Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie Star Wars Princess Leia - Cosplay/Fanart

    Cześć wszystkim,

    chciałem Wam przedstawić efekt mojego ostatniego projektu graficzno-fotograficznego. Akurat pod koniec zeszłego roku wróciłem do robienia takich rzeczy i staram się, aby jakoś w miarę regularnie tworzyć coś nowego. Poprzednie prace można obejrzeć u mnie na fb [link], a tutaj umieszczam projekt w klimatach Star Wars, którego tematem przewodnim był lekki redesign postaci księżniczki Lei. Cała scena, R2-D2, pistolet i pas, to moje modele trójwymiarowe. Soft jaki wykorzystałem przy tym projekcie to: 3ds max, Vray, Xnormal, Quixel Suite + Photoshop z filtrami NIK Collection.

    Pozowała: Cristina Romanyk
    Wizaż: Anna Parol

    1.

    2.

    3.

    4. model 3d R2-D2

    5. model 3d blastera

    6. model 3d paska

    7. render 3d sceny, która potem robiła za tło sesji

    Nikon D7100, Nikon D40, 35/1.8, Sigma 18-200, 18-55, SB-600, 2x YN-560 III, RF-603
    www.lukaszliszko.com - portfolio
    Facebook fanpage

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo dobrze, że wróciłeś do robienia takich rzeczy. Fajne wykonanie. Gratulacje.
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  3. #3

    Domyślnie

    Oj podoba mi się to połączenie. Fajny klimat i modelka R2-D2 też niczego sobie
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  4. #4

    Domyślnie

    Dla mnie wypas na 102.
    Zastanawiałem się nawet, skąd wziąłeś R2-D2.
    bardzo wiarygodne

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  5. #5

    Domyślnie

    Jak to skąd? Lukowi zajumał A ta nowa Leia fajniejsza niż oryginalna.
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki, fajnie, że projekt przypadł Wam do gustu. R2-D2 jako, że Luke to mój imiennik to dostałem go po znajomości, hehe. Co do księżniczki, to też bym wolał, żeby w filmach tak wyglądała

    A tak w ogóle, gdyby ktoś szukał fajnych planów, rzutów technicznych odnośnie Gwiezdnych Wojen, to polecam książkę "Star Wars: the Blueprints". Korzystałem z tego przy robieniu korytarza i droida, i szczerze polecam do takich lub podobnych projektów. Tylko jakby ktoś chciał zakupić, to czym szybciej tym lepiej, bo widziałem ostatnio, że na amerykańskim Amazonie już brakuje i cena idzie strasznie w górę (140-160 dolców), a na brytyjskim można dorwać jeszcze w cenie 50 funtów. W sumie to i tak promocja, bo kiedyś była tylko wersja limitowana z jakimiś złoceniami/wytłoczeniami gdzie za sztukę trzeba było dać 2000zł.
    Nikon D7100, Nikon D40, 35/1.8, Sigma 18-200, 18-55, SB-600, 2x YN-560 III, RF-603
    www.lukaszliszko.com - portfolio
    Facebook fanpage

  7. #7

    Domyślnie

    Przy okazji, czwarte i na razie ostatnie ujęcie. Mam jeszcze dwa inne kadry, ale pewnie wykonam je dopiero w późniejszym terminie. Teraz muszę zająć się innym projektem, który miał być zrealizowany przed tymi Gwiezdnymi Wojnami, ale że modele 3d nie wyszły mi tak jak chciałem, aby wyglądały, to zabieram się za niego dopiero teraz :P
    Nikon D7100, Nikon D40, 35/1.8, Sigma 18-200, 18-55, SB-600, 2x YN-560 III, RF-603
    www.lukaszliszko.com - portfolio
    Facebook fanpage

  8. #8

    Domyślnie

    Zazdroszczę umiejętności graficznych
    Całość generalnie na tak ALE !
    Moje "ale" odnosi się do stylizacji samej księżniczki.
    Pierwszy mój zarzut jest taki że ten "kostium kąpielowy" może i jest fajny bo eksponuje wzgórek łonowy i biodro (erotomani już mlaskają jęzorami ) ale jednocześnie powoduje że z księżniczki która powinna mieć jednak jakąś "klasę" zrobiłeś typową kobitkę z pseudo chórków współczesnej muzyki. Mają one za zadanie głównie kręcić pupami/wyginać się itp.
    Tak to postrzegam.
    Natomiast drugie "ale" to kwestia dobrania wysokości ustawienia aparatu/ogniskowej w połączeniu z całością tego ubranka. "Na dole" dziewczyna jest jak osa a na górze ma szmatkę która optycznie ją poszerza. W efekcie wysokości umieszczenia aparatu/ogniskowej/wdzianka - robi się troszkę "nie do końca dobrze"

  9. #9

    Domyślnie

    fafniak, takich typowych stylizacji opierających się na kostiumach Lei i Padme jest na necie cała masa (lepszej i gorszej jakości), i powielanie tego po raz n-ty raczej mijało się z celem. Chcieliśmy z modelką zrobić coś innego. Wiadomo, w filmie, by to nie przeszło, ale jako taka luźna stylizacja myślę, że jest ok
    Co do fotograficznych kwestii, to ja nie jestem specjalistą, więc mogę robić błędy - i na pewno je robię. Tak więc dzięki za wszelkie uwagi, na przyszłość postaram się, żeby to było lepiej zrealizowane i żeby ten fotograficzny skill w jakimś tam stopniu próbował dogonić graficzne umiejętności.
    Nikon D7100, Nikon D40, 35/1.8, Sigma 18-200, 18-55, SB-600, 2x YN-560 III, RF-603
    www.lukaszliszko.com - portfolio
    Facebook fanpage

  10. #10

    Domyślnie

    Źle mnie zrozumiałeś. Nie napisałem że oczekiwałbym tradycyjnego kostiumu dla kobitki. Natomiast oczekiwałbym na coś co bardziej pasowałoby do kogoś "z wyższych sfer" a nie dziewczynki z chórków.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Star Wars
    By wolnyslimak in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-09-2011, 22:39
  2. ASCII Star Wars
    By Sendilkelm in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-12-2010, 16:36
  3. Humor Star Wars
    By biegly in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-12-2010, 11:51
  4. Star Wars 2007
    By hesja in forum Video/film
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-03-2010, 22:50
  5. Star Wars
    By docxxx in forum Video/film
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-01-2010, 21:45

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •