Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Just breathe

  1. #1

    Domyślnie Just breathe


    Witam ponownie, tym razem z krakowska ekipa
    Modelki: Karolina Burian, Sylwia D’VISION , Ula COMO MODEL MANAGEMENT
    MUA: WJ Make Up Artist
    Hair: Anya Ganea
    Stylist: Natalia Brożek
    Photo: Iwona Paczek

    Cala seria tutaj: https://www.behance.net/gallery/36038813/Just-breathe


    1


    2


    3


    4


  2. #2

    Domyślnie

    Świeżo, zwiewnie, z klimatem i nutką chilli.

    Wybieram dwa pierwsze. Na trzecim panna się garbi a chyba nie było to zamierzone... Ostatnie jest świetne, lekkie, ale brakuje jednak tej dłoni w kadrze.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaarooL Zobacz posta
    Świeżo, zwiewnie, z klimatem i nutką chilli.............
    Pozwolę sobie mieć odmienne zdanie.
    .... a o kadrowaniu lepiej nie wspominać ..... ; nie wiem skąd się biorą, nagminne ostatnimi czasy, cięcia różnych części ciała w najdziwniejszych i niczym nie uzasadnionych miejscach - czyżby taki trend nastał ???? Wątpię.

  4. #4

    Domyślnie

    Mi bliżej do opinii Archibalda...

    Na 3. garbata modelka wyszła komicznie... na pozostałych zdjęciach poucinane łokcie, dłonie, palce... nie, nie, nie...

  5. #5

    Domyślnie

    Hej hej, dzieki za wzystkie komentarze
    A co do kadrow, nie sledze trendow wiec nie wiem jakie sa dzisiaj :P Natomiast zawsze slucham swoj "instynkt" i "wrazliwosc artstyczna", ktore sa juz znudzone konwencjami
    Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    4-ka jak ta lala. Wcale nie brakuje dłoni w kadrze, ktoś lalę tak pociągnął że sama patrzy niedowierzająco na szpony licha co jej całą rękę do wyrwania prawie wydłużyło.

    Mi się osobiście subiektywnie totalnie podoba, jedyny dysonans to obcięte paluszki u nóżki nośnej. No i ciżemki zachowałbym w tonacji jasnej rezygnując z kontrastowej czerni. No ale - wszystkich gustów na raz i tak nikt nie da się rady zaspokoić, więc ta czerń do dyskusji ale paluszki poza nią.
    D750 - Fuji S5 Pro - T 24-70 /2.8 VC USD - N 70-200/2.8 VRII - TO 17/3.5 ATX PRO - N 50/1.4 G - S 85/1.4 EX DG HSM

  7. #7

    Domyślnie

    Jeżeli kadry są przemyślane i wynikają, jak autorka napisała z słuchania intuicji to nie będę zbytnio wdawał się w polemikę, choć szkoda poucinanych kończyn - szczególnie na przywoływanej już 4.
    Natomiast dyskusyjne jest dla mnie światło, i jego wykorzystanie, szczególnie na fotografiach 2,3,4. W moim odczuciu jest bardzo przytłaczające i w mojej ocenie nie wprowadza efektu bajkowości, tudzież tajemniczości. A szukałbym w fotografiach utrzymanych w tej stylistyce właśnie tego stylu.
    Pozwoliłem sobie wejść także w link z fotografiami na behance, tamże dla mojego oka są o wiele bardziej intrygujące fotografie. Nie mniej gratuluję realizacji.
    Serdecznie,
    hubertadamczyk.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo ciekawie zamaskowana jest na zdjęciu numer 1 dziura po głowie w korpusie po prawej stronie. Ze ułożenia modelek wnioskuję, że głowa po prawej należy do czwartej osoby leżącej na brzuchu ale co się stało w takim razie z głową z korpusu poniżej? Te kwiaty to bardzo przemyślana sprawa.
    Uciekająca garbuska to też intrygujący motyw (czemu ucieka, przed kim?).

  9. #9

    Domyślnie

    Na pierwszym zdjęciu modelka z kwiatami na szyi, to wygląda jakby tam leżała sama głowa, bez reszty ciała. Mnie się koncepcja podoba, modelki bardzo ładne, ciekawie ubrane, ale faktycznie jest dużo mocnych niedociągnięć. Ale powodzenia

  10. #10

    Domyślnie

    piękna, delikatna i lekka sesja, aż chce się ciąglę patrzeć

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Breathe [seria]
    By aboutalithium in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 17-03-2009, 21:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •