Close

Strona 19 z 26 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 260
  1. #181
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Moja mucha na f/1.8


  2. #182

    Domyślnie

    Obiektyw przyjęty w ramach reklamacji , czas oczekiwania nawet 4 tygodnie... no pięknie

  3. #183
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Błąd, trzeba było wykorzystać niezgodność towaru i oddać im lub domagać się wymiany.

  4. #184

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nachzehrer Zobacz posta
    Bardziej mi chodziło ze może ktoś go już przed Tobą przetestował i oddał do sklepu.
    Swoja drogą jeżeli są sztuki "selekcjonowane" to gdzieś się muszą podziewać te co selekcji nie przeszły.
    To nie do końca tak. Liczy się zestaw aparat + obiektyw. Na jednym aparacie obiektyw wykazuje FF, na innym jest w punkt. Kwestia ostrości to inna sprawa, ale są klienci którzy nie przykładają do tego jakiejś większej uwagi. I takich klientów jest całkiem sporo.

  5. #185

    Domyślnie

    Ja się po prostu nie znam , nie ma co ukrywać , zobaczyłem że zdjęcia są nie ostre a na kicie nie ma żadnych problemów . Więc napisałem do was .
    Pani w sklepie też go na szybko przetestowała na swój sposób i też stwierdziła że coś jest nie tak . Stwierdziła że prawdopodobnie zostanie wymieniony na nowy .Na stanie w klepie i tak nie mają obiektywów tylko i wyłącznie przy zamówieniu przez internet .

  6. #186

    Domyślnie

    Wrócił obiektyw z reklamacji , wymieniony został na nowy . Ktoś pytał o folie na obiektywie wiec wrzucę foto jak to wygląda



    Zrobiłem zdjęcie z reki przesłona 1,8 pierwsze i 3,2 drugie zdjęcie , przypomnę iż poprzednio był duży spadek ostrości przy 1,8 . Powiedzcie czy teraz jest przystępnie ? Body słabe bo d3300


  7. #187

    Domyślnie

    Chyba to drugie jest na f/1.8? Szału nie ma, ale można by się tego spodziewać po tym szkle. Zostaje przymykać, na 3.2 wygląda przyzwoicie
    Nikon D7200 + Sigma 18-35 ART + Nikkor 50mm F1.8D
    Strona domowa

  8. #188

    Domyślnie

    No nie to pierwsze w porównaniu do tego co było wcześniej jest lepiej , no ale szkło za grosze Do nauki myślę że się nada a w miedzy czasie kupie lepsze, myślę nad używką 18-35 art sigma , może za 2 tysie się wyrwie

  9. #189

    Domyślnie

    Na tych samplach guzik widać. Każde szkło będzie mniej ostre na pełnej. D3300 nie ma mikrokalibracji, chcąc poznać możliwość do testów pozostaje lv dla pewności.

  10. #190

Strona 19 z 26 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jak lampa z HSS do nikona D7000 (Triopo, Voking, YonGnuo)
    By sebokra in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-01-2015, 21:59
  2. YONGNUO YN-468II info o iTTL pod Nikona, i mini recenzja.
    By dominiks1980 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 31-10-2014, 21:08
  3. YONGNUO YN-465 dla Nikona D3100
    By fenable in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-05-2012, 14:52
  4. wyzwolenie lampy yongnuo do canona uzywajac nikona
    By pavel_9 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-07-2011, 20:13

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •