Close

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 91

Wątek: FILIPINY 2016

  1. #21
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    tak, warto
    Tak to super cena

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Tajfuny umiesz fotografować?

  2. #22

    Domyślnie

    Szybko się uczę. Na wszelki wypadek wstępnie wytypowałem miesiąc w którym o nie trudno (podobno).

  3. #23
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    a co chcesz zobaczyć?

  4. #24

    Domyślnie

    Sęk w tym, że nie wiem bo tak jak napisałem nie interesowałem się wcześniej. Na pewno są tam piękne plaże do snurkowania oraz nurkowania i na razie na tym się moja wiedza kończy. Cena mnie mocno zachęciła.

  5. #25

    Domyślnie

    Kupuj - nie wiem na czym ci zalezy, ale jak dla mnie Filipiny to głównie nurkowanie, snorkelowanie i życie wyspiarskie.
    Tym razem nie zdążyłem zobaczyć wulkanów i naziemnych krajobrazów - a jest co oglądać.

  6. #26

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez keda Zobacz posta
    Kupuj - nie wiem na czym ci zalezy, ale jak dla mnie Filipiny to głównie nurkowanie, snorkelowanie i życie wyspiarskie.
    Tym razem nie zdążyłem zobaczyć wulkanów i naziemnych krajobrazów - a jest co oglądać.
    Mnie to zachęciło, ale moją drugą połowę wręcz odwrotnie bo nie jest wielbicielką piachu i palm a do tego słabo pływa. Poczytam jeszcze o krajobrazach, przyrodzie i przejrzę twój blog oraz to co nagryzmolił stock, może mnie jakoś natchnie. Dzięki Panowie.

  8. #28

    Domyślnie

    bierz - jesli nie nurkowanie to znakomite krajobrazy, wulkany itp. Opracuj sobie jakąs klasyczną trasę po filipinach, nakup biletów w air asia i w ciągu 18 dni dasz rade kilka spraw zobaczyć Ja polecam Palawan.

  9. #29

    Domyślnie

    No skoro tak namawiacie to wziąłem Myślę, że nie będzie najgorzej. Kobietę zapisuję na basen, zacznę częściej odwiedzać rodziców bo krezusy mają wannę więc będę mógł poćwiczyć nurkowanie na bezdechu i od dziś zaczynam rozglądać się za huraganami (podobno jest na nie szansa w okolicach Puszczy Piskiej). Do tego założę własny wąteczek by już nie śmiecić u Kedy. Mam nadzieję, że poratujecie kilkoma cennymi radami. Pozdrawiam.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    No skoro tak namawiacie to wziąłem Myślę, że nie będzie najgorzej. Kobietę zapisuję na basen, zacznę częściej odwiedzać rodziców bo krezusy mają wannę więc będę mógł poćwiczyć nurkowanie na bezdechu i od dziś zaczynam rozglądać się za huraganami (podobno jest na nie szansa w okolicach Puszczy Piskiej). Do tego założę własny wąteczek by już nie śmiecić u Kedy. Mam nadzieję, że poratujecie kilkoma cennymi radami. Pozdrawiam.
    jakby co to śmiało pytaj - u mnie jeszcze pojawi się sporo materiału o filipinach - wszystko będzie z miejsc któe odwiedziliśmy a ich spis jest dostępny w naszych zapiskach z podróży.
    Jak jeszcze nie widziałeś to polecam -> http://www.lkedzierski.com/filipiny/...y-na-filipiny/ i informacje praktyczne -> http://www.lkedzierski.com/filipiny/...-wiza-noclegi/

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Filipiny [relacja]
    By stock in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 28-03-2014, 14:09
  2. [ Krajobraz ] Bohol. Filipiny
    By fotoGRAFIK in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-02-2014, 18:48
  3. Corregidor, Manila Bay, Filipiny
    By ycp in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-05-2013, 17:30
  4. Filipiny
    By crazyjack in forum W trakcie obróbki
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-03-2008, 18:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •