Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1

    Domyślnie Assynt - Sgurr an Fhidhleir

    Kolejna wyprawa, kolejne zakątki Szkocji (chociaż już tam 2x byłem), ale zawsze to miejsce mnie zaskakuje. Sgurr an Fhidhleir w Assynt na północny-zachód od Ullapool.


    -=Zapraszam=-





    |Nikon D200|Sigma10-20@20mm|f/8|ISO100|1/40;1/10sek|4 kadry poziome| Nieofiltrowany|

    Przepraszam, że odgrzewam kotleta ale... bardzo się cieszę i chcę się z wami podzielić informacją iż powyższe zdjęcie było "Highly commended by jury" w konkursie: "Landscape photographer of the year 2016""!
    Ostatnio edytowane przez madebyzosiek ; 24-10-2016 o 12:07 Powód: Na prośbę autora
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  2. #2

    Domyślnie

    dla mnie - Mistrzostwo Świata. Jest tu sedno tego co być powinno w topowej fotografii krajobrazu - klimat. Szczerze zazdroszczę możliwości dotknięcia na żywo tak pięknej sceny.
    Ostatnio edytowane przez Archibald6803 ; 25-05-2016 o 23:31

  3. #3

    Domyślnie

    Gratulacje ,jak dla mnie najlepszy kadr ,jaki tu się pokazał od dłuższego czasu .
    Przydałaby się większa wersja , żeby poczuć tą przestrzeń

  4. #4

    Domyślnie

    Niesamowite zdjęcie! Gratuluję talentu Sebastianito.

  5. #5

    Domyślnie

    Wspaniałe zdjęcie, pięknego miejsca.
    Aż się prosi o większą wersję (nawet ze znakiem wodnym na środku), by lepiej się przyjrzeć.
    @esperal talent to niestety nie wszystko .

  6. #6

    Domyślnie

    Idealnie. Pod każdym względem idealne światło, kompozycja, pomysł na panoramę, po prostu bardzo dobry krajobraz.

  7. #7

    Domyślnie

    bardzo piekne zdjecie. technicznie doskonale. najszczersze gratulacje.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  8. #8

    Domyślnie

    O Panie, rewelacja! Z chęcią zobaczyłbym to w większej rozdzielczości i trochę przycięte, bez lewej strony od momentu kiedy zaczyna się ta skała na dole
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  9. #9

    Domyślnie

    Kup wreszcie jakieś a7, D800 czy coś, i pozamiataj światową czołówkę.

  10. #10

    Domyślnie

    Wielki krajobraz ! Gratulacje.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Stac Pollaidh, Assynt, Scotland
    By Sebastianito in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 10-01-2014, 20:32
  2. [ Krajobraz ] Sgurr Mhairi
    By Akknumi in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 31-01-2009, 00:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •