Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Mecz hokeja na lodzie.

    Pierwszy raz miałem przyjemność fotografować mecz hokeja na lodzie, w ogóle jakikolwiek sport. Pochwalę się efektem, jednocześnie prosząc o krytykę i rady na przyszłość.
    Nikon D3200 + Nikkor 55-300mm

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    NIKON D3200 + S10-20 + N18-55 + N55-300 + H44-4
    Moja strona na facebook'u.

  2. #2

    Domyślnie

    tez tam mialem byc ale trafila sie lepsza fucha... jak to u nas wyglada z fotografowaniem hokeja? jest jakies miejsce dla fotografow czy tylko walenie przez szybe (czysta chociaz?)?

    troche za duzo plecow :P ale pomysl panoramowania ciekawy

  3. #3

    Domyślnie

    Wchodząc na zwykły bilet można poruszać się tylko po trybunach. A po otrzymaniu akredytacji, tak jak w moim przypadku, można poruszać się tuż przy samej bandzie w okół lodowiska. Szyba miejscami jest trochę upaćkana (ale nie zauważa się tego na zdjęciach) i przy panoramowaniu przeszkadzają te rozstawione co kilkadziesiąt centymetrów słupki.
    NIKON D3200 + S10-20 + N18-55 + N55-300 + H44-4
    Moja strona na facebook'u.

  4. #4

    Domyślnie

    Panoramowanie fajnie wyszło, szkoda że głębia ostrości taka duża, no ale to wina 55-300

  5. #5

    Domyślnie

    Ja trafialem na takie mecze ze szyba byla strasznie brudna .Marzeniem jest aby PZHL wycial specjalne dziuey wpleksie na obiektyw tak jak ma to miejsce miedzyinnymi w NHL.

  6. #6

    Domyślnie

    Po lekko ponad rocznej przerwie odświeżę temat o parę nowych fotek z dzisiejszego meczu hokeja między Łódzkim a Sopockim Klubem Hokejowym.
    Nikon D3200 + 55-300 4.5-5.6
    1/200s, ISO 3200

    11.

    12.

    13.

    14.

    15.

    16.

    17.

    18.

    19.

    20.

    21.

    22.

  7. #7

    Domyślnie

    W przypadku obu wrzutek widać szczególnie różnicę w kontraście. I to znaczną... Obrabiasz na innym monitorze, czy po prostu zmieniłeś podejście do obróbki?

  8. #8

    Domyślnie

    Nikoniarz, obie wrzutki dzieli rok czasu a w między czasie bywałem na paru meczach więc można powiedzieć że nabrałem obycia z lodowiskiem i zawodnikami. Eksperymentowałem z ustawieniami, szukałem dobrych miejsc. Sprzęt którym fotografuję i obrabiam pozostał ten sam więc tak jak mówisz, zmieniło się tylko podejście do obróbki jak i samego focenia

  9. #9

    Domyślnie

    Golym okiem widac progres. Co do obrobki - troche ta wineta za mocna, osobiscie tez uzywam do kosza i halowki ale nie tak mocno. No ale to kwestia gustu.

  10. #10

    Domyślnie

    Jak już kolega wcześniej wspomniał widać różnice pomiędzy wrzutkami oczywiście na + przy drugiej. Troszke za mało akcjii
    Nikon

Podobne wątki

  1. Drift na lodzie...
    By norgekowal in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 16-02-2013, 13:36
  2. [ Reportaż ] na lodzie
    By agirre in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-01-2010, 19:29
  3. [ Krajobraz ] Gwiazdy na lodzie
    By mek in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-01-2009, 20:02
  4. [ Sport ] Hokej na lodzie
    By Pershing in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-09-2007, 22:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •