Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Azjatycko i kororowo.

    Jak Stock napisał, na moich zdjęciach wkrótce pojawią się kolory. W każdym razie inne niż czarny.
    Na razie zajawka.




  2. #2

    Domyślnie

    Nowy monitor? Jedynka rewelacyjna. Gdzie robione?

  3. #3

    Domyślnie

    Singapur, ArtScience Museum.
    Opisy będą w skończonym materiale.

  4. #4

    Domyślnie

    Fajna zajawka. Co prawda nie kojarzy mi się za bardzo z Azją, ale to dopiero into więc czekam na więcej. Jest szansa na trochę większe zdjęcia?

  5. #5

    Domyślnie

    Kojarzenie się z Azją może być pułapką. Mieszkam w Azji i z założenia tu robię zdjęcia. Oczywiście, znane miejsca się będą kojarzyć - ale tych znanych unikam.
    A kiedy wejdzie się w jakieś małe uliczki, Azja często przestaje być tak oczywista.
    Większe - jak większe?? Takie?? Na stronie będą jak te powyżej, w lepszej jakości - zobaczymy co i jak.

    Singapur:

    Gardens by the Bay


    Marina Bay Sands

    Little India



    Business District

    BD + Esplanade

    Te się raczej nie znajdą w ostatecznej wersji. Takie B-sajdy.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ycp Zobacz posta
    Kojarzenie się z Azją może być pułapką. Mieszkam w Azji i z założenia tu robię zdjęcia...
    Być może tytuł jest zbyt sugestywny. Nic nie poradzę na to, że Azja mi się nie kojarzy tak jak to zaprezentowałeś na pierwszej wrzutce. Te zdjęcia są na tyle uniwersalne, że równie dobrze miejscem akcji mógłby być Berlin, Venice Beach albo Orneta. Ale to nie zarzut tylko stwierdzenie faktu i zdaję sobie sprawę z tego, że Azja to nie tylko oczojebliwy orient. Reasumując cieszę się, że powstał ten temat bo jest okazja by zobaczyć Azję z trochę innej strony i poszerzyć horyzonty. Pozdrawiam.

    P.s Co do rozmiaru to rób tak jak uważasz, że będzie najlepiej dla Twojej wizji. Ja po prostu lubię oglądać większe formaty, ale na forum i tak nie poszalejesz.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 02-05-2016 o 15:52

  7. #7

    Domyślnie

    fajno Super wrzutka. Co nie oznacza, ze smoliste czernie też nie były fajowe

  8. #8

    Domyślnie

    A mnie się podoba pomysł pokazania w ten sposób Azji, i tej strony. Czy nam się to podoba, czy nie, życie także tam przenosi się tam do wieżowców i centr handlowych. Mz szukanie tylko slamsów, biedy i tego typu "egzotyki" fałszuje ogólny obraz tych krajów.
    Myślisz o jakiejś publikacji? Materiału i sporo, i ciekawie.

  9. #9

    Domyślnie

    Bo jeśli mam być szczery, a ja od dzisiaj chcę być szczery, to wolę szumiące czernie.

  10. #10

    Domyślnie

    Spokojna głowa. Szumiących czerni jest pod dostatkiem. Wkrótce także w dużym formacie, dam znać co i jak kiedy potwierdzę daty. Tylko trzeba się będzie kajtnąć samolotem te parę(naście) godzin. W Europie do obejrzenia tylko w Rotterdamie.
    Na razie mam etap głębokich czerni i epizod z kolorem. Stary dobry ycp i szemrane tematy powrócą po wakacjach

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] kororowo
    By wujekadam in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 23-03-2012, 19:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •