Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Spodenki na rower

    Jakie polecacie by było wygodnie . Jazda typowo po polskich drogach
    Księżak

    D3s Nikkor 50/1.4, 24-70/2.8, 200 2.0 VR sabinka 900

  2. #2

    Domyślnie

    Z przyzwoicie grubą/gęstą gąbką, jak dla mnie na szelkach, ale niektórzy wolą bez. Proponuję przymierzyć coś w Decathlonie.
    A tu:
    http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...0181&page=1727
    jest wątek, gdzie dostaniesz (lub wyszukasz) więcej odpowiedzi

  3. #3

    Domyślnie

    dokładnie, w Decathlonie jest spory wybór w różnych przedziałach cenowych. Na pewno znajdziesz coś dla siebie

  4. #4
    idzik_kamil
    Gość

    Domyślnie

    W decathlonie jest spory wybór i muszę przyznać że rzeczy są w niezłej jakości. Moja rada - wybierz coś ze średniej półki cenowej.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja polecam spodenki forza
    http://www.forzasport.pl/oferta/kola...ki-meskie.html
    Polska firma super jakość i możliwość zamówienia własnego nadruku, do tego naprawdę dobry pampers
    d7100 VELBON SHERPA 250R

  6. #6

    Domyślnie

    Polecam
    http://sklep.bcmnowatex.com.pl/
    Wkładki do spodenek mają bardzo dobre, szczególnie te droższe. Nic nie wadzi nie uwiera, doopa nie boli, tzn boli mniej niż normalnie
    Mam, miałem, gacie od crafta, gianta, decathlona i te są najlepsze w mojej ocenie (giant też ujdzie)
    nic...

  7. #7

    Domyślnie

    Spodenki to rzecz ważna, ale, moim zdaniem ważniejsze jest siodło. Przerobiłem kilka i dopiero brooks spelnił w 100% swoje zadanie (mam B17 - podstawowy model). Czy jadę w kolarskich czy bez (zdarza się) jest wygodnie i nic nie obciera. Po 100 czy 200 km nie stajesz na pedalach, nie odpoczywasz (moje najdłuższa trasa nan stop to 475km). Ważną rzeczą jest kupić nowe ułożyło się do tyłka. A spodenki mam 4F. Polska firma. Jakość bardzo dobra.
    Ostatnio edytowane przez Marek ; 08-04-2018 o 12:31

  8. #8

    Domyślnie

    Hej

    Wszystko zależy jaki typ spodenek preferujesz. Czy mają to być spodenki obcisłe, czy może luźne szorty, które mają dołączaną bieliznę z wkładką. Ja mogę polecić coś od Endury => klikk. Z szortów mam też od Krossa. Też dają rade

    A w takich i innych sprawach dotyczących rowerów i wszystkiego co z tym związane znajdziesz w wątku, który polecił kolega @kashpir

  9. #9

    Domyślnie

    Również polecam Endurę. Przede wszystkim za jakość, trwałość oraz to, że świetnie trafia w moją rozmiarówkę. Najwięcej odzieży rowerowej mam właśnie tej marki. Aczkolwiek w tej cenie konkurencja zaoferuje chyba podobną jakość.
    Z tańszych rzeczy bardzo dobry stosunek jakości do ceny ma też Foog czy Shift. Ale tutaj rozmiarówka trochę mniej mi sprzyja, aczkolwiek conieco udało się dobrać. Oczywiście to w kwestii luźnych ciuchów. Z obcisłych mogę pochwalić Rogelli.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marek Zobacz posta
    Czy jadę w kolarskich czy bez (zdarza się) jest wygodnie i nic nie obciera. Po 100 czy 200 km nie stajesz na pedalach, nie odpoczywasz (moje najdłuższa trasa nan stop to 475km). Ważną rzeczą jest kupić nowe ułożyło się do tyłka. A spodenki mam 4F. Polska firma. Jakość bardzo dobra.
    Czy to jest wogole mozliwe? Dystans jak z wawy nad morze i jeszcze zostaje sporo. Moja najdluzsza trasa w zyciu to kolo 90km na zwyklym "goralu" z decathlonu. Ja rozumiem mze ktos moze miec super rower, ultra lekki, jakas kolarzowke, ze dobra kondycja.
    Ale 475km rowerem na jeden raz???

    To chyba tylko dla jakichs ultraprofesjonalnych maratonczykow w zasiegu, ale tez mi ciezko uwierzyc...
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Twardy pokrowiec/futerał na kompakt (na rower)
    By PiKa in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-04-2015, 08:28
  2. [ Sport ] [rower] Rower to jest świat
    By wolnyslimak in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 19-08-2012, 11:58
  3. [ Krajobraz ] Rower na bezdrożu
    By Qiubag in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-05-2009, 16:24
  4. Plecak na rower
    By tgregor in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-10-2008, 20:03
  5. Plecak na rower.
    By timi in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 15-04-2007, 10:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •