Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11

    Domyślnie

    Po pierwsze dziękuję za jakiś odzew, bo już myślałem, że zrobiłem całkiem przeźroczyste zdjęcia i widzicie same ramki. Po drugie jest tu cała masa udzielających się kolegów - a w moich wątkach posucha, ale widać tak ma być i taki mój los.

    Cytat Zamieszczone przez creep Zobacz posta
    Co ciekawe, ten budynek nie jest nie wiadomo gdzie, daleko i niedostępny, więc dziwi że tak mało jego zdjęć do tej pory było tu pokazane. Może to ten zakaz fotografowania?
    Wiesz Creep, zdziwiło mnie to, że po całym terenie wolno było chodzić i nigdzie nie było żadnego zakazu, tylko w głównej nawie, wewnątrz. Nawet pytałem przy wejściu w zwyczajowym sklepie z pamiątkami i dewocjonaliami jakiejś zakonnicy i powiedziała to samo: wszędzie tak, wewnątrz kościoła nie. Nie drążyłem czemu, bo i tak wiedziałem, że chcę tam zrobić po kryjomu jakieś zdjęcia, jeśli tylko będzie sposobność, ale mnie samemu ten zakaz wydaje się dziwny.

    Z tego drugiego wątku dowiedziałem się, że tam kolega niczego (tzn. żadnej tabliczki z zakazem) nie zauważył, więc może nowe weszło w tamtejsze progi, kto wie - i już wolo fotografować nawet wewnątrz...



    Cytat Zamieszczone przez Johny42 Zobacz posta
    Jedyny niedosyt jaki odczuwam, to zbyt rzadka możliwość podziwiania Twoich zdjęć

    Dziękuję za ciepłe słowa Johny! Wykaż cierpliwość - parę lat i na pewno czegoś się doczekasz!





    Odpowiadając jeszcze króciuteńko Koledze Ecml (ciężko powiedzieć Eceemlowi ) że zdjęcia tylko poprawne... No cóż, mam nadzieję że mniej poprawne dałem w trójkątach a i tak wielu uwag i rad nie dostałem. Tutaj jest miejsce na pokazanie budowli, żeby nikt nie pytał jak w trójkątach co to jest i w którą stronę - stąd wybor zdjęć taki a nie inny. Trzymam się tego, bo wątek miał być również opisowy dla ewentualnych odwiedzających, zeby dać pojęćie jak tam jest na miejscu. Mam nadzieję, że do opisu te zdjęcia pasują.




    Amirez - dzięki za uwagi - ja z kolei już nie lubię samych zdjęć położonych prosto na forum. Brakuje mi w nich zamknięcia, wykończenia. Takie ramki jakie prezentuję tutaj są dobre na każdą okoliczność, czytaj - na każde tło: jasne, ciemne, białe, czarne - za każdym razem widać kadr i gdzie się kończy. Żeby unaocznić, że czasem to się bardzo przydaje - zobacz to zdjęćie i spróbuj sobie wyobrazić, że byłoby bez ramek.
    Ostatnio edytowane przez 2pompony ; 13-01-2016 o 21:04
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  2. #12

    Domyślnie

    2pompony pokazał fotki !
    czy mi się wydaje czy to rzadkość

    sprytnie dobrany moment na fotki z zewnątrz: nie widać wogóle cienia wieży kontroli lotów

    sufit powala, nie ma co, aż się chce tam pójść i to na żywo zobaczyć

    rzeczywiście kucharka nieźle dawała po garach, a opis pokazuje, że nawet jak 'coś nie teges' to opis potrafi dodać jakiegoś smaku, może nawet smaku tej gotowanej kapuchy

  3. #13

    Domyślnie

    Najbardziej podoba mi się zdjęcie nr 4. Jest w nim przestrzeń, subtelne światło i dynamiczna kompozycja (proste po przekątnych kadru), a sufit odpowiednio łamie "monotonię" bieli. Reszta - za wyjątkiem nr 3 - ma dla mnie charakter wizualizacji, co chyba należy w tym przypadku uznać za zaletę.

  4. #14

    Domyślnie

    Ale Bandzior! 4 i 5 wyciął z tego samego (bardzo dobrego) kadru

    Cały zestaw bardzo dobry. Dołączam do pochwał pozostałych przedmówców i również pochylam się nad brakiem cienia wieży na zdjęciach - profi robota
    Bardzo dobrze to wszystko wyszło
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Ale Bandzior! 4 i 5 wyciął z tego samego (bardzo dobrego) kadru
    o prze bombel teraz to zauważyłem, po ludzikach, wcześniej patrzyłem na sufit i ściany, a tu faktycznie mistrzowsko to wyszło
    no i z tym cieniem też bajecznie,
    fajnie oglądać dobrą robotę
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  6. #16

    Domyślnie

    Sacrebleu! Zostałem rozszyfrowany!...

    Najważniejsze, że część uznała zdjęcia za dobre, jedni poziom, inni kwadrat z większą zawartością sufitu w suficie - więc wszystko jakoś się wyrównało. Chociaż tak naprawdę miejsce gdzie stałem było to samo, ale raz kadr był poziomy a raz pionowy - żeby tego sufitu, wicie rozumicie, było więcej widać. Bardzo żałuję, że nie wziąłem tam rybiego oka, ale obiecywałem sobie, że tam wrócę za parę dni i jakoś prawie trzy latka zleciało i nie wróciłem...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  7. #17

    Domyślnie

    Zacznijmy od tego, że to "święto" bo w końcu znów oglądam Twoje zdjęcia drogi Pawle ... ostatnie to chyba w Pauzie widziałem na spotkaniach naszej Grupy

    Ja nie jestem specjalistą od A ale od zawsze podziwiam Twoją czystość fotografii... ład, porządek zwracający uwagę na przemyślenie każdego kadru jeszcze nim wciśniesz spust migawki.
    Inna sprawa, że niby jestem na miejscu ale jeszcze tam z aparatem nigdy nie byłem... nie ciągnęło jakoś. A teraz po wybudowaniu pobliskiego Centrum jest jeszcze gorzej gdyż te nowe zabudowania nijak mi nie podchodzą... liczę, że może Ty jakoś ciekawie zaprezentujesz ten temat

    Wersja b&w bardzo mi podchodzi ... a zdjęcia ze środka super!
    Śmiało możesz podrzucić do Sanktuarium zakupią na plakaty!
    Teraz Lady Ku

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez milk Zobacz posta
    A teraz po wybudowaniu pobliskiego Centrum jest jeszcze gorzej gdyż te nowe zabudowania nijak mi nie podchodzą... liczę, że może Ty jakoś ciekawie zaprezentujesz ten temat
    Tego nawet św. Piotr po intensywnych warsztatach u Leonarda nie przedstawi dobrze. Ani średnio nawet się nei uda. 'Makabra' to jest dla tych przerośniętych baraków komplement.



    Cytat Zamieszczone przez milk Zobacz posta
    Śmiało możesz podrzucić do Sanktuarium zakupią na plakaty!
    Oczywiście - już prawie kupowali i płacili nawet nieźle, ale zadzwonili do proboszcza po świadectwo jak się prowadzę jako parafianin i kontrakt szlag trafił...

    A w ogóle, to dziękuję za wizytę i ciepłe słowa! Wybieram się już ze dwa lata do Pauzy (tej w nowym miejscu), ale jakoś się nie złożyło. Ale spokojnie, co ma wisieć - nie utonie, jak nie w tym roku, to może w tej pięciolatce...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  9. #19

    Domyślnie

    4 rewelacja. Zdecydowanie faworyt. Pod każdym względem.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  10. #20
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    robisz jeszcze jakieś zdjęcia ?

    dawaj następne!

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Sanktuarium szeroko
    By bulardinio in forum Architektura
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-01-2016, 20:48
  2. [ Architektura ] Plac Unii - podejście pierwsze (inne spojrzenie)
    By ~lxs in forum Architektura
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 01-06-2014, 13:05
  3. Nikkor 16-85mm vs 18-200mm inne podejśćie
    By grzesiu7 in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-10-2012, 12:12
  4. Szeroko, ale nie za szeroko
    By mathu in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 18-10-2010, 11:16
  5. [ Krajobraz ] Dolina CD Szeroko och szeroko
    By ADAS in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 10-04-2009, 20:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •