Close

Strona 47 z 63 PierwszyPierwszy ... 37454647484957 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 628
  1. #461

    Domyślnie

    Dzięki za praktyczny opis
    Nie chcę, przynajmniej na razie, za dużo inwestować w Panasonica i chyba zdecyduję się na 25mm, bo w sumie przy G80 gabaryt nie będzie szczególnie przeszkadzał
    Prawdopodobnie zrobię sobie do niego profil do wywoływania raw-ów, bo i tak będę robił do 12-60mm, to w sumie ewentualne wady optyczne nie będą denerwować.

  2. #462

    Domyślnie

    też się kiedyś zastanawiałem nad 25, ale wybrałem 20, która w połączeniu z sigmą 30 i samyangiem 12 załatwia mi w stałkach komplet ogniskowych, 25 w takiej konfiguracji nie pasowała by mi
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  3. #463

    Domyślnie

    Heja,

    Ja z kolei zostałem szczęśliwym posiadaczem najnowzego Lumixa GH5 robi 4K przy 60FPS i do 180FPS w Full HD i jestem bardzo zadowolony z systemu 4/3. Do filmów do jest szok jakościowy ale co ciekawe zdjęcia wolę robić Nikonem.
    Niesamowite w systemie 4/3 jest to że obiektywy są małe.
    Nie do zajechania D70, jakiś KIT, RAW i DxO11
    Lumix GH5, 12mm Leica Summilux 1.4, 200-800mm Leica, Zhiyun Crane 3-Axis

    Miałem i sprzedałem D700, 24-70N/2.8, 50mm 1.8, SB-800, tę małą lampę Nikona, SB-400

  4. #464

    Domyślnie

    Jupiterkowe. Skoro i tak nie jest ostry to postanowiłem nie łapać ostrości i dochodzę do wniosku, że muszę się postarać stworzyć coś ciekawego bo z tym szkłem to chyba lepiej iść w taką stronę.

    Z punktu widzenia jutra na dzień dzisiejszy patrzycie z wczoraj

  5. #465

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gebels Zobacz posta
    Jupiterkowe. Skoro i tak nie jest ostry to postanowiłem nie łapać ostrości i dochodzę do wniosku, że muszę się postarać stworzyć coś ciekawego bo z tym szkłem to chyba lepiej iść w taką stronę.
    W sumie tło też może być tematem, czasami.
    Pozdrawiam, Jurek.

  6. #466

    Domyślnie

    Nigdzie nie jest powiedziane, że zdjęcie musi być ostre, jak żyleta.

  7. #467

    Domyślnie

    Nie znam się na micro 4/3, dlatego pozwolę sobie zapytać tutaj.
    Mamy w firmie Panasonica GH2 i przydałoby się czasem zrobić dokumentację zdjęciową. Przeważnie są to wnętrza i przydałby się szeroki kąt. Czy jest coś w kwocie 700-1000 zł, co da ekwiwalent 20mm (fajnie byłoby mniej)? Może być manual z przejściówką. Olympus 9-18 za drogi, a cuda jak Panas 7-14 to już totalnie poza budżetem. Ogólnie albo mi się zdaje, albo na M4/3 jest trochę niedobór szerokich szkiełek?
    duzy brzydki nikon i mala ladna sigma dp1

  8. #468

    Domyślnie

    Tu masz zestawienie szkieł w systemie. Z tanim i szerokim może być ciężko, ale w sumie UWA to w każdym systemie do tanich nie należą. Najtańsze będzie jakieś manualne szkło...
    www.stegierski.com -- fujica gs645 pro/nikon d7000, d200/fuji x-e1/voigtländer bessa/artiflex 45

  9. #469

    Domyślnie

    ulv do pełnej klaty bez problemu można kupić do 1000 zł Sigmę 17-35, Tamrona 17-35, Sigmę 15-30 i pewnie tonę innych szkieł. Miałem nadzieję, że znajdzie się jakiś tani odpowiednik do M4/3. Dzięki za linka, ale wygląda na to, że wszystko poza budżetem.
    duzy brzydki nikon i mala ladna sigma dp1

  10. #470

Strona 47 z 63 PierwszyPierwszy ... 37454647484957 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •