Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Jak wygląda sytuacja z wizerunkiem znajdujących się na targach modelek ? Czy można je wkleić na forum ?

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jurek Ż Zobacz posta
    Jak wygląda sytuacja z wizerunkiem znajdujących się na targach modelek ? Czy można je wkleić na forum ?
    Modelka jest osobą zatrudnioną na określonych warunkach i do określonych celów. Targi są miejscem publicznym a ścianki, mini-studia, czy ekspozycje firm prezentujących swoje produkty można swobodnie fotografować i umieszczać na ogólnie dostępnych portalach. Na tym również zależy organizatorom.

  3. #23

    Domyślnie

    przelecialem dzisiaj calosc prawie biegiem ale chyba jest lepiej niz rok temu

  4. #24

    Domyślnie

    Ja zobaczę jutro, może jeszcze nie będą spakowani do wyjazdu.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomycki Zobacz posta
    może osoby które były wstawiłyby jakieś fotki reportażowe z tych targów? Albo podeślijcie jakiś link z galerią targów.
    - dałoby to pewien wgląd w atmosferę tam panującą.
    Jeśli ktoś ma takie info to bardzo proszę zapodać.
    60% onanistów sprzetowych
    35% onanistów hostessowych
    5% ludzi którzy szukają okazji tańszego zakupu sprzetu - polecam ostatniego dnia przy pakowaniu sprzetu

  6. #26

    Domyślnie

    Ja szukałem statywu Genesis Base ABT Kit i już o godz. 12 nie było, sprzedano nawet ostatni egzemplarz pokazowy. Ogólnie według mojego rozpoznania jest gorzej każdego roku, Nikona jak zwykle brak.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  7. #27

    Domyślnie

    Czy jest gorzej czy jest lepiej? To chyba zależy czego kto szuka. Miło było by mieć stoisko Nikona i Sigmy (Tamron pięknie się spisał) ale co ja poradzę, że oni w tym nie widzą kalkulacji. Dla mnie osobiście był to bardzo udany wyjazd bo podpialem i przestrzelilem aż osiem obiektywów które w jakimś tam stopniu są w kręgu mojego zainwestowania, napatrzylem się na wielkoformatowe wydruki z drukarek Canona, pierwszy raz w życiu przestrzelilem ogromne tele Canona (800/5.6, 600/4II, 200-400/4 TC1.4 podpięte do jednocyfrówek), obejrzałem przez szybę prześlicznego D5 i porozmawialem z Naszym Fatmanem Mój głos zniknie w tłumie ale mi się podobało.
    blog|fejsbuk|flickr
    Z6II|20|35|50|85|500

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. XIII Targi FILM VIDEO FOTO Łódź 2010 – autorska relacja
    By KubaZowsik in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-03-2010, 00:43
  2. XII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video FILM VIDEO FOTO Łódż 2-5.04.2009
    By Kargulo in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 28-03-2009, 09:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •