Close

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 88
  1. #1
    dawniej hydra.ulik Awatar hydra_ulik
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Wioska obok Szczecina
    Posty
    524
    Pozdrawiam kolektyw. Grzesiek
    --------------------------------------
    Aparat, obiektywy...

  2. #2

    Domyślnie

    Piękny secik. Da mnie najlepsze 5, 6 i 11.

  3. #3

    Domyślnie

    Kurde - ŚWIETNE!!!

    Jedyne o co mam pretensje, to brak soczystej czerni - i pewnie gdyby to było jedno zdjęcie, pewnie te pretensje miałbym trochę większe. Ale patrząc na całość jest to drobna niedogodność, która całkowicie - nomen omen - blednie przy oglądaniu całości. Świetny set, i nawet mnie nie uderza to selektywne zostawienie koloru na ostatnim, czego normalnie nie lubię.

    BARDZO DUŻY PLUS!



    PS - nie wiedziałem, ze ta słynna lokomotywa gdzieś jeszcze w całości stoi. Niestety podobno zaginęły jej osłony aerodynamiczne, dzięki którym wyglądała tak fjuczer...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  4. #4
    dawniej hydra.ulik Awatar hydra_ulik
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Wioska obok Szczecina
    Posty
    524

    Domyślnie

    Cały zestaw przygotowałem z myślą o tym, żeby w jak najlepszy sposób przedstawić ubiegający czas. Trochę zabawy krzywymi i właśnie rezygnacja z soczystej czerni oddała to, co miałem przed oczami...piękne stalowe smoki, które odchodzą w zapomnienie, a co gorsza nikt nie dba o to, żeby ratować to, co jeszcze pozostało. Tytuł tego zestawianie miał brzmieć właśnie "wspomnienie", ale to byłoby zbyt oczywiste.

    Wyselekcjonowany "czerwony" pozostał z premedytacją. Wiem, słabe to jest. Też tego nienawidzę, ale...te semafory domykają klamrą koniec pewnej epoki, koniec pewnej parowozowni. Opuszczone zostały jakby po raz ostatni... Miały przemówić i mam nadzieje, że się to udało.

    Cieszę się, że się podoba

    16

    Ostatnio edytowane przez hydra_ulik ; 31-01-2016 o 16:59
    Pozdrawiam kolektyw. Grzesiek
    --------------------------------------
    Aparat, obiektywy...

  5. #5

    Domyślnie

    A ja się nie zgodzę co do tej czerni Dzięki tej smolistości niektóre foty robią na mnie wrażenie, jakby były robione w czasach świetności tych maszyn
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  6. #6

    Domyślnie

    Piękny zestawik. Bardzo dobre zdjęcia. 16 jest najpiękniejsza.
    Fuji

  7. #7

    Domyślnie

    Zgadzam się z basket - foty rewelacyjne ale 16 poza każdą kategorią - magia. Gdybym tylko ja umiał tak piękne zdjęcia wykonać ... pomarzyć zawsze można

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo mi się spodobał ten secik a jako, że selektywny już sobie obgadaliście to nie będę się czepiał. Jedyne co mi się rzuciło w oczy to chyba ślady na krawędziach po wyciąganiu cieni (na niektórych zdjęciach). Z pary 12-13 zostawiłbym jedno ze zdjęć, razem są jakby zbyt oczywiste. Nie przeszkadza to jednak w odbiorze. Dobra robota.

    P.s Na smarftonie wydawało mi się, że jest za dużo skosów ale na monitorze już tego tak nie widzę.

  9. #9
    dawniej hydra.ulik Awatar hydra_ulik
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Wioska obok Szczecina
    Posty
    524

    Domyślnie

    Dla tych, co czernie lubią

    17.


    18.

    Pozdrawiam kolektyw. Grzesiek
    --------------------------------------
    Aparat, obiektywy...

  10. #10

    Domyślnie

    No - i tu jest mięso!

    18 świetna, ale ta ręka z kluczami też.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Minął rok, czas na wodowanie...
    By milk in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 05-05-2014, 08:30
  2. [ Krajobraz ] Minął rok....
    By ART69 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 29-09-2011, 21:21
  3. [ Przyroda ] Był czas na wojnę, jest czas na miłość.
    By Zbysior in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 15-01-2010, 09:13
  4. czas....
    By cryogenicdreams in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-12-2007, 09:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •