Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11

    Domyślnie

    Właśnie nie. Przesłał mi linka do oferty ze 150 sztukami sprzedanymi zatem dochodzę do wniosku, że wyszukiwarka ebay to jakiś kulawy żart bo wyszukając w jego profilu po różnych słowach kluczowych niczego nie wyświetla...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  2. #12

    Domyślnie

    fakt wyszukiwarka na ebay to tragedia
    D500 ; D300s; N35 1.8G ; N17-55 2.8 ; N70-200 2.8 VR; SB-900; SB-5000 ; N P610

  3. #13
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojteksw Zobacz posta
    Bardzo dziękuję Tomku, pofatyguję się tam osobiście. Sprawdzę tylko, czy muszę wcześniej zamawiać.
    Procedurowo to wyglada tak, że oni muszą to niby przyjąc do serwisu bo ot tak sobie gum nie sprzedaja. Ja zwykle jak bralem od nich gumy czy to osobiscie czy wysylka, to musialem wczesniej zglaszac podajac numer body itd itd.
    Oni wpisywali to w swoje dokumenta i wysylali gumy. Nie usmiechalo mi sie czekac tydzien, zeby mi zmienili gume na 24-70 której założenie trwa 5 minut.
    Niestety biurokracja rzadzi.
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachmuszel Zobacz posta
    Jaki jest sens kupowania podróbek za 185zł skoro na ebay są po 50zł a oryginały w serwisie Nikona 80zł drożej?
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leonstar Zobacz posta
    mi już rok minął od założenia, jest jak nowy, ja kupiłem tu : http://www.ebay.pl/usr/chmcy2012
    Cytat Zamieszczone przez TOP67 Zobacz posta
    Tego sprzedawcę mogę polecić.
    Wracając do gum z ebay i polecanego sprzedawcy - ja nie polecam. przynajmniej ogumienia, które oferuje a które to przedmówca zachwalał (choć głowę daję, że wszystko na ebaju odlewane na tej samej dźonce w Chinach)
    Gumy zamiast idealnie dopasowanych taśm przylepnych równie dobrze mogłyby być włożone osobno do koperty. Taśmy przylepione byle jak, niedokładnie, jakby ktoś wyciął na oko kształt i klepnął je byle jak na środku oby tylko były. Przez to, że na większości powierzchni odklejone, nie przymocowane do gum, to przyszły wyschnięte, nie nadające się do użytku. Poza tym guma od gripa nie ma śrubki, która ją mocuje pod przednim kółkiem. Na zdjęciu oczywiście tego nie pokazano. Krawędzi też żadnych jak w oryginałach, wszystko odlane na odpier...
    Sprzedawca w reakcji na reklamację stwierdził, że "no problem majfend, oddam ci jednego dolara kup se o tutaj taki klej i se przyklej"... Jakbym chciał se qwa kleić na klej to przykleiłbym stare gumy. Chyba zauważył, że oplułem monitor ze śmiechu bo zwrócił całość przez co na kwestie reklamacyjne nie narzekam.
    Ogólnie lipa i tandeta choć 13$ kontra 350zł mówi samo za siebie...




    Ostatnio edytowane przez nowart ; 01-04-2017 o 20:05
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOP67 Zobacz posta
    Serwis Nikona. Podajesz numer seryjny i przyślą. Ceny mają czasami dużo niższe niż z ebay.
    TOP67 a trzeba mieć body lub obiektyw zarejestrowane?

    bo też chciałbym kupić do mojego D300s ale nie rejestrowałem po zakupie...
    Człowiek uczy się na błędach - a jak nie, to dostaje po pysku...;p

  8. #18
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    @nowart ja kupiłem miesiąc temu ebayowe gumy do D200 i była podobna tragedia, to jakieś niby nowe ale z odzysku chyba, taśma jakaś podróba, stary klej na gumach i ślady po poprzedniej taśmie.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzehuu Zobacz posta
    TOP67 a trzeba mieć body lub obiektyw zarejestrowane?

    bo też chciałbym kupić do mojego D300s ale nie rejestrowałem po zakupie...
    Nie trzeba. Ale do aparatów ceny mają kosmiczne.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    @nowart ja kupiłem miesiąc temu ebayowe gumy do D200 i była podobna tragedia, to jakieś niby nowe ale z odzysku chyba, taśma jakaś podróba, stary klej na gumach i ślady po poprzedniej taśmie.
    Tłumaczyłbym to sobie faktem, że to sprzęty od lat wielu nie produkowane i gumy to też jakieś leżaki, taśma powysychała, poodłaziła... ale kuźwa, ja tu słyszę od ludzi mlaskanie i ciamkanie jakie to świetne produkty a na ostatnim choćby zdjęciu porównującym górną krawędź gumy gripa widać jaka to paskudna, odlana na odpieprz tandeta... kompletnie nie kumam jak można polecać coś, czego nawet poprawnie na korpus nie da się zakleić...
    Tak na marginesie to serwis Nikona już do reszty popie...ło, tak jak w styczniu wołali za gumy abstrakcyjne 250zł tak miesiąc później już usłyszałem 350zł... za same gumy, bez roboty czy przesyłek !!! Przecież to jakaś paranoja !!
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wycena usługi, za ile moje zdjęcia, nie wiem po ile, za ile to?
    By tomitom in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 143
    Ostatni post / autor: 18-10-2013, 10:35
  2. Logotyp - gdzie i za ile?
    By Strus in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 19-11-2011, 17:08
  3. Podklejanie gumy na pierścieniu ogniskowej - gdzie i za ile?
    By KozaK in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-04-2009, 02:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •