W fotozakupach jest oferta x-pro1 + 18 + 27 za 3700 pln co wydaje się być cały czas ciekawą ofertą. Ciekawiej może jeszcze być po wyjściu pro2, ale wtedy zapewne obniżą cenę dla samej puszki bo nie sądzę aby jeszcze bardziej obniżyli cenę np. powyższego zestawu. Sam w pewnym momencie myślałem nad pro1 ale jednak wybór padł na x100t a można powiedzieć że przesiadłem się z D300, bo chociaż go mam to go nie używam i leży sobie grzecznie w szafie ;-] X100T wygrywa swoją wielkością a raczej maleńkością nad D300 i analogicznie pro1 wraz z obiektywami np. z w/w zestawu będą wygrywać z s3Pro.

- - - - kolejny post - - - - - -

Jeżeli chodzi o jakość zdjęć to z pewnością z pro1 będzie lepsza niż w s3pro, a różnice między t10 i t1 a pro1 będzie pewie żadna, z tym że jak dla mnie pro1 ma jakiś taki nieco lepsiejszy silnik jpg, mniej plastykowy, no ale to moje zdanie. Jeżeli uprawiasz "spokojną" fotografię to uważam, że af pro1 powinien ci wystarczyć, co prawda nie robiłem mim zdjęć ale kuzyn ma e1 a one zapewne zbytnio się nie różnią w tym względzie.