Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Homoseksualne - wg narzeczonej

    J.w. mam nadzieję, że kolory tym razem przypadną do gustu.

    1.

    D5100, 120mm, f/6.3, 1/250s, ISO 100
    OM-D 10 Mk II

  2. #2

    Domyślnie

    Tytuł chwytliwy, aczkolwiek całkowicie błędny, o ile umiem ocenić.

    A samo zdjęcie trochę jak z zakładu foto. Nie wiem jakie były założenia, ale zdjęcia twarzy na wprost są najmniej ciekawe, a poza tym takie światło daje za małe kontrasty na męskiej twarzy.

    Boli tez trochę kontrast kolorystyczny miedzy skórą twarzy a szyi.
    Nikon Z5, Nikon D610 - Nikkor 85 1.8 G, Tamron 28-75 2.8, Tamron 70-200 2.8 Di VC USD
    Miałem: Sony A55, Nikon D7000, Pancolar 50 1.8, Tamron SP AF 60mm f/2.0 Di II LD (IF) Macro, Samyang 85 1.4, Nikkor AF-S DX 18-105 mm f/3.5-5.6 VR ED, Nikon Nikkor 80-200 2.8 D ED, Tamron AF 70-300 mm f/4-5.6 Di LD Macro, Samyang 500mm F8.0

  3. #3

    Domyślnie

    Chyba nie to forum, no a może liczysz, że ktoś się ujawni
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  4. #4

    Domyślnie

    Homoseksualnie nie, ale chyba trochę w stylu Dr. Jekyll and Mr. Hyde. Nie wiem czy efekt zamierzony, ale prawa strona przez oświetlenie mocno wyprasowana, zaś lewa dla odmiany pofałdowana. Nos i żuchwa po obu strona wyglądają odrobinę jak z innej twarzy. Poza tym zgadzam się z tym co napisał Evanduril odnośnie kadru. O ile się nie mylę to już któraś z kolei główka na wprost w Twoim wykonaniu. Może warto spróbować czegoś innego.

  5. #5

    Domyślnie

    stawiam na sklejonych bliźniaków
    D5k/N18-105VR/N70-300VR/N85makro/S10-20/4-5,6/Di622MII

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki Panowie za uwagi
    OM-D 10 Mk II

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RaditZ Zobacz posta
    Dzięki Panowie za uwagi
    Pomyśl nad zainwestowaniem w ramię boom, wtedy zaświecisz góra - dół symetrycznie
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  8. #8

    Domyślnie

    Jeśli masz narzeczoną, to raczej się myli. Tylko jej tego nie mów, bo będzie szlaban na aparat.
    Nie wiem, co napisać.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Homoseksualnie nie, ale chyba trochę w stylu Dr. Jekyll and Mr. Hyde. Nie wiem czy efekt zamierzony, ale prawa strona przez oświetlenie mocno wyprasowana, zaś lewa dla odmiany pofałdowana. Nos i żuchwa po obu strona wyglądają odrobinę jak z innej twarzy. Poza tym zgadzam się z tym co napisał Evanduril odnośnie kadru. O ile się nie mylę to już któraś z kolei główka na wprost w Twoim wykonaniu. Może warto spróbować czegoś innego.
    Częściowo winę za to ponosi rysujące światło, ale ustawione pod kątem pi razy drzwi 45 stopni do osi. Jedną część twarzy mamy "bardziej płaską" druga ma podkreślone "pofałdowania"

    gęsty portret... ale chyba nie zły. Natomiast raczej nei z tych które gdzies tam w pamięci pozostaną

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Krajobrazy wg Fuji
    By dominikpl72 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-06-2013, 23:29
  2. prezentacja zdjec z WG
    By High_Noise in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-06-2013, 21:15
  3. [ Krajobraz ] Jesień wg mnie
    By grzesiu26 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-11-2011, 12:59
  4. [ Przyroda ] Bukiet dla narzeczonej - zakochany szpak
    By razza in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-04-2010, 08:12
  5. Kotleciki wg Egoiste :)
    By egoiste in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 27-06-2008, 23:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •