Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Pomoc z obróbką zdjęć

    Hej!

    Jestem totalnie zielony w temacie obróbki zdjęć za pomocą programów komputerowych, więc zwracam się z uprzejmą prośbą do Was o pomoc z obróbką dosłownie 2 zdjęć.
    Oba zdjęcia przedstawiają wzmacniacz, tylko nieco w innych konwencjach.

    Link do zdjęć oraz do wzorów:
    http://imgur.com/a/JSTqC

    W zdjęciu 1 trzeba zrobić białe tło zamiast tego stołu i ściany oraz wywalić kabelki z tyłu obudowy jeśli się da, tak jak jest na 3 zdjęciu w galerii.
    W zdjęciu 2 zrobić na wzór zdjęcia 4 w galerii, tj. zastosować jakiś filtr (najlepiej właśnie taki jak we wzorze) i trochę przyciąć zdjęcie (tak by nie było całej ściany budynku widać, tylko kawałek jak we wzorze)

    Oraz w obu przypadkach również jeśli się da to zmienić ustawienia kontrastu, jasności, cieni oraz czerni itd., tak aby zdjęcie miało jak najlepszą jakość(nie wiem czy poprawnie sformułowałem myśl).


    Z góry dziękuję za pomoc!
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez zelgawis2 ; 10-01-2016 o 16:43

  2. #2

    Domyślnie

    Pierwszy post na forum i już żebranie o pomoc. Czasami warto poświęcić trochę czasu i sie czegoś nauczyć bo rzeczy o które prosisz nie są trudne

  3. #3

    Domyślnie

    Tak jak napisałem to jest totalnie nie moja działka, dla Was, ludzi którzy się tym pasjonują to zajmie pewnie 10 minut... a mi kilka godzin, jeśli nie więcej. nie mam żadnych programów graficznych, nie potrafię też ich obsługiwać. nie chcę ich piracić, a pewnie trochę kosztują - kupować dla obrobienia 2 zdjęć? bez przesady.
    nie żebram, tylko proszę o pomoc. skąd ta zawiść w Tobie? nie chcesz - nie pomagaj, zignoruj temat... być może jakaś dobra dusza zechce przećwiczyć swoje umiejętności.

    PS. mogę wynagrodzić pracę symbolicznie w złotówkach, żeby jakaś motywacja i satysfakcja była.

  4. #4

    Domyślnie

    Zawiść nie, ale darmowy gimp kilka tutoriali w necie godzina czasu i masz to co chcesz, a to co sie nauczysz jest twoje.
    Nikon

  5. #5

    Domyślnie

    1500zł mogę wystawić fakturę. Jeśli pasuje zaprasz na priv.
    "Nikon"

  6. #6

    Domyślnie

    Wiesz, wszedłeś na grząski grunt prosząc tu o obróbkę zdjęć. Ale to specyfika tutejszego miejsca, nie mogłeś o tym wiedzieć...

    W zależności od tego, jakim materiałem dysponujesz (jakie duże są zdjęcia które trzeba obrobić) i jakie masz docelowe wymagania - słowem czy nie chcesz czegoś z dziedziny czarnej magii, mogę Ci to zrobić, ale dopiero poczynając od wtorku, poniedziałek mam z głowy.

    Od razu uprzedzam - nie, nie za darmo. Przekaż dowolną kwotę większą niż 49 złotych na dowolne schronisko dla zwierząt, pokaż kwitek i będziemy rozliczeni. Jak coś, masz mojego priva do ustaleń.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zelgawis2 Zobacz posta
    Hej!
    Z góry dziękuję za pomoc!
    Na PW przesłałem Ci linki do przerobionych zdjęć.
    Pozdrawiam.
    Gościnnie.

  8. #8

    Domyślnie

    @rawkik30,
    nie potrafie odszukać w google tłumaczenia " POLEZNYJ IDIOT"
    Z góry dziękuje za pomoc!
    Ostatnio edytowane przez zoom2 ; 11-01-2016 o 00:25

  9. #9

    Domyślnie

    ad 1 https://www.google.pl/search?num=20&...aECtcQvwUIGSgA

    ad 2 https://www.google.pl/search?num=20&....0.y18dZEwuYLQ

    ad 3 a warstwę z kolorkiem i przytniesz sobie sam, jak zalogować się na forum to z tym w 30 min też dasz sobie radę

    good luck!
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  10. #10

    Domyślnie

    http://imgur.com/a/d1t0u
    6 minut (razem z uploadem)
    Nie ma za co

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Obróbka foto noworodka - pomoc
    By TomekQQ in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-11-2011, 00:19
  2. obróbka zdjęcia-pomoc
    By Vargas in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-09-2011, 18:54
  3. obróbka pomoc
    By thulee in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-03-2009, 20:13
  4. obróbka na życzenie - pomoc
    By Erie in forum W trakcie obróbki
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 06-11-2008, 17:52
  5. Prośba o pomoc - pilna obróbka -
    By Lightjay in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 24-07-2008, 18:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •