Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie Kursy liturgiczne dla fotografów, co tydzień

    Witam,
    nie jestem pewny czy to dobre miejsce na tego typu wątek. Szukałem kursów nie daleko mojego miejsca zamieszkania i trafiłem na Świdnicę.
    Ksiądz Sławomir Marek jest za to odpowiedzialny i przez telefon powiedział, że kursy są organizowane w środy i czwartki (prawie w każdym tygodniu), od godziny 9-13.
    Pierwszy kurs to 120 PLN na 5 lat, przedłużenie 100 PLN. Nie wymagane są żadne zaświadczenia, tylko dowód osobisty.

    Mam numer do ks. Marka, ale nie wiem czy podawać go tutaj publicznie.
    Tutaj jest numer stacjonarny w razie czego http://www.diecezja.swidnica.pl/inde...nictwa-i-media
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez smogg9 Zobacz posta
    Pierwszy kurs to 120 PLN na 5 lat, przedłużenie 100 PLN. Nie wymagane są żadne zaświadczenia, tylko dowód osobisty.
    Chyba sobie ks. Marek kpi... Za co chce co 5 lat 100? W Opolu za 150 zł taki kurs jest na zawsze...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Chyba sobie ks. Marek kpi... Za co chce co 5 lat 100? W Opolu za 150 zł taki kurs jest na zawsze...
    Nie mam pojęcia... info raczej dla tych co potrzebują "na już" i są w okolicy. Wiesz może jak często są organizowane w Opolu?
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  4. #4

    Domyślnie

    No, ks. marek idzie z duchem czasu. Kiedys sie np. kupowalo plyte z muzyka i byla Twoja na lata. A teraz "spotifaje" i inne takie -placisz a pozniej i tak nic nie jest Twoje. I trzeba bulic od nowa
    D600; T 28-75 F2,8; S Art 24 1,4; N 50 1.8G; N 80-200 2.8; Metz 50 AF-1, Manfrotto 390

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez smogg9 Zobacz posta
    Nie mam pojęcia... info raczej dla tych co potrzebują "na już" i są w okolicy. Wiesz może jak często są organizowane w Opolu?
    Chyba tylko w lutym albo marcu, raz w roku. Trzeba do kurii napisać maila i podpytać. Opcja "abonamentu" jest nie do przyjęcia

  6. #6

    Domyślnie

    ks Marek naoglądał się poczynań Adobe, i także robi subskrypcję. Można?? Można !!
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Chyba tylko w lutym albo marcu, raz w roku. Trzeba do kurii napisać maila i podpytać. Opcja "abonamentu" jest nie do przyjęcia
    Napisałem, odpowiedź:
    Kursy dla fotografów i operatorów liturgicznych prowadzone są w Opolu zawsze w czasie Wielkiego Postu. Składają się z trzech spotkań (soboty) oraz egzaminu końcowego. Najbliższy taki kurs będzie miał miejsce wiosną 2017 r. Proszę pod koniec roku zapytać o szczegóły.

    Także jak ktoś musi to Świdnica wydaje się dobrą opcją. Nie wiem za co się płaci co 5 lat i uważam, że to bez sensu... jednak 100 zł na 5 lat to nie jest żadna kwota. Mimo wszystko nie, bo https://youtu.be/ap1637Dh_Oc
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cezary-k Zobacz posta
    ks Marek naoglądał się poczynań Adobe, i także robi subskrypcję. Można?? Można !!
    Katolic Creative Cloud

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez smogg9 Zobacz posta
    ... Składają się z trzech spotkań (soboty) oraz egzaminu końcowego.
    To i tak litościwie i po taniości. Za rok może być wymagana matura z religii, licencjat z teologii i 1k zeta w abonamencie na rok.
    Business is business
    Tutaj jest... podpis

  10. #10

    Domyślnie

    Ten egzamin to nic strasznego, kto chociaż czasem chodzi do kościoła to go zda, ateiści jak się pouczą z książki, którą się "dobrowolnie" kupuje też. Generalnie wydaje mi się, że każdy dorosły, kulturalny człowiek wie jak się zachować w kościele, nawet jak robi zdjęcia... Ale chcą papiera, trzeba było zrobić, ale żebym miał go odnawiać? A co się zmienia, przecież msza wygląda podobnie od 2000 lat...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Warsztaty, kursy dla początkujących
    By adinikon in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2012, 23:18
  2. Czarnobyl - dla fotografów
    By arek2009 in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 05-09-2011, 17:14
  3. ankieta dla Zawodowych Fotografów;)
    By elleonore in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 09:11
  4. Przestroga dla fotografów ślubnych
    By Gawron84 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-07-2010, 21:28
  5. Czarnobyl - dla fotografów
    By arek2009 in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 15-08-2009, 00:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •