Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Question Szukam kogoś do płatnej nauki Retuszu zdjęć weselnych ?

    Witam, jeśli nie trafiłem w dział to prosze o przeniesienie.

    Szukam kogoś kto nauczy mnie oczywiście za pieniądze retuszować obrabiać itp zdjęcia weselna. Jakieś doświadczenie w tym mam
    ale jestem samoukiem, może ktoś ma większa wiedzę na ten temat a chętnie by się podzielił za przyzwoitą kwotę ?

  2. #2

    Domyślnie

    Leniwy jesteś... Co niedzielę kolega Jacek Woźniak prezentuje ogromną dawkę wiedzy w postaci youtubowego filmu z zakresu obróbki właśnie. Co do retuszu, polecam kupić kurs od Tomka Pluszczyka, best of jeśli chodzi o pracę w Photoshopie. Czytaj, oglądaj i trenuj

  3. #3

    Domyślnie

    dzięki za polecenie
    pytanie też, czy chcesz wyrobić swój styl, czy podoba ci się jakiś rodzaj obróbki
    jeżeli lubisz fotografie fotografa X, to zgłoś się do fotografa X, żeby się nauczył, albo sprawdź, czy przypadkiem nie prowadzi warsztatów
    jeżeli chcesz wyrobić własny styl, to musisz z różnych źródeł zaczerpnąć podstaw, żeby poczuć w jakim kierunku chcesz iść

  4. #4

    Domyślnie

    No, i trenować, trenować, trenować... Nikt nie nauczy. Można jedynie pokazać, podpowiedzieć, zasugerować. Reszta należy do Ciebie.
    To, że ktoś pokaże jak, nie oznacza wersji "end".
    Tutaj jest... podpis

  5. #5

    Domyślnie

    Miałem, tomek bardziej idzie w fashion itp nie zajmuje się fotografią weselną.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez indepedente Zobacz posta
    Miałem, tomek bardziej idzie w fashion itp nie zajmuje się fotografią weselną.
    No tak, ale retusz to retusz, potrafisz fashion, zrobisz i weselny
    Tak na poważnie koledzy dobrze radzą, znajdź swój ideał i rób wszystko żeby go osiągnąć. Trenuj próbuj, z czasem będziesz miał swój styl. Jeżeli masz podstawy PS czy nawet samego LR, to tylko treningu Ci potrzeba.
    Ps. Jacek - polecenie Cię to obowiązek wynikający z podziwu dla cotygodniowej dawki wiedzy i umiejętności. Na prawdę oglądam często z wielką radością

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    ...
    Ps. Jacek - polecenie Cię to obowiązek wynikający z podziwu dla cotygodniowej dawki wiedzy i umiejętności. Na prawdę oglądam często z wielką radością
    Podpisuję się obiema ręcyma .
    Nie ma się czym chwalić

  8. #8

    Domyślnie

    Mogę polecić ten kurs
    strefakursow.pl/kursy/fotografia/kurs_photoshop_kreatywna_fotografia_slubna.html - jakiś czas temu z niego korzystałem. Jest to kurs, który pokazuje techniki obróbki zdjęć w programach graficznych.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ralf Zobacz posta
    Mogę polecić ten kurs
    strefakursow.pl/kursy/fotografia/kurs_photoshop_kreatywna_fotografia_slubna.html - jakiś czas temu z niego korzystałem. Jest to kurs, który pokazuje techniki obróbki zdjęć w programach graficznych.
    To już się nie dziwię dlaczego niektórzy oddają zdjęcia w grudniu.
    D610 | 20 1.8 | 35 1.8 | 50 1.8 | 85 1.8

Podobne wątki

  1. Szukam kogoś do Cashback'u
    By PanMarecq in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-12-2014, 14:29
  2. szukam kogos z sigma 24 1.8
    By marszull in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-08-2008, 12:54
  3. Przygotowanie do zdjęc weselnych
    By pustelnik in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-03-2008, 00:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •