Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Ruda

  1. #1

    Domyślnie Ruda

    Kilka klatek z ciasnego pokoju , byłem bardzo ciekaw jak wyjdzie kolorowy film i jeśli chodzi o kolor to jestem zachwycony. Uprzejmie proszę o znęcanie się i wszelkie wytykanie błędów

    1

    2

    3

    4

  2. #2

    Domyślnie

    Fajna modelka. Dla mnie najlepsza jedynka, a potem dwójka choć z poucinanymi dłońmi. Ona ma tam ciekawy tatuaż i trochę mało go widać. Do tego uciąłeś akurat tę kolorową rękę. Na czwórce za mocno pociągnąłeś oczy chyba. Kolorystyka świetna. Co tam masz z tego średniego formatu?
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  3. #3

    Domyślnie

    1 do mnie nie gada. Przez tą pozę dziewczyna wyszła strasznie ciężko - ramiona, klatka piersiowa. Mam wrażenie też że ta perspektywa nie jest dla niej korzystna.
    Kolory bardzo na +, najlepsze dla mnie ostatnie

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2014
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    178

    Domyślnie

    dla mnie to przydałby się jakis usmiech na twarzy
    kadrujesz na stawach oraz na zdjeciu czwartym modelka mogłaby zrobić cos ciekawszego z rękoma bo powstał nieatrakcyjny kikut.

  5. #5

    Domyślnie

    fakt, obcinasz lapki na 4, cos mi kadrowanie nie pasuje na wszystkich, ale to pewnie przez techniczne skrzywienie pozdrow modelke, bo widac ze dobrze sie czuje i mozesz ja bardziej pokierowac, zobacz ujecie przed pstryknieciem (z autopsji - i zawsze przycinam gdzie nie trzeba)
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  6. #6

    Domyślnie

    Dziękuje bardzo za analizę, na swoją obronę mogę tylko rzec , że ciasno było i nie miałem jak zmieścić dłoni w kadrze Mój średniak to pentax 67

  7. #7

    Domyślnie

    Modelka bardziej czerwona niż ruda. Nie bardzo podoba mi się ten kolor włosów, wygląda sztucznie, więc moim zdaniem zdecydowanie lepiej zdjęcia wyglądałyby w BW. Samo wykonanie spoko. Może więc wrzucisz jakiegoś bonusika BW?
    D750, N50/1.8G, N35/2.0D, N70-200 VRII, SB-900 /.................... Sony A7II, S28/2.0, Zeiss 55/1.8, Helios 44 ....................... / EIZO CS240.

    http://www.warszawa-fotograf.pl/

  8. #8

    Domyślnie

    Ruda czyni cuda A tak na poważnie 1 i 3 moje faworytki . Całość bardzo na + a modelka - genialna !
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

  9. #9

    Domyślnie

    Jakoś tak jakbym patrzył na zdjęcia androida..., takie trochę za"ciężkie" są te zdjęcia.
    Ostatnio edytowane przez Kulten ; 27-02-2016 o 00:14

  10. #10

    Domyślnie

    Modelka idealna, ale nie do fot. "w pokoju". Na tych zdjęciach jest ona zbyt "grzeczna", spokojna i wyraźnie widać, że "to ciało, tej muzyki nie zagrało".
    Aż prosi się "użyć" tej pani w innej stylistyce. Jeśli już miałbym wybierać, to zdj. nr. 1. , gdzie modelka "pazur"...

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Ruda
    By hartman in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-04-2014, 10:58
  2. [ Portret ] Ruda Ruda Karolinka ;)
    By slimiro in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-05-2011, 00:01
  3. [ Przyroda ] Ruda
    By y0ddh4 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-02-2011, 07:48
  4. [ Portret ] Ruda 2
    By waldek in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-10-2010, 09:39
  5. [ Portret ] Ruda 1
    By waldek in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 07-10-2010, 21:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •