam regulować taką kwotę, i może zaproponować połowę tego co ustawowo można dostać, w większości większych miast są ograniczone te środki.
    Nie są ograniczone, jeśli wydadzą na pierwsze wniosku to reszki są udzielane w mniejszych kwotach.

    Cytat Zamieszczone przez janecki Zobacz posta
    Może wywołam małą aferę, ale słyszałem że muszą ta kasa uzupełnić inną lukę w budżecie, a ileś tam dotacji muszą wydać, więc zmniejszają te kwoty nawet o mniej niż połowę.
    Nie, są to fundusze najczyściej z EFS i nie mają nic wspólnego z łataniem czy drenowaniem budżetu.

    Cytat Zamieszczone przez janecki Zobacz posta
    Jak się starałem w moim urzędzie to były dwie opcje, 11,000zl z tego co zrozumiałem dla normalnych osób 15,000zl dla osób z niskimi kwalifikacjami, i chyba we Wrocławiu było akurat dla osób które skończyły 30 lat. Więc nie było sensu aż się tak szarpać i czekać, bo za 11,000 to jeden aparat się kupi, bez jakiegos sensownego obiektywu. Ale zobaczę, będę teraz miał rekomendację od osób które się zajmują fotografią i filmem ślubnym, w rekomendacji od nich ze po dotacji będą ze mną współpracować, zrobię kurs, jakąś stronę, i pójdę drugi raz spróbować. Co prawda sprzętu mam już full i to bardzo dobrego, ale jak świat światem każdy wie, że dotacje są dla bogatych i tych co już maja... Brutalnie mówiąc więc jak będę legalizowal firmę to grzech nie skorzystać.
    Wymagania żeby startować na dofinansowanie otwarcia firmy są spore ale szkołę i kursy można zrobić szybko, a doświadczeniem już trudniej, do tego dochodzi kiblowanie w pośredniaku dość długo itd.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Odnośnie tematu, jestem ciekaw zwyczajnie jaki konkretnie kupiłeś sprzęt, takie info może pomóc w wielu pytaniach jakie zadajesz i jeśli nadal tego oczekujesz to ktoś coś napisze więcej, a i nowy człowiek jak trafi w temat to coś z niego wyciągnie dla siebie.

  2. #172

    Domyślnie

    Kolego, jeśli chodzi o obecny sprzęt to.
    Dwa aparaty Nikon D750. Nikkor 24-70. Nikkor 85. Sigma 20 Art. Sigma 35 Art. Lampa Nikon SB-5000. Do tego planuję jakiś zestaw lamp z wyzwalaczami TTL. Ale biorąc pod uwagę cenę lamp SB trochę to drogo wychodzi, z wyzwalaczami też nie wiem, z tego się dowiedziałem w necie to dobre są pixel_king ?

  3. #173

    Domyślnie

    Jak będziesz sprzedawał to przygarnę 35 1.4 Art w dobrej cenie i jeśli masz dobry egzemplarz.☺

Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718

Podobne wątki

  1. Co wybrac D610 czy D750 czy D810 ceny odpowiednio....w UAE
    By Maciej_M in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 14-05-2016, 23:16
  2. Co kupić d750 czy d810
    By Brassai in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 145
    Ostatni post / autor: 28-02-2016, 09:17
  3. Jaki Nikon do filmowania d750?d810?d7200?
    By dsspoko in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-10-2015, 12:16
  4. Nikon D610 vs D750 vs D810
    By Meteor in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 23-06-2015, 11:15
  5. Możliwości filmowe oraz jakość obrazu w d610/d750/d810
    By lucek92 in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 09-03-2015, 16:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •