Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez --Richie-- Zobacz posta
    Ja używam na D3s
    I jak oceniasz szkło? Chodzi mi głównie o działanie AF, celność, szybkość, trafianie na małych i dużych odległościach...

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    I jak oceniasz szkło? Chodzi mi głównie o działanie AF, celność, szybkość, trafianie na małych i dużych odległościach...
    AF działa sprawnie,demonem szybkości nie jest ale przy takiej ogniskowej ustawienie ostrości to nie jest problem,przefocusowanie nie jest zbyt wielkie. Celność...zasadniczo nie ma problemów z powtarzalnością.W moim przypadku na bliskie odległości trafia bdb ale na dalsze ustawiłem sobie dokładnie działanie AF za pomocą USBDOCK który dokupiłem.Po regulacji jest super.

    Szkiełko jest kobyłą,wielka,ciężka ale obrazek jaki produkuje rekompensuje te niedogodności zwłaszcza,że będzie Ona u mnie dopełnieniem wspaniałej Sigmy 35/1,4 która będzie wołem roboczym w reportażu.

    Przy chwili wolnego czasu podeślę parę zdjęć.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez --Richie-- Zobacz posta
    Szkiełko jest kobyłą,wielka,ciężka
    Muzyka dla moich uszu w tym sezonie będzie u mnie, to wrzucę sample z wesel.
    ;]

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez --Richie-- Zobacz posta
    AF działa sprawnie,demonem szybkości nie jest ale przy takiej ogniskowej ustawienie ostrości to nie jest problem,przefocusowanie nie jest zbyt wielkie. Celność...zasadniczo nie ma problemów z powtarzalnością.W moim przypadku na bliskie odległości trafia bdb ale na dalsze ustawiłem sobie dokładnie działanie AF za pomocą USBDOCK który dokupiłem.Po regulacji jest super.

    Szkiełko jest kobyłą,wielka,ciężka ale obrazek jaki produkuje rekompensuje te niedogodności zwłaszcza,że będzie Ona u mnie dopełnieniem wspaniałej Sigmy 35/1,4 która będzie wołem roboczym w reportażu.

    Przy chwili wolnego czasu podeślę parę zdjęć.
    Dzięki za opinie. Co do wagi, to szkoda, że to aż taki klamot, czytałem o tym już wcześniej. Od jakiegoś czasu staram się minimalizować sprzęt, by było go jak najmniej i jak najlżejszy. Ta Sigma raczej się nie wpisuje w ten trend, ale muszę jeszcze pomyśleć nad nią...

  5. #15

    Domyślnie

    naprawdę mały jest voigtlander 20/3.5, ale manualny.
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

  6. #16

  7. #17

    Domyślnie

    Jak na mój gust 20mm to za szeroko do takich ujęć.


    P.S. Zajrzałem w galerię. Że Ci się chciało targać na wczasy (jak mniemam) na lazurowym wybrzeżu 20/1.4A, 35/1.4A i 85/1.4 Szacun. Ja tam miałem Fuji X100s.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bryk77 Zobacz posta
    Jak na mój gust 20mm to za szeroko do takich ujęć.


    P.S. Zajrzałem w galerię. Że Ci się chciało targać na wczasy (jak mniemam) na lazurowym wybrzeżu 20/1.4A, 35/1.4A i 85/1.4 Szacun. Ja tam miałem Fuji X100s.
    Był jeszcze 200-500, duży jestem, mam parę, w ogóle tego nie czuję

  9. #19

    Domyślnie

    Używa ktoś w reportażu S20 i S34mm i chce podzielić się wrażeniami?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Jarecky83 Zobacz posta
    Używa ktoś w reportażu S20 i S34mm i chce podzielić się wrażeniami?
    Oczywiście chodzi o S35mm
    Z6II, Z6, D750; N24-70/2.8ed; N35 1.8S, N50 1.8S, N58 1.4, S135 1.8, S150-600C

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarecky83 Zobacz posta
    Używa ktoś w reportażu S20 i S34mm i chce podzielić się wrażeniami?

    - - - - kolejny post - - - - - -


    Oczywiście chodzi o S35mm
    Używam do repo 20, 35, 85, 135 ART
    Mam też holy trinity a wcześniej 24, 35, 85 1,4 nikkory przez wiele lat, ale to co daje art to niebo a ziemia.
    Jeden z ostatnich repo robiony tymi artami, w tym 35:
    https://flic.kr/s/aHskYJVaY8

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. SIGMA 50 1.4 DG ART - opinie
    By Foto-Dorotka in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 140
    Ostatni post / autor: 02-07-2018, 21:50
  2. Nikkor 20mm 2.8 vs. Sigma 20mm 1.8
    By AMI in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 20-04-2011, 20:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •