Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Spoko, czaję bazę. Ale na jakieś bardzo wymyślne stroje w chwili obecnej też nie mogę sobie pozwolić. Po pierwsze, nie mam żadnej projektantki, która by mi w czymś takim pomogła. Po drugie, nie mam kasy na wynajęcie odpowiednich strojów. Po trzecie, graficznie jeszcze nie jestem w stanie poprzerabiać ciuchów (do tego musiałbym się nauczyć jeszcze paru nowych rzeczy - może pod koniec roku uda mi się znaleźć czas, aby ogarnąć taki soft jak Marvelous Designer. Wtedy pewnie zniknie u mnie ograniczenie co do stylizacji). Ale ogólnie mi tam się ta stylizacja podoba, a samej otoczki wyższych sfer też chyba nie należy aż tak dosłownie brać do siebie. Zresztą nawet w filmach Leia, mimo tego tytułu, nie ubierała się w stroje, które by do tej funkcji pasowały. Poza tym wiadomo, kwestia gustu - jednemu spodoba się jedno, a drugiem już całkiem co innego. Gdyby wszystko wszystkim pasowało byłoby nadzwyczaj nudno - a tak to przynajmniej możemy sobie podyskutować na forum
    Nikon D7100, Nikon D40, 35/1.8, Sigma 18-200, 18-55, SB-600, 2x YN-560 III, RF-603
    www.lukaszliszko.com - portfolio
    Facebook fanpage

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Araiel Zobacz posta
    ...Zresztą nawet w filmach Leia, mimo tego tytułu, nie ubierała się w stroje, które by do tej funkcji pasowały...
    Raczej to ją ubierano, ale fakt, przy niektórych jej stylizacjach Twoja Leia wygląda jak zakonnica

  3. #13

    Domyślnie

    No ale tu była sprowadzona do niewolnicy i maskotki

  4. #14

    Domyślnie

    Królowa planety Naboo też ganiała po ekranie w gaciach z lycry i staniku

  5. #15

  6. #16

    Domyślnie

    Jedyne co mi tu przeszkadza, to białe, bardzo białe, zbyt białe oczy. Reszta jest super. Próbowałem się kiedyś bawić 3DS i Mają, ale takie efekty pozostały w kwestii nigdy niezrealizowanych marzeń Zazdraszczam!

  7. #17

    Domyślnie

    Odkopie. Niezłe to
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  8. #18

    Domyślnie

    Bardzo dobry wątek. Szkoda że nie jest kontynuowany.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Star Wars
    By wolnyslimak in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-09-2011, 22:39
  2. ASCII Star Wars
    By Sendilkelm in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-12-2010, 16:36
  3. Humor Star Wars
    By biegly in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-12-2010, 11:51
  4. Star Wars 2007
    By hesja in forum Video/film
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-03-2010, 22:50
  5. Star Wars
    By docxxx in forum Video/film
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-01-2010, 21:45

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •