Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Question Ile wart jest mój komplet mamiyi rz67

    Po kilku latach pracy na mamiyi rz67 postanowiłam przerzucić się na format 6x6.
    W związku z tym chciałabym sprzedać rz-tę z kilkoma akcesoriami, nie daję tylko za bardzo rady tego wszystkiego wycenić. Byłabym wdzięczna za podpowiedź od kogoś mądrzejszego

    Chodzi o następujące elementy:
    - mamiya rz67 body
    - dwie kasety, 120 i 220
    - (rzadka) kaseta polaroidowa
    - obiektyw standardowy 110 mm f/2.8
    - obiektyw szerokokątny 65 mm f/4

    Wszystko w super stanie, ostre i sprawne.

    Strzelam w około 3000zł ale to tak mniej więcej tylko porównując z cenami ebay/allegro.

    No i jeszcze jedno: gdzie najlepiej sprzedać?
    Ostatnio edytowane przez cosima ; 21-05-2016 o 00:18

  2. #2

    Domyślnie

    Niestety bliżej 2 niż 3, 2,5 to maks raczej.

    No chyba, że za granicą na ebay, tam może pójdzie w cenie na jaką liczysz.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  3. #3

    Domyślnie

    Nie sądzę .....
    parę miesięcy temu do kupienia był taki zestaw, ale z 3 szkłami; stan MINT; był wystawiony 3 razy (900/700/500 Euro) - bez efektu;
    potem został rozbity na elementy i wystawiany z wysokimi jednostkowymi cenami "kup teraz" ; również bez efektu;
    ostatecznie po jakimś czasie sprzedawca poszedł po rozum do głowy i wrzucił licytację elementów od 1 E;
    jak dobrze pamiętam dostał ze sprzedaży sumarycznie coś koło 450 E ; sam zastanawiałem się nad body więc śledziłem temat ......

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź.
    Czyli co polecacie? Allegro? Jeśli tak - licytacja (realna cena minimalna?), jaka cena kup teraz?
    Czy może jakiś komis?

  5. #5

    Domyślnie

    Jeśli zależy Ci na czasie to pewnie komis, tylko tam dadzą Ci pewnie max 1000 zł bo sami zarobić muszą
    Jeśli chcesz maksymalną cenę osiągnąć ale liczysz się z tym, że będziesz sprzedawać pół roku albo dłużej - ebay

    Możesz też spróbować tutaj
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

Podobne wątki

  1. Ile jest warty F 5
    By brylek in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 18-11-2009, 12:15
  2. Nikon D50 - komplet - za ile?
    By soko in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 30-08-2006, 23:46

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •