Close

Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 92
  1. #61
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    166

  2. #62

    Domyślnie

    Wrzucaj kolejne, jest na co popatrzeć.
    Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
    Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
    Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC

  3. #63
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    bardzo mi się podoba twój sposób patrzenia

  4. #64

    Domyślnie

    Co do kadrów, moim zdaniem rewelacja po calosci! Szkoda ze juz jestem po ślubie, bo z chęcią bym dał zarobić autorowi zdjęć.

  5. #65

    Domyślnie --- kilka zdjęć ---

    Udzielę sie z głupkowatym komentarzem: na 17 to chyba d750 bo flarę u góry obcięło

    Pozdrawiam i gratuluję. Ja żonie z kontrolowanym światłem i duża ilością czasu nie potrafię porządnego zdjęcia zrobić. Nie mam wyobraźni, żeby wymyślić jak ty to robisz w czasie sesji ślubnej.
    Ostatnio edytowane przez pawl_s ; 15-02-2017 o 18:15
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  6. #66

    Domyślnie

    16-ka genialna....człowieku masz wrażliwość otwartej rany.Nie ma nic do rzeczy matryca ccd czy cmos..Rób zdjęcia proszę

  7. #67

    Domyślnie

    Oglądając każde kolejne zdjęcie w tym wątku, za każdym razem zbieram szczękę z podłogi. A nawet, gdy oglądam je po raz któryś. Tak,chyba wszystkie z tych zdjęć oglądałem po kilka, jak nie kilkanaście razy. Światłem operujesz niczym chirurg... Z mistrzowską precyzją popartą wiedzą i doświadczeniem.
    Gratuluję i zazdroszczę.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  8. #68

    Domyślnie

    Oglądam ten wątek po raz n-ty, szacun chłopie za te zdjęcia. 100x bardziej wolałbym mieć taką pamiątkę ze ślubu trzaskaną d70 niż fotki gościa z d750 i artami, który kreuje się na tym forum na guru ślubniaków Gratulacje!
    Ostatnio edytowane przez leighadams ; 17-02-2017 o 18:46
    x70|x-pro2+xf16+xf23+xf56+xf90

  9. #69

    Domyślnie

    Ciekawe, ale 17 to faktycznie d750... "flara" jak nic

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lumiko Zobacz posta
    Witam, malo się znam, ale dwójka jakoś mi nie pasuje. Teoretycznie fajny pomysł, ale jakoś ten Młody jak słup stoi i przeszkadza. Może poziomo, szerzej skadrowane bardziej bymi pasowalo. I przy okazji widac jak ciocie i wujkowie pstrykając srartfonami psują kadr, zamiast stać, podziwiac i się prezentować godnie na zdjęciu oczywiście na to wpływu nie masz ...
    Ponieważ te zdjęcia są tak świetne, że wracam tu wielokrotnie z nadzieją na kolejne... Oraz podziwiać kunszt i mistrzostwo wszystkich tu przedstawionych.

    Pan młody Tobie przeszkadza? Pewnie niejednemu, który chciałby być na jego miejscu ;p
    A poważniej... Z czyjej Ty pozycji patrzysz? To zdjęcie z pozycji pana młodego, z tą różnicą, że on także na nim się znajduje. To bardzo dobry zabieg w tej sytuacji. Co prawda, gdyby go nie było, też na to zdjęcie tak powinno się patrzyć. Kontrast. Zarówno wielkości jak i jasności. Z daleka ojciec prowadzi swoją córkę w nową drogę. Zarówno wejście jak i panna młoda znajdują się daleko, więc są niewielkich rozmiarów. Z drugiej strony witraż u góry i wydobywające się z niego światło wyrównuje kompozycję jasnych obszarów w opozycji do ciemnego pana młodego. Bez pana młodego w kadrze nie mielibyśmy tego zestawienia, a na dodatek wiele zbędnych w tej sytuacji szczegółów - kolejnych gości pstrykajacych zdjęcia, tym razem z prawej strony... Masa kolejnych szczegółów, co do których miałeś pretensje z lewej strony kadru...
    Świetna perspektywa, kompozycja. Kompozycja dopieszczona pod każdym chyba względem. Niektórzy w studio czy krajobrazie nie potrafią wszystkiego tak ogarnąć, jak tu ma to miejsce. Dla mnie zdjęcie jest genialne pod każdym względem.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Zdjęć kilka
    By JulkaB in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-01-2015, 14:20
  2. [ Reportaż ] kilka zdjec
    By rawa in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-05-2013, 11:29
  3. [ Portret ] kilka zdjęć
    By guratri in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-03-2010, 14:49
  4. [ Makro ] Kilka zdjęć
    By mario_b in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-01-2010, 14:03
  5. [ Reportaż ] Kilka zdjęć
    By Vim_Woodenhands in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-05-2007, 11:39

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •