Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Asia

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    @ Xavier - myśląc tym tropem, to w ogóle nie jest problem, wystarczy zrobić mniej plastiku i po problemie, wg uznania. Tylko że trzeba to 'mniej' zrobić, bo jak na razie zrobiłes 'więcej' aż do popadnięcia w przesadę
    Zaraz, zaraz moment... O czym my rozmawiamy? Nic nie stoi na przeszkodzie Bombel abyś zaprezentował swoją wersję Bo widzisz... uczciwie potraktowałem temat, Raditz zarzucił rawa i poprosił o wersję więc ja przedstawiłem swoją.. i tyle.
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  2. #22

    Domyślnie

    Nie ma się co oburzać - Ty uczciwie podszedłeś do tematu, ja zaś nie mniej uczciwie wyraziłem swoje zdanie. Gdzie tu widzisz jakieś pole niezgody? Forum służy do komentowania zdjęć - więc je skomentowałem, podobnie zresztą jak poprzednią wersję autorską.

    A ponieważ w moim rozumieniu forum służy też najzwyczajniej nauce - warto wygłaszać opinie, które mogą pomóc czytającym. Tyle. Co tu dziwnego, bo nie rozumiem...

    Chyba, że uważasz, że aby skomentować jakiś obrazek, najpierw trzeba go ściągnąć i pokazać swoją obróbkę, żeby móc się odnieść - w takim wypadku nie ma zgody.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #23

    Domyślnie

    Nikt się przecież nie oburza ) Raditz dał rawa z prośbą o wersję kolor więc ja wstawiłem swoją Nie twierdzę, że jest w czymś lepsza lub gorsza od jakiejś innej, dla mnie nie jest ani za bardzo ani za mało plastikowa, ale mając na uwadze subiektywne doznania szanuję, ze dla Ciebie jest. Nie oczekujesz chyba jednak, że będę ją urabiał pod Twój gust? Przyznasz mi chyba rację, że nie na tym to polega?
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  4. #24

    Domyślnie

    Nie wiem, o co Ci chodzi. Ty pokazałeś, ja skomentowałem, a dalszego ciągu tej dyskusji nie rozumiem. Pewnie gdybym był zachwycony nie byłoby tej dyskusji, ale nie jestem, dałem temu wyraz w sposób jak sądzę delikatny i naprawdę nie wiem co ma wyniknąć z dalszego wałkowanie co, kto, po co, czemu, za ile i dlaczego...

    Nie oczekuję że ktoś coś będzie urabiał, bo w ogóle nie o to idzie. Po prostu - jeden pokazuje, inny wyraża o tym zdanie. Finał.

    Ale żeby się musieć jeszcze z tego tłumaczyć, to dla mnie za dużo. Odpadam.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #25

    Domyślnie

    Kapkę mnie nie było, a tu taka dyskusja Dziękuję za wszystkie wypowiedzi i wrzucone propozyje obróbki. Dla świętego spokoju też usunę rawa

    pzdr!
    OM-D 10 Mk II

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Asia
    By psychoola in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-11-2012, 13:31
  2. [ Portret ] Asia
    By Seeth in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-08-2012, 10:54
  3. [ Portret ] Asia 2
    By Mich77 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-07-2012, 02:52
  4. [ Portret ] Asia
    By Sygrida in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 11-02-2012, 10:02
  5. [ Glamour/Beauty ] Asia
    By everyman in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-07-2009, 12:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •