Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: Olympus PEN

  1. #21

    Domyślnie

    Byłaby rewolucja jakby ff wsadzili.
    A tak ( jako posiadacz tez Olka ) mysle ze to nadal tylko Olek. Szkoda.
    Choć fajny jest.

  2. #22

    Domyślnie

    Ja wsadzą ff to z nowym bagnetem, po czym porzucą bagnet MFT i jego użytkowników pozostawią samych sobie... w sumie to mają już doświadczenie jak to robić
    www.stegierski.com -- fujica gs645 pro/nikon d7000, d200/fuji x-e1/voigtländer bessa/artiflex 45

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bolth Zobacz posta
    Meliszipak,odnoszę wrażenie że stoisz murem za Fuji? Trzeba być obiektywnym a konkurencja zawsze odbija się uśmiechem dla klienta.
    To że mam system Nikona nie ogranicza mnie tylko do tejże marki.
    Kibicuję każdemu ,FF od Olka? Czemu nie,od Fuji? Też było by fajnie ale prędzej Olek wypuści coś konkretnego i tak będzie

    Wiem,że wolisz Fuji tak samo jak ja Nikona od Canona czy Sony,indywidualne preferencje czy zamiłowanie do danej marki.
    A w życiu. Mam z nimi na bakier za fujowe kolory. Uczę się z tym walczyć.
    Źle mnie zrozumiałeś. Wolę fuji od tego nowego pena bo tu nawalili tego retro trochę dla festynu.
    Poza tym lubię Olka ale mam im za złe ten miniaturowy znaczek pocztowy zamiast matrycy.
    Uważam, że FF u Olka to byłby strzał w 10. Życze im jak najlepiej...

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez ulv Zobacz posta
    Ja wsadzą ff to z nowym bagnetem, po czym porzucą bagnet MFT i jego użytkowników pozostawią samych sobie... w sumie to mają już doświadczenie jak to robić
    No tu chłopcy potrafią wywinąć numer.
    Trudno im będzie zrobic tym razem konwerter z micro do FF, ale kto wie

    - - - - kolejny post - - - - - -

    O wiem cropa zrobiom programowego do micro szkieł.
    Będzie format FF i Micro. Wtedy w drugą stronę z pięćsety sie tysiąc zrobi i gra gitara, a raczej chodzi przysłona
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  4. #24

    Domyślnie

    Bo ale po co bagnet zmieniać ? Sa przeciez stare szkła z analogów.
    A jakby nawet - adaptery sa przeciez...

    A tak (jw) to nadal zwykły Olek...a szkoda. Konkurencja by była. Dla nas same plusy tym samym.

  5. #25

    Domyślnie

    Zwykły Olympus, ale w końcu z nową matrycą, a nie po raz nie wiadomo który dają to samo, może poprawią osiągi. Chyba niektórzy tutaj oczekiwali czegoś przełomowego, a to po prostu rozwinięcie obecnej koncepcji.
    Nie wiem czy Olympus się pokusi o FF, raczej nie w tym roku jeżeli w ogóle, może te patenty na obiektywy do pełnej klatki będą na mocowanie Sony?
    A co do samego aparatu, to jak dla mnie przerost retro stylistyki nad wygodą użytkowania z obrazków, szczególnie pokrętło/przełącznik z przodu, a na brak konkurentów nie będzie narzekać Panasonic GX8 i Oly EM5 MII

  6. #26

    Domyślnie

    Panowie, żadnej pełnej klatki nie będzie. To tylko patenty... Co dział R&D naszkicuje, to od razu patentują. Spójrzcie na Kodaka czy Konikę Minoltę (tak, tak, on wciąż istnieje, bezustannie patentuje i niczego nie produkuje) - mają tyle patentów, że się w pale nie mieści, a 99,9% z nich leży w szufladzie i czeka nie na produkcję, tylko na to, aż ktoś je naruszy i będzie można wyszarpać od niego kasę.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  7. #27

    Domyślnie

    Mogą zrobić FF ale pewnie jeszcze wolniej niż Pentax
    Na razie D90 i D7100, S150 Macro, T116, N35, S50 1,4 S50-150, S900 i statyw całkiem dobry Fajne hobby i tyle
    http://pawelmeszynski.flog.pl/

  8. #28

    Domyślnie

    Pentax zrobi i co z tego? Rynku nie podbije, nie zauważymy nagle na ulicy ludzi z pełnoklatkowymi Pentaksami na szyi.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  9. #29

    Domyślnie

    Czy zauważymy, to zależy od ceny.

    Jesli chca wejść w rynek ostro, cena bedzie niska, to bedzie sprzedaz.
    Inaczej nikt "normalny" nie kupi tego systemu majac wybór jaki jest mz.

    Ale puszka P, na poziomie 3500zl (nie wiecej) i z ff namieszała by na rynku zdrowo...tak sie jednak nie stanie raczej na pewno.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d90 Zobacz posta
    Ale puszka P, na poziomie 3500zl (nie wiecej) i z ff namieszała by na rynku zdrowo...tak sie jednak nie stanie raczej na pewno.
    Ziemia do d90, Ziemia do d90.
    Nie odlatuj za bardzo
    FF (Fuji + Fuji)

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Olympus Pen Lite E-PL5
    By marek7001 in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post / autor: 10-05-2015, 13:55
  2. Olympus PEN E-PL5 czy NEX 5
    By Hamarama in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 30-05-2014, 09:19
  3. Pen EP-5
    By Jedrek.S in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-05-2013, 20:40
  4. Olympus Pen Mini E-PM2
    By marek7001 in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 11-10-2012, 10:01
  5. D90 / Sony NEX-5 /Olympus PEN
    By prezio in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-08-2010, 22:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •