Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Broadway Tower

  1. #1

    Domyślnie Broadway Tower

    zapraszam



  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem jak tam jest dookoła, ale wolałbym troszkę więcej oddechu (i troszkę więcej kontrastu)
    Fajna miejscówka, można trochę pokombinować.

    Pozdrawiam!

  3. #3

    Domyślnie

    dzięki
    Wieża stoi na wzgórku i wszystkie spoty wokół niej są o tyle niższe, że górka zawsze zasłania zasłania horyzont.

    poniżej poprawny plik - muszę ogarnąć sposób w jaki kataloguję pliki, bo nie pierwszy raz wstawiam niewłaściwy...


  4. #4

    Domyślnie

    Poprawna wersja lepsza Ładnie wysycona wieża. Z detali to pozbyłbym się tego krzaku z prawej strony.

  5. #5

    Domyślnie

    Niebo na 2 jest za jasne, a ono w przypadku kadru poziomego, gra niepoślednią rolę. Sam kadr mi odpowiada właśnie ze względu na ciekawe niebo oraz fajny dół. Choć dla tego typu budowli wolę kadry pionowe.
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  6. #6

    Domyślnie

    W drugiej wersji podoba mi się wieża, nad niebem mógłbyś jeszcze podłubać (bo ma fajną dynamikę), zdjąć zafarbowanie i nieco przyciemnić

  7. #7

    Domyślnie

    Kierując się waszymi poradami "podłubałem" jeszcze trochę
    dzięki za wasze podpowiedzi,

  8. #8

    Domyślnie

    Zdecydowanie najlepiej!

  9. #9

    Domyślnie

    Też mi się tak wydaje
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •