Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Peebes, dobrych rad mam pod dostatkiem, brakuje mi autorow ich wdrozenia... Rozumiem ze zgodnie z zasada taty, bierzesz sie za to?

  2. #12
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Peebes, dobrych rad mam pod dostatkiem, brakuje mi autorow ich wdrozenia... Rozumiem ze zgodnie z zasada taty, bierzesz sie za to?
    A czy ja mowiłem, że to niemożliwe ? Ja tu tylko gościem jestem, nie dość, że nawet nie czerwonym, to jeszcze nie sunitą

  3. #13

    Domyślnie

    A czy ja mowiłem, że to niemożliwe ?
    Tym bardziej, bedzie Ci latwiej.

  4. #14
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    admin znaczy co, piszemy forum od początku ?

  5. #15

    Domyślnie

    Dlaczego w liczbie mnogiej? Ja juz swoje napisalem. No dobra, zmodyfikowalem bo sie przemo obrazi

  6. #16
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Dlaczego w liczbie mnogiej?
    Bo jesteś 'admin' ? :P

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Znam wiele sytuacji swiadomego wykorzystania zdjec wybitnych fotografikow do oceny w gremiach innych wybitnych fotografikow. Wynik tych ocen zadziwilby niejednego. Udowadnia to jedynie ze na fotograficzne eksperymenty lub awangarde przychodzi czas dopiero po wyrobieniu sobie marki, czesto sztampa. Pozniej wystarczy juz tylko sfocic mazy, a publika i tak bedzie wolala och i ach
    Nihil Novi. Tak to już jest na tym ziemskim padole. Ale jestem dobrej myśli. Parę mazów ewentualnie już by się znalzło, teraz tylko wystarczy se markę wyrobić. ŁATWIZNA
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  8. #18

    Domyślnie

    Bo jesteś 'admin'?
    Czegos co juz istnieje w okreslonej formie. Wiec sie zapytowywuje, po co mam to robic od nowa?

  9. #19
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Bo jesteś 'admin'?
    Czegos co juz istnieje w okreslonej formie. Wiec sie zapytowywuje, po co mam to robic od nowa?
    Więc mówię - nie rób od nowa, tylko popraw co spie^Wzrobiłeś :P

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •