Close

Strona 2 z 50 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 500

Domyślnie

Dzięki, Ligo. Chętnie będę zaglądał także pod kątem fotek z G7. Także, wrzucaj śmiało. Jeśli popróbujesz filmowania, to też chętnie zapoznam się z twoją opinią.

UHD jest - moim zdaniem - w tym aparacie sporym atutem. Natomiast telewizora 4K jeszcze dziś nie polecam kupować. Kosztują dość słono, a póki co oferują kiepską rozdzielczość dynamiczną. Z reguły na ekranie telewizora ogląda się na ogół po prostu to co oferują stacje TV. Jeszcze trochę czasu minie nim zaczną nadawać w "4K", a wiele tańszych modeli "HD" da też lepsze obrazowanie podczas oglądania dynamicznych akcji np. sportu itp.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kostek-brasil Zobacz posta
    Dzięki, Ligo. Chętnie będę zaglądał także pod kątem fotek z G7. Także, wrzucaj śmiało.
    Że niby sam mam wrzucać? Liczę też na Ciebie i innych.

Ale dobrze. To z tej samej serii: pierwszy lotnik

i pierwsza krowa astronautka

Domyślnie

Ach, to był jeden z braci Wright od d... strony!
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

Domyślnie

Krowa w kosmosie! Pies to ponoć był i kogut, ale krowa....

Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Że niby sam mam wrzucać? Liczę też na Ciebie i innych.
    Moje fotki są typową antyreklamą dla GH2, ale żebyś nie czuł się osamotniony w wątku...

I coś w rodzaju mojego autoportetu. Wyglądam jeszcze gorzej niż ten jegomość.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez puch24 Zobacz posta
    Ach, to był jeden z braci Wright od d... strony!
    Podpowiedziałem, więc się nie liczy.

Cytat Zamieszczone przez kostek-brasil Zobacz posta
    I coś w rodzaju mojego autoportetu. Wyglądam jeszcze gorzej niż ten jegomość.
    A to ciekawe... A ten jegomość, to kto? I z jakiego szkła?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    A ten jegomość, to kto? I z jakiego szkła?
    Nyctereutes procyonoides czyli po naszemu jenot, albo junat. Obiektyw - Nikkor 4/300mm AFS.

PS. Ściągnąłem instrukcję G7 i wychodzi, że można wyzwalać migawkę za pomocą ekranu dotykowego i w dodatku bezgłośnie. To dla mnie spory atut, a ten AF w filmie, to takie mieszane uczucia mam po obejrzeniu przykładów. Może być przydatny i chyba jakby nieco lepiej to trybi w 14-42mm niż w 14-140mm, ale ogólnie, jak się da, lepiej ostrzyć manualnie w filmie. Nie wiem na ile przydatny może być w tym focus peaking. W Canonie 600D, focus peaking za bardzo mi się jednak nie przydawał, ale na pewno pomoże powiększenie fragmentu kadru, no i lepszy wizjer i ekranik. Oj kusi ten maluch kostka...

Domyślnie

W takim razie wprowadzilem Cie w blad. Niechcaco - sorry. Wychodzi na to, ze sam bede musial poczytac instrukcje, co zreszta mnie lekko przeraza. Ten G7 naprawde daje frajde i to do tego stopnia, ze inne sprzety chwilowo poszly w kat.

A rozczochrany jenot jest przesympatyczny.

Domyślnie

Ligo, przecież wcale nie wprowadziłeś mnie w błąd. Napisałeś tylko, że nie udało ci się wyzwolić migawki za pomocą ekranu dotykowego.

Nie wiem, czy tak samo będzie w wydrukowanej instrukcji jaką dostałeś w zestawie, ale w tej co ściągałem w PDF, jest o tym na stronie 61.

Jenoty to w ogóle bardzo sympatyczne zwierzaki, takie kochliwe. Na tym zdjęciu jest akurat samczyk. Co ciekawe u tego gatunku, to w sumie bardziej on opiekuje się młodymi, choć wiadomo, że np. mleczka im nie da.

Oszczędny w słowach
    Miasto
    warmia i mazury

Domyślnie

GH2 mam od paru lat, po drodze mialem jeszcze pare innych aparatów, ale panas sie ostał.Jest naprawde uniwersalny, zdjecia sa przyzwoite ale funkcja "krecenia" jest znakomita.Polecam obiektyw 14-45mm, niezła starka 14/2.5 ,20/1.7 lub 25/1.4 oraz tanie i dobre portretowe 45/1.8.{olympus}

Domyślnie

No właśnie - uniwersalny. Jak najbardziej zgadzam się z tą opinią pomimo, że akurat u mnie podstawową matrycą pozostanie jednak APS-C. Natomiast Lumix będzie do dłuższych ogniskowych i w zasadzie jako podstawowe pstrykadełko na codzień, w czym sprawdza się znakomicie.

Tu zwykłe pstryki z G7 i za bardzo nie wiem, czy lepszą jakość uzyskałbym APS-C, czy nawet FF?
    A jeśli nawet tak, to o ile lepszą i jakim kosztem?

I jeszcze pstryk z życia wzięty - kierowca pomarańczowego Volvo po prawej powinien zmówić Zdrowaśkę, bo właśnie otrzymał drugie życie, a ten po lewej pewnie ją odmawia, bo palą mu się hamulce na długim i stromym zjeździe.

Ostatnio edytowane przez Ligo ; 11-01-2016 o 04:13

Strona 2 z 50 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów