Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 54
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez janusz nadolski Zobacz posta
    Na reszce będzie normalnie.
    A na orzełku?
    FF (Fuji + Fuji)

  2. #22

    Domyślnie

    Jak "dobra zmiana" go nawiedzi to wszystkie wcześniejsze pomysły będą złe. Więc jakaś nadzieja jest. Z drugiej strony to nie jest jeszcze najgorzej. Przykładem wszelkie muzea i inne skanseny. Jak nie zakaz to dodatkowa opłata. Chociaż ostatnio całkowicie zaskoczyła mnie Pani przewodnik w Baranowie Sandomierskim - można fotografować wszystko co się chce, z fleszem i bez.

  3. #23

    Domyślnie

    Zupełnie nie rozumiem tego oburzenia, a idiotyczne komentarze o "dobrej zmianie" nadają się tylko do kosza.

    150PLN za sesję w Tatrach ? A ile w hotelu byście zapłacili ? W Tatrach fotografii ślubnych jest coraz więcej, kiedyś idąc dość długą trasą widziałem trzy młode pary. Całkowicie rozumiem i popieram opłaty za jakąkolwiek komercyjną działalność na terenie TPN, szczególnie, kiedy kwota nie jest z kosmosu. Chcecie zrobić fajną sesję w Tatrach i zrobić na niej kasę? To dorzućcie się do funduszu z którego utrzymywane są szlaki, z którego finansowane są inwestycje w Tatrach. Co w tym zdrożnego? Ja wiem, że wszyscy chcą wszystko za darmo i jak się im coś "zabiera" to niezwykle boli ich tylna część ciała, ale weźcie pod uwagę, że góry nie żyją sobie same, że na terenie Tatr jest wiele prac które trzeba realizować. Ktoś za to musi płacić. Skoro pieniędzy z budżetu ( czyli od nas wszystkich ) jest za mało, to koszenie najpierw komercjalnych użytkowników jest jak najbardziej dobrą drogą.
    d70s + N18-70 + N55-200

  4. #24

    Domyślnie

    Zgadzam się z Kurtz'em (jeśli oczywiście nie ma nic przeciwko odmianie nicka). Jeśli administracja TPN ma prawo dyktować warunki to czemu by nie miała tego robić. Idę o zakład, że większość "płaczących" nad tą opłatą zrobiła by podobnie (albo i gorzej) gdyby miała taką możliwość. Biznes panowie, biznes! W Polsce jakaś dziwne mentalność- za drogo, to powinno być za darmo... Kraj pasożytów czy jak?

  5. #25
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    prosze bez politykowania

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    prosze bez politykowania
    Pisałem w kontekście mentalności, więc nijak ma się to do polityki. Podobnie kwestia biznesu. No chyba, że nie o moją wypowiedź chodzi...

  7. #27
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    Pisałem w kontekście mentalności, więc nijak ma się to do polityki. Podobnie kwestia biznesu. No chyba, że nie o moją wypowiedź chodzi...
    nie o twoją,
    Politykowanie poszło do kosza

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    nie o twoją,
    Politykowanie poszło do kosza
    Zwracam honor- przepraszam. Odebrałem to w ten sposób tylko dlatego, że było napisane pod moją wypowiedzią... A skoro bez cytatu, to myślałem, że o mnie chodzi.

  9. #29

    Domyślnie

    Paranoja, niedługo będą opłaty za wejście z aparatem na teren parku. Utrzymanie parku? aha, przecież muszą całe góry pomalować na biało każdej zimy. No i jeszcze na wypłaty i paliwo do uazów.
    D60, 18-200 vr i cos long-tele w przyszlosci

  10. #30

    Domyślnie

    Nie ma w Polsce miejsc niczyich (chyba, że jest burdel w papierach). Każdy metr chodnika w każdej dziurze ma jakiegoś właściciela - prywatnego, municypalnego, samorządowego, kościelnego, spółdzielczego, Krajowej Dyrekcji Dróg i Mostów, itp. Bądźmy więc konsekwentni w myśleniu i skoro to jest takie fajne - wszędzie płaćmy za fotografowanie: miastu, samorządom, prywatnym właścicielom, spółdzielniom, Krajowej Dyrekcji Wszystkiego, kościołowi, i tak dalej.

    Nie ograniczajmy się tylko do Tater... Mamy ochotę zrobić sesję na poboczu drogi w Ścipiórkowie, idźmy do sołtysa i zapłaćmy. Że zacytuję Kolegów: 'Całkowicie rozumiem i popieram opłaty za jakąkolwiek komercyjną działalność na terenie' - tu akurat Ścipiórkowic. Chcemy walnąć parę fotek na krakowskim Rynku Głównym - wio, do magistratu i wpłata, po 150 od sesji. Pół biedy zresztą jak do magistratu - gorzej, jak do kurii, gdzie już nam podyktują odpowiednie 'co łaska'.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. 4150 PLN + sprzęt na reportaże ślubne i sesje w studio
    By Facelles in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 02-04-2016, 23:12
  2. Plenerowe sesje ślubne
    By PiotrekW in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 18-01-2015, 20:12
  3. z szuflady czyli ślubne Archeo z 2012 w Tatrach
    By Borowa in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-03-2014, 18:04
  4. Odpowiedzi: 125
    Ostatni post / autor: 08-05-2012, 15:43
  5. Ile za sesje do portfolio modelki?
    By nonameuser1 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 129
    Ostatni post / autor: 05-09-2011, 19:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •